Samsung Care + yakında Hırsızlık ve Kayıp sigortası ekleyebilir

Samsung telefonunuz bir dahaki sefere kaybolduğunda veya çalındığında, şirketin Care + hizmeti bunu karşılayabilir. Şu anda Samsung Care +, düşme ve kırık ekranlar dahil olmak üzere kaza sonucu hasar gibi şeyleri kapsıyor, ancak şartlar, hırsızlık veya hırsızlıktan kaynaklanan herhangi bir kaybın karşılanmadığını söylüyor. Ancak, Shop Samsung Android uygulaması 1.0.21465 sürümünde bulduğumuz dizelere göre bu değişebilir.

Bir APK sökümü, genellikle bir uygulamanın gelecekteki bir güncellemesinde gelebilecek özellikleri tahmin edebilir, ancak burada bahsettiğimiz özelliklerin herhangi birinin gelecekteki bir sürümde bunu yapmaması mümkündür. Bunun nedeni, bu özelliklerin şu anda canlı derlemede uygulanmaması ve geliştiriciler tarafından herhangi bir zamanda gelecekteki bir derlemede çekilebilmesidir.

Samsung’un şu anda Care + ve Premium Care kapsamında olmadığını söylediği sözler:

Suistimal, ihmal, önceden var olan koşullar, pas, korozyon, hırsızlık veya hırsızlık, gizemli ortadan kaybolma, hava koşullarına maruz kalma sonucu hasar, güç dalgalanmaları ve üretici garantisi kapsamındaki herhangi bir kayıptan kaynaklanan herhangi bir kayıp. Dışlamaların tam listesi için lütfen programın Hüküm ve Koşullarına bakın.

Yeni dizeler, Care + sahibi Galaxy sahiplerinin 36 ay boyunca veya iptal edilene kadar aylık olarak faturalandırılacak bir Hırsızlık ve Kayıp Aboneliği ekleyebileceğini öne sürüyor. Hırsızlık ve Kayıp Aboneliğinin kapsayabileceği hususlar şunlardır:

<string name="phone_premium_care1">*Samsung Care+ and Samsung Care+ with Theft and Loss Subscription: I understand that I will be billed on a recurring basis for 36 months or until canceled. The monthly charge will be a standard purchase with payment due in full every month and is not eligible for special financing.</string>
<string name="phone_premium_care2">*Samsung Care+ with Theft and Loss Subscription: Insurance coverage for loss, theft, and damage. Service contract coverage for accidental damage from handling (ADH) and out of warranty mechanical breakdowns. $99 - $269 insurance deductibles and $29 - $99 service fees apply. Maximum of three (3) insurance claims within any consecutive 12-month period, with replacement product value maximum of $2,500 per claim. Maximum of three (3) ADH claims within any consecutive 12-month period. Claims may be fulfilled with new or refurbished product. You may cancel your optional coverage at any time and receive a prorated refund. Program coverage contains binding arbitration (express state exemptions may apply; please see your program terms and conditions).</string>

Samsung Care +, cihazınıza bağlı olarak şu anda aylık 3,99 ABD Doları, 8,99 ABD Doları veya 11,99 ABD Dolarıdır. Eklenen Hırsızlık ve Kayıp Aboneliği ile bir Care + planının ne kadar olacağı veya yeni planın ne zaman satın alınabileceği açık değil. Yoğun tatil dönemine girerken, belki de Samsung, havanın soğuması ve ellerimizin cihazlarımızı tutmakta güçlük çekmesi nedeniyle hizmeti başlatmak istiyor olabilir.