Samsung, Çin için hazır daha büyük bir Galaxy Z Fold 2’ye sahip

Samsung, Galaxy Z Fold 2’yi piyasaya sürdüğünde sadece birkaç ay önceydi ve zaten bir devam filmi var – bir çeşit. Şirket, Çin’de Samsung W21 5G adlı yeni bir cihaz piyasaya sürüyor ve esasen Galaxy Z Fold 2, ancak biraz daha uzun.

Samsung W21, Galaxy Z Fold 2 ile neredeyse aynı, ancak bahsettiğimiz gibi daha uzun. Samsung’un neden daha büyük bir model sunmaya karar verdiği belirsiz, özellikle de Galaxy Z Fold 2 zaten oldukça sağlam olduğu için. Ancak bariz boyut farkına rağmen, ana ekran 7,6 inç, dış ekran ise 6,23 inç. Bu, Samsung’un en son katlanabiliriyle aynı.

4500mAh pil ve üçlü kamera kurulumu da dahil olmak üzere cihazın diğer özelliklerinin çoğu değişmedi. Aynı zamanda bir Snapdragon 865+ işlemci, 12GB RAM, 512GB dahili depolama ve Android 10 içerir. Cihaz ayrıca yana monte edilmiş bir parmak izi sensörü, kablosuz şarj, 5G bağlantısı ve iki SIM yuvasına sahiptir.

Samsung W21 resmi görseliSamsung W21 resmi görseli

Samsung W21, arka kısmında dokulu gibi görünen şık bir altın tasarıma sahiptir. Çeşitli renklerde gelen Galaxy Z Fold 2 kadar şık olmasa da kesinlikle gösterişli görünüyor.

Merakla, Galaxy Z Fold 2 5G zaten Çin’de mevcut, bu yüzden Samsung aynı cihazın iki farklı versiyonunu satacak. Şirketlerin aynı akıllı telefonun daha büyük ve daha küçük bir versiyonunu satması alışılmadık bir durum değil, ancak bu yeni cihazın Galaxy Z Fold 2 Plus’tan çok tamamen farklı bir şeymiş gibi Samsung W21 5G olarak adlandırılması biraz farklı. Veya benzeri.

Samsung Galaxy Z Fold 2 Forumları

Yeni Samsung W21, Çin’de 19.999 CNY’ye (Galaxy Z Fold 2’ye kıyasla 17.000 CNY) satılıyor, bu nedenle daha büyük çerçeveyi istiyorsanız ek bir maliyet var. Her iki şekilde de yanlış gidemezsiniz, çünkü Samsung bu yıl katlanabilir oyununu gerçekten hızlandırdı ve form faktörünün gerçekten geleceğin form faktörü olabileceğini gösterdi.

Bir cevap yazın