Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Satın alma yöntemi ile hamilelik aylarına göre hamile kadınlar için en iyi besin takviyesi

Gebe kadının beslenmesine dikkat etmek, fetüsün anormalliklere veya düşüklere maruz kalmadan tam sağlık ve formda büyümesini sağlamak ve ayrıca sağlığını korumak ve ayrıca hamilelik sırasında ve sonrasında birçok hastalıktan kaçınmak için son derece önemlidir, bu nedenle bu makale hamile kadın için en iyi besin takviyesini ve nasıl satın alınacağını içerir. Bu konu içerir … Hamilelikte […]

20 Aralık 2020 - 13:28 'de eklendi ve 40 kez görüntülendi. A+A-

Satın alma yöntemi ile hamilelik aylarına göre hamile kadınlar için en iyi besin takviyesi

Gebe kadının beslenmesine dikkat etmek, fetüsün anormalliklere veya düşüklere maruz kalmadan tam sağlık ve formda büyümesini sağlamak ve ayrıca sağlığını korumak ve ayrıca hamilelik sırasında ve sonrasında birçok hastalıktan kaçınmak için son derece önemlidir, bu nedenle bu makale hamile kadın için en iyi besin takviyesini ve nasıl satın alınacağını içerir.

Bu konu içerir …

Hamilelikte hamile kadınlar için en iyi besin takviyesi

Besin takviyeleri, hamileliğin oluşumunun planlanmasından dokuzuncu aya kadar hamileliğin aşamalarına ayrılır ve her aşama için en önemli besinler şunlardır:

Doğum öncesi vitaminler

Gebe kalmayı planlayan bir kadın, diyetini hamilelikten en az 3 ay önce ayarlamalıdır, çünkü ideal bir kilo almak ve sağlıklı bir yaşam sürmek, fetüsün doğru büyümesini ve gebeliğin stabilitesini sağlamak için önemlidir.

Bu nedenle doktorlar gebe kalmayı planlayan kadınlara diyetine folik asit veya B5 vitamini eklemeye başlamalarını ve bunun nedeni fetusun sinir sisteminin büyümesindeki etkinliğinden kaynaklanmasını ve ayrıca hamileliğin ortaya çıkmasından sonra yaklaşık 3 ay boyunca almaya devam etmeleri önerilmektedir.

D, B vitamini, demir ve kalsiyum, hamileliği planlarken, hem anne hem de fetüs için kemiklerin ve dişlerin gücünü sağlamak, sinirlerin sağlığını korumak, anemi veya anemiden muzdarip olmamak ve bunun sonucunda anne ve fetüs için sağlık sorunlarına yol açmak için gereklidir.

Bu hapları iHerb web sitesinde bulunan aşağıdaki bağlantı üzerinden çevrimiçi sipariş vererek edinebilirsiniz, buraya tıklayın

Hamileliğin birinci, ikinci ve üçüncü ayları için besin takviyesi

Elbette dengeli bir diyet anne ve fetüsün sağlığının güvenliğini sağlamanın en iyi yoludur, ancak hamileliğin bu ilk aşamasında kadını beslemek için gerekli olan vitamin ve mineralleri aldığını doğrulamak için uzman doktora başvurduktan sonra hamilelik sırasında kadınlara yönelik besin takviyelerini almak daha iyidir.

Folik asit:

Fetüste beyin ve sinir sisteminin kurulması ve sinir tüpü gibi herhangi bir sinir veya doğuştan gelen anormallikten kaçınılması için önemlidir ve ayrıca sinir sisteminin ve hamile annenin cilt ve saç sağlığının korunması da gereklidir.

Omega 3:

Omega-3 asitleri, fetüsün beyninin, zihinsel yeteneklerinin ve görme yeteneğinin düzgün bir şekilde oluşmasını sağlamak ve onu erken doğumdan korumak için gereklidir.Ayrıca çocuğu ileride astım geliştirmekten korur ve hamile kadının kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur.

C vitamini:

Hamile kadında hücre bütünlüğüne yardımcı olur, sağlıklı doku oluşumuna ve gebelikte çatlakların azalmasına katkı sağlar.

Dördüncü, beşinci ve altıncı aylarda hamile kadınlar için takviyeler

D vitamini:

Hamile kadınlar için en iyi besin takviyesi

Bu vitamin, fetüsün kemiklerini inşa etmek ve annenin kemiklerinin gücünü korumak ve osteoporozdan muzdarip olmamak için gereklidir, bu aşamada fetüsün boyutu artar ve iki katına çıkar ve kemiklerini düzgün bir şekilde oluşturmak için daha fazla kalsiyuma ihtiyaç duyar, bu nedenle doktorun belirlediği besin takviyeleri ile yeterli dozlarda yemeye özen gösterilmesi tercih edilir.

