Samsung Galaxy Fit 2’yi Samsung Mağazasından ve Amazon’dan 50 Dolara satın alın!

Black Friday için birçok şeyin satışa çıkmasını bekliyorum, ancak satışa çıkmasını beklemediğim bir ürün Samsung Galaxy Fit 2 idi. Bu temel fitness akıllı saati, pazardaki en uygun fiyatlı akıllı saatti sadece 60 $ MSRP’de. En bütçeli Fitbit bile bu fiyata gelmiyor! Ancak şu anda satışta ve bu akıllı saati Scarlet veya Black renklerinde 50 dolara alabilirsiniz.

Samsung Galaxy Fit 2’deki 10 $ ‘ın tam olarak şaşırtıcı olmadığını düşünüyor olabilirsiniz, ancak hadi biraz kıralım. Bu akıllı saat daha yeni piyasaya sürüldü, bu nedenle bu akıllı saatte herhangi bir türden satış yeterince şaşırtıcı. Üstelik sadece 60 dolardı, bu da onu şimdiden piyasadaki en uygun fiyatlı fitness saatlerinden biri yapıyor. Her şeyi göz önünde bulundurarak, Samsung’un Galaxy Fit 2’yi satışa sunmasına gerçekten gerek yoktu. Ama yaptılar, öyleyse neden bu anlaşmadan yararlanmayasınız?

Benim gibiyseniz ve antrenmanları takip etmek ve motive olmak için temel bir fitness saatine ihtiyacınız varsa, Samsung Galaxy Fit 2 sizin için mükemmel olacak. Bu akıllı saat, beklendiği gibi adımları izler, ancak aynı zamanda antrenmanları da otomatik olarak izler; bu, kendinize zaman ayırmayı unutursanız harikadır. Aynı zamanda suya dayanıklıdır, böylece yüzme antrenmanlarınızı takip etmek için giyebilirsiniz ve koşunuzda yağmur yağmaya başlarsa endişelenmenize gerek kalmaz. Geceleri takarsanız Galaxy Fit 2 ile uyku düzeninizi bile takip edebilirsiniz!

Tabii ki, bu sadece basit bir spor saatidir, bu nedenle telefonunuzdan gelen bildirimler dışında, daha pahalı akıllı saatlerin sahip olduğu bazı zil ve ıslıklardan bazılarını alamazsınız. Ancak Google Pay gibi şeyler veya ne kadar stresli olduğunuzu gösteren istatistikler umurunuzda değilse, o zaman bu sizin için akıllı saattir.

Bu satış fiyatı hem Samsung Mağazasında hem de Amazon’da mevcuttur. Samsung’un İndirim programına hak kazanırsanız, biraz daha tasarruf edebilirsiniz! Her iki site de ücretsiz gönderim sunar ve stokta her iki renge de sahiptir, bu nedenle son seçim size bağlıdır.

    Samsung Galaxy Fit 2 Samsung Mağazasında

    Fitness durumunuzu takip edin ve ucuza motive kalın! Galaxy Fit 2, Samsung Mağazasında Black Friday için sadece 50 $ ‘dır ve indirim programına hak kazanırsanız daha fazla tasarruf edebilirsiniz!

    Samsung Galaxy Fit 2 Amazon'da

    Fitness durumunuzu takip edin ve ucuza motive kalın! Galaxy Fit 2, Amazon’da Black Friday için sadece 50 $ ‘dır ve sadece birkaç gün içinde almak için Prime gönderiminden yararlanabilirsiniz.

Hem Samsung Mağazası hem de Amazon, Kara Cuma satışlarına başladı. Daha fazla fırsat için onları kontrol ettiğinizden emin olun!