Samsung’un bir sonraki Galaxy Z Flip’in 120Hz ekrana sahip olması bekleniyor

Samsung’un bir sonraki Galaxy Z Flip katlanabilir, 120Hz yenileme hızına sahip bir ekrana sahip olabilir ve bu da onu şirketin diğer amiral gemisi akıllı telefonlarıyla aynı hizaya getirebilir. Bu sızıntı, bu haftanın başlarında, ‘Samsung Galaxy Z Flip 2’nin en azından kısmen, önümüzdeki Samsung Galaxy S21 lansmanından uzaklaşmak için ertelendiği ve her iki ürün hattının da daha fazla görünmesini sağlayan haberlerin hemen ardından geldi.

Ünlü Samsung sızıntısı Ice Universe’den Weibo’da yayınlanan bir gönderiye göre, sanki boru hattında 120 Hz’lik bir ekranla beklemeye değebilir. Orijinal Samsung Galaxy Z Flip, Samsung Galaxy S20 ile birlikte piyasaya sürüldüğünde, ana amiral gemisi hattındaki 120Hz ekranın, daha standart bir 60Hz’de saat hızına sahip olan kapaklı katlanabilir ürüne dahil edilmediği konusunda biraz hayal kırıklığı yaşandı.

Aldığı karışık incelemeler göz önüne alındığında, yepyeni form faktörüne rağmen, Samsung acele etmeye ve ikinci sürümü doğru almaya karar vermiş olabilir. Aslında ikinci versiyon mu demiştik? Aynı sızıntıya göre, aslında Samsung Galaxy Z Flip3 olarak adlandırılacak – orijinalin 5G varyantı 2. olarak sayılacak. İnsanların pek de başarılı olmayan bir öncülle olan ilişkileri arasında biraz mesafe yaratmak için Microsoft’un Windows 9’u atlama kararından farklı değil.

Kesin olarak bildiğimiz pek bir şey yok, ancak muhtemelen Flip3’ün varsayılan olarak 5G’ye sahip olacağı sonucuna varabiliriz ve bu muhtemelen orijinalinden çok daha ucuz olmayacağı anlamına gelir, bir açılış konuşmasını paylaşmasına izin vermemek için başka bir neden Galaxy S21 serisi. Galaxy S21 Ultra’nın fiyat açısından eşit olması muhtemel ve amiral gemisinin hangisi olduğu konusunda suları bulandırabilir. İlk Galaxy Z Flip, esasen kitlesel olarak üretilmiş bir konsept kanıtıyken, bazen spesifikasyonları pahasına, ikincisi (oh, pekala, üçüncü) kendi kimliği ve güncelleme döngüsüyle lüks seviyeye doğru ilerliyor gibi görünüyor.

Öne çıkan görüntü: orijinal Galaxy Z Flip

Bir cevap yazın