Demir:

Hamileliğin orta aylarında annenin boyutu yaklaşık% 50 artar, bu nedenle kalbin bütünlüğünü korumak, fetüsün vücut organlarını ve kaslarını oluşturmak ve hamile kadını hamilelikle ilişkili anemiden korumak için kırmızı kan hücrelerini oluşturmak ve fetüse oksijen vermek için yeterli miktarda demir sağlamak gerekir.

Ayrıca kırmızı kan hücrelerinin oluşumunda önemli bir rol oynadıkları için dengeli oranlarda B9, B12 vitamini almalısınız.

Hamileliğin son üç ayında en önemli besin takviyesi

C Vitamini ve E Vitamini:

Annenin bağışıklık sisteminin sağlığını iyileştiren ve vücut hücrelerinin sağlığını iyileştiren antioksidanlar olmasının yanı sıra erken doğum olasılığını azaltmaya çalıştıkları için hamileliğin son aylarında yeterli miktarda C vitamini ve E vitamini almak gereklidir.

D vitamini ve kalsiyum:

Hamile kadınlar için en iyi besin takviyesi

Daha önce de belirtildiği gibi, annenin kemik yoğunluğunu korumak için gereklidirler, çünkü fetüsün kemiklerini oluşturmak ve Lam’den çekmek için kalsiyuma ihtiyacı vardır.

Dikkat: Hamilelik sırasında herhangi bir besin takviyesi almadan önce uzman bir doktora başvurmanın gerekli olduğu unutulmamalıdır, böylece uygun dozları veya vücudun bunlara sıfırdan ihtiyaç duymamasını belirlemek için fetüse hiçbir yan etki yansıtılmaz.

Hamilelikte besin takviyesi almadan önce bir tıp uzmanına danışılması gerektiği unutulmamalıdır. Çünkü aşırı miktarda tüketilirse fetüs üzerinde zararlı etkisi olabilir.

Hamile bir kadın için besin takviyesi almak hem şişmanlıyor hem de özlem duyuyor mu?

Hamile kadınlar için en iyi besin takviyesi

Bir kadın hamilelik sırasında doğal olarak kilo alır ve takviye almak önemli kilo alımına neden olabilir, ancak doğumdan sonra alınan kilonun çoğunun kaybedilmesi iyidir.

Fetüs için anne için fetal ağırlık eksikliği ile yetersiz beslenme arasında ilişki varken, fetüse yansıyan ve birçok sağlık sorununa neden olan ciddi bir konu varken, doğru beslenme ve dengeli besin takviyeleri durumunda fetüsün ağırlığı normal hale gelir ve anne besin yemeye devam ederse hafif bir artış kaydedebilir.

Hamile ve emziren kadınlar için en iyi besin takviyesi

Hamile kadınlar için en iyi besin takviyesi

 • Bu eki California Gold Nutrition’dan sizin için seçtik, çünkü hamile ve emziren anneler için gerekli olan ve fetal büyümeyi teşvik eden çok sayıda vitamin içeriyor.
 • Hamile bir kadının ve fetüsün sağlığını desteklemek için gereken dengeli dozlarda vitamin içerir.
 • Omega yağ asitleri ile birlikte beyinde doğal olarak üretilen bir fosfolipid bileşiği olan L-alfa-gliseril fosforikolin veya Alfa-GPC içerir ve birlikte beyin fonksiyonunu ve genel bilişi geliştirirler.
 • ITest Onaylı Kalite.
 • GM glüten, domuz eti ve sığır eti ürünleri içermez.
 • Bu kapsüller, üretim kalite standartlarına uyan tescilli (sertifikalı) üçüncü taraf kontrollü bir tesiste üretilir.

İçindekiler: Hamile kadınlar için California Altın Beslenme kapsülleri

Kapsül (balık jelatini [سمك السلور ، البلطي] , Gliserin, Annatto özü, saf su, keçiboynuzu), yüksek saflıkta ve konsantre omega-3 balık yağı (hamsi, sardalya, uskumru), kalsiyum karbonat, soya yağı, magnezyum oksit, balmumu.

Demirli fumarat, Alfa-gliserofosfokolin (soya fasulyesi), askorbik asit, lesitin (soya), piridoksin hidroklorür, biyotin, niasinamid, tiamin mononitrat, riboflavin, d-kalsiyum pantotenat, çinko amino asit şelat.

Bakır oksit, karışık doğal tokoferol (soya), A vitamini palmitat, kalsiyum asit, potasyum iyodür.

İçerik: Balık (hamsi, sardalya, uskumru, yayın balığı, tilapia), soya.

