Güncel İçerikler

Satın Alma Rehberi: Boya Fırçaları – Palet

Bir sonraki boya projeniz için renkleri seçmek, bir dizi gölge örneğine yayıldığı için gerçekten zamanınızı işgal edebilir. Bununla birlikte, pürüzsüz, tam ve doğru bir kaplama elde etmek için fırçalarınızı da biraz düşünmeniz gerekecektir. Pek çok DIY kullanıcısı duvarlar gibi geniş yüzeylerde ruloları seçerken, fırçalar stilinize bağlı olarak pürüzsüz, uyumlu yüzeyler oluşturabildiğinden, fırçalar daha az boya […]

Bu Haber 27 Aralık 2020 - 1:34 'de eklendi ve 26 kez görüntülendi.

Satın Alma Rehberi: Boya Fırçaları – Palet

Bir sonraki boya projeniz için renkleri seçmek, bir dizi gölge örneğine yayıldığı için gerçekten zamanınızı işgal edebilir. Bununla birlikte, pürüzsüz, tam ve doğru bir kaplama elde etmek için fırçalarınızı da biraz düşünmeniz gerekecektir.

Pek çok DIY kullanıcısı duvarlar gibi geniş yüzeylerde ruloları seçerken, fırçalar stilinize bağlı olarak pürüzsüz, uyumlu yüzeyler oluşturabildiğinden, fırçalar daha az boya kullanırken daha fazla hassasiyet ve daha fazla çok yönlülük sağlar. Tabii ki, kesim ve diğer detayları yapmak ve mobilyayı boyamak için fırçalara güveneceksiniz.

Fırça malzemesi, boyutu, şekli ve kalitesi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bu en iyi boya fırçaları listesini nasıl derlediklerini öğrenmek için okumaya devam edin:

  1. Duvarlar için en iyisi: Purdy XL Serisi Orta Sertlik Naylon / Polyester Fırça
  2. Ayrıntılı çalışmak daha iyidir: Purdy XL Elite Sert Chinex / Polyester Eşarp Kaplama Fırçası
  3. Mükemmel kenarlar için en iyisi: Polyester Kısa Wooster Eşarp Fırçası 2 inç
  4. En iyi للأثاث : Barch tebeşir ve mum fırçası
  5. Yağ bazlı boyalar için en iyisi: Orta zincirli soluk siyah boya fırçası

Harika Bir Boya Fırçası Yapan Nedir? “>

Fırçalar farklı malzemelerden yapılmıştır ve belirli ürünlere ve görevlere uyacak şekilde farklı şekil ve boyutlarda gelir. İşletmeniz için neyin doğru olduğunu nasıl belirleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Malzemeler.

Fırça kılları iki ana kategoriye ayrılır: doğal, yağlı boyalar için önerilir ve su bazlı boyalar için en iyisi sentetik.

  • Üretildi Doğal fırçalar Domuz veya porsuk gibi hayvan kıllarından – mikroskobik yarıklı lifler, pürüzsüz bir yüzey için daha fazla ürün tutar. Yağlı boyalar, son katlar, vernikler, vernikler, dekoratif tebeşir boyası (eski bir görünüm için), emayeler ve poliüretan uygularken doğal kıllı bir fırça seçin. Mobilya cilası için doğal yuvarlak bir fırça ile de iyi sonuçlar elde edeceksiniz.
  • Bir Sentetik fırça Yüksek kaliteli polyesterden veya naylon ve polyester kombinasyonundan yapılmış, suyu emen ve gevşeyen ve daha az etkili hale gelen doğal kıllar için lateks (su bazlı) boyalara en uygun olanıdır. Çoğunlukla akrilik latekse dayalı, düşük ve izole edilmiş düşük uçucu organik bileşik (VOC) boyalar da sentetik bir fırçayla en iyisidir. Doğal ve sentetik fırçalar, her kullanımdan sonra iyice temizlenir ve kurutulursa yıllarca dayanabilir: fazla boyayı çıkarın, sabun ve suyla yıkayın, tatlı suyla durulayın ve düz bir yüzeyde kurumasını bekleyin.

Boyut.

Ev boyama için boya fırçaları genellikle bir inç ila altı inç arasında değişen boyutlarda gelir. Genel olarak, boyadığınız alan ne kadar dar olursa, fırça o kadar küçük olmalıdır. Pencere boşlukları, köşeler ve köşeler için bir ila iki buçuk parçalı fırçalar en iyisidir. 3 inçlik fırça, kapılar, dolaplar ve raflar için en iyi sonucu verir ve 4 ila 6 inçlik fırça, duvarlar ve tavanlar gibi geniş, düz alanlar için tasarlanmıştır.

tarzı.

