Samsung Galaxy S21, yeniden tasarlanmış bir kamera çıkıntısı ve düz ekran ile sızıntıyı gösteriyor

Samsung Galaxy Note 20 serisi yaklaşık iki ay önce geldi ve şimdiden bir sonrakine doğru ilerliyoruz. Samsung’un olağan amiral gemisi sürüm döngüsü, her yıl Q1’de bir S serisinin lansmanını ve Q3’te bir Note serisinin lansmanını içerir. Yaklaşan Samsung Galaxy S21’e (veya Samsung’un bir sonraki sürümü olarak adlandıracağına bağlı olarak Samsung Galaxy S30) ilk bakışımız burada.

Bu sızdırılmış işler bize nezaketen geliyor @Filmdenkare, sızdırılan işlemelerde çok iyi bir sicile sahip olan, bu nedenle bunların nihai üründen bekleyebileceklerimize benzediğine inanma eğilimindeyiz. Bir sonraki Samsung Galaxy S serisi sürümü, Samsung’un karar verme mekanizmasının nasıl dönmesini istediğine bağlı olarak Samsung Galaxy S21 veya Samsung Galaxy S30 olarak adlandırılabilir.

Samsung-Galaxy-S21-Ön ve ArkaSamsung-Galaxy-S21-Ön ve Arka

Gördüğümüz gibi, Samsung Galaxy S21’deki en büyük değişiklik, şimdi köşeden başlayan ve üç arka kamerayı içine alan arka kamera adası. Cihazın çerçevesinin metalden yapılması bekleniyor. Hoparlör ızgaralarının yanı sıra altta bir USB Type-C bağlantı noktası da görebiliriz.

Ön tarafta, ortalanmış, delikli tek bir selfie kamerası olan 6,2 inç düz ekran var. OnLeaks, cihazın yaklaşık 151,7 x 71,2 x 7,9 mm boyutlarında olacağını ve kamera çıkıntısının bu kalınlığı 9 mm’ye kadar çıkaracağını belirtiyor.

Bir sonraki Samsung Galaxy S serisinin üç telefon içermesi bekleniyor: normal varyant, Plus varyantı ve Ultra varyant, ancak adlandırma burada ve orada değişebilir. Ayrıca, cihazların normal sürüm penceresinden daha erken piyasaya sürülmesi bekleniyor ve OnLeaks Ocak 2021’de piyasaya sürüldüğünden bahsetti.

Diğer söylentiler Samsung’un devrim niteliğinde bir yeniden düşünme veya yönetim kurulu genelinde yükseltme yapmak yerine yalnızca mütevazı yükseltmelerle devam edebileceğinden bahsedin. @Evleneceksen Önerir Samsung, Galaxy M31s ve Samsung Galaxy Note 20 Ultra gibi farklı fiyat noktalarında diğer telefonlarının çoğuyla birlikte sunduğu aynı şarj cihazı olan 25W TA-800 şarj cihazını normal ve Plus varyantları için yapıştırabilir. Samsung, S serisinin daha yüksek son varyantlarına sahip bir S Pen’i de paketleyebilir. Başka bir söylenti, şirketin yalnızca Samsung Display’e bağlı kalmak yerine birden fazla ortaktan ekran satın alabileceğini öne sürüyor. Bunların hepsinin kuşkusuz söylenti olduğunu ve önümüzdeki günlerde daha fazlasını duyacağımızı unutmayın.