Farkedilebilir:

 • Sevgili ince, ballı ürünler, deniz ürünleri, soya fasulyesi gibi bileşenlerden birine alerjiniz olabileceği için ürünün içeriklerinden bahsetmeye hevesliyiz, bu nedenle doktor kontrolünde kullanmalısınız.
 • Bu ürün süt, yumurta, kabuklu deniz ürünleri, kabuklular, fındık, yer fıstığı, buğday veya glüten ile üretilmemiştir.
 • Bu alerjen bileşenlerini içeren diğer ürünleri işleyebilen cGMP uyumlu, üçüncü taraflarca denetlenmiş ve tescilli bir tesiste üretilmiştir.

Hamile kadınlar için reçete edilen California Gold Nutrition kapsül dozu

Doktorunuzun önerdiği şekilde günde 2 kapsül yemekli veya yemeksiz alınması tercih edilir.

California Gold Nutrition hamile kadınlar için besin takviyesi

Paket 60 kapsül:

 • Mısır’da 257,02 EGP fiyatına mevcuttur.
 • Suudi Arabistan’da 61.34 SAR fiyatına mevcuttur
 • BAE’de 59,36 AED fiyatıyla mevcuttur

Nasıl alınır:

Bu hapları iHerb web sitesinde bulunan aşağıdaki bağlantı üzerinden çevrimiçi sipariş vererek edinebilirsiniz, buraya tıklayın

Kullanım talimatları

 • Bu demir içeren ürünün kazara aşırı dozda alınması, altı yaşın altındaki çocuklarda ölümcül zehirlenmenin başlıca nedenlerinden biri olduğundan çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.
 • Kazara aşırı doz durumunda, derhal bir doktora veya zehir kontrol merkezine başvurun.
 • Güvenlik mührü eksik veya hasarlıysa kullanmayın.
 • 20 ° C ila 25 ° C (68 ° F ila 77 ° F) arasında kontrollü bir sıcaklıkta saklanmalıdır. Doğrudan güneş ışığına veya yüksek sıcaklık veya neme uzun süre maruz kalma gibi uygun olmayan koruma koşulları, zamanla ürünün bozulmasına neden olabilir.

İnce uç

 • Size vitaminler, sağlıklı asitler ve mineraller sağlayan besin takviyeleri yiyin, ancak bunların sadece koruyucu olduğu ve dengeli beslenmenin vazgeçilmez olduğu unutulmamalıdır.
 • Besin takviyelerini gereğinden fazla miktarda almayın, fetüsünüze zarar verebilir, Tanrı korusun veya preeklampsiye neden olabilir.
 • A vitamini veya omega-3 balık karaciğeri yağı içeren besin takviyelerini aşırı tüketmekten kaçının çünkü bunları artırmak fetüs ve anne için birçok risk taşır.

Sonunda .. Hamile kadınların çoğunda bulunan hamilelik vitaminlerinin çoğu genellikle sabittir, çünkü ihtiyaçlar büyük ölçüde aynıdır, ancak bazı durumlarda annenin sağlık durumuna göre farklılık gösterir ve işte doktorun neye ihtiyacınız olduğunu belirleme rolü gelir.

Şunlar da ilginizi çekebilir: Hamile kadınlar için en iyi nemlendirici yüz kremi
Veya hamilelik sırasında bu ürünlere ve ilaçlara dikkat edin

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Sekizinci ayda doğum ve bunun anne ve fetüse olan riski ayrıntılı ve önemli uyarılar Sekizinci ayda doğum ve bunun anne ve fe...

Sekizinci ayda doğum ve ne kadar tehlikelidir, fetüs sekizinci ayında tam ve rahim dışında yaşayabilir mi? Anne veya fetüs için sekizin...

Gestasyonel diyabetin belirtileri nelerdir ve anne ve fetüs sağlığı için ne kadar tehlikelidir? Gestasyonel diyabetin belirtileri nelerd...

Pek çok gebe kadın gebelik diyabeti ile karşı karşıyadır ve kandaki glikoz seviyesinin şiddetli bir şekilde artması sonucu ortaya çıkar...

Hamile ve emziren kadınlar için zararlı yiyeceklerden kaçınılmalıdır Hamile ve emziren kadınlar için zararlı ...

Hamilelere ve emziren kadınlara zararlı yiyecekler elbette araştırılmayı ve incelenmeyi hak ediyor çünkü genel olarak annenin sağlığı, ...

Hamile kadınlar için doğru uyku pozisyonları | İnce dergi Hamile kadınlar için doğru uyku pozisyon...

Hamile bir kadın için doğru uyku pozisyonları, sağlığını ve fetüsünün sağlığını korumak için her hamile kadının bilmesi gereken önemli ...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/