Her biri farklı bir amaç ve yüzey alanı için tasarlanmış üç ana boya fırçası stili vardır:

  • Kare kesim: 4 ” ila 6 ” duvar fırçası, hem iç hem de dış mekanlarda geniş düz yüzeyler için idealdir. Duvarları, düz kapıları ve yanları boyamak için büyük bir duvar fırçası kullanın. Kaliteli bir duvar fırçasıyla, merdanelere ihtiyacınız olmaz – ve fırçalar çok daha ince olduğu için boyadan bile tasarruf edebilirsiniz.
  • Köşe kanadı: Bu fırça, pencere çerçevesinin içine sığan ve parçaların yukarı ve aşağı hareket etmesini sağlayan pencere kenarlarını boyamak için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, bu kısa açılı fırça, çok çeşitli detay çalışmaları için mükemmeldir çünkü manevra yapması kolaydır ve mükemmel stabilite sağlar. Olukları, panelleri, kenarları ve köşeleri boyamak ve tuvalet gibi engellerin üstesinden gelmek için kullanın.
  • Dairesel eşarp: Bu mini fırçaların boyutları 20 ila 40 mm arasındadır. Kılların dairesel düzeni 3B boyamaya elverişli olduğundan, dekoratif kaplamalar (endüstriyel yüzeyler gibi) ve sandalye ve masa ayakları gibi mobilyalar için en iyi boya fırçalarıdır.

Kalite.

Yüksek kaliteli bir fırça, en pürüzsüz, tam kapsama ve mükemmel bir yüzey sağlar ve daha pahalı olsa da – fırçanın boyutuna ve kaba malzemeye bağlı olarak – 20 yıla kadar dayanabilir. “Benekli” kıllar – uçlarında hafifçe bölünmüş – daha fazla boya tutar ve en iyi kapatmayı sağlar. Kıvrılma, doğal görünmelerini sağlamak için kıvırcık kıllarla biter. Kılların dıştan daha kısa ve merkeze doğru daha uzun olması, hassasiyet ve kontrol yaratmalıdır. Son olarak, mükemmel miktarda boyayı yakalamak için kılların fırçanın kendi genişliğinden yüzde 50 daha uzun olması ve en fazla kapsama ve kontrolü sağlaması gerekir.

En iyi boya fırçaları için en iyi seçimler

Bu kaliteli ve uygun fiyat, Amazon müşterilerinden yüksek not alıyor ve tüketiciler ve sektör uzmanları tarafından da tercih ediliyor.

1. Duvarlar için en iyisi: Purdy XL Serisi Orta Sert Naylon / Polyester Boya Fırçası

Naylon ve polyester kılların karışımıyla bu fırça hem iç hem de dış mekan projelerinin üstesinden gelebilir. Purdy’s XL, lateks bazlı boyalar, boyalar, lekeler ve astarlar için formüle edilmiştir. Şirket, “Purdy’nin sahip olma ve işaretleme metodolojisinin olağanüstü bir boya dağıtımı sağladığını” belirtiyor. Diğer bir deyişle, kılların yüksek kalitesi pürüzsüz ve tam kapatıcılık yaratır. İpucu: Fırçayı, kılları orijinal durumuna geri döndürmek ve küf oluşumuyla mücadele etmek için kullandıktan sonra mumlu ambalajında ​​saklayın.

2. Detay çalışması için en iyisi: Purdy XL Elite Sert Chinex / Polyester Eşarp Kaplama Fırçası

Konu şekillendirme, şekillendirme, pencereleme ve dar alanlar olduğunda, özel sektöre ait naylon / polyester karışımı kıllara sahip Dar Açılı Dar Fırçayı yenmek zordur. Geleneksel lateks boyadan daha kalın ve uygulaması daha zor olabilen düşük VOC boyalar için özel olarak tasarlanmıştır.

3. Mükemmel kenarlar için en iyisi: Polyester Shortcut Wooster Scarf Brush

Bu kısa açılı fırça, iki farklı boya renginin buluştuğu yerde – daha da zor – tavan ve duvar arasında mükemmel kenar oluşturmaya yardımcı olur. Gözden geçirenler, fırçanın rahat sap tasarımına dikkat çekerek, elinizin bir uzantısı gibi göründüğünü söylüyor. Sentetik polyester kıllar, özellikle akrilik lateks ve su lekeleri olmak üzere her tür kaplama ile çalışır.

4. Döşeme için en iyisi: Barch Round Paint Brush

Barch Yuvarlak Fırçası,% 100 yaban domuzu kılından yapılmış 2 inç başlığa sahiptir. Şirket, fırçanın şeklini korumasına yardımcı olmak için “düşük dökülme tasarımı” ve maksimum kıl tutuşu iddia ediyor. Mobilyaları boyamak ve cilalamak için idealdir ve özellikle tebeşir boyamak için iyidir. Tasarımcılar, kullanım kolaylığı ve temizlemesi kadar kolay olduğu için fırçayı severler. Tahta sap, onu kurutmak ve saklamak için bir kemer yapan deri bir bağla ilgilenir.


BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Güncel İçerikler
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal