Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Seni sevmediğinde birisinin seni sevmesi nasıl sağlanır .. Seni sevmesini sağlayan sözler ve eylemler

Bir kişinin ihtiyaç duyduğu en önemli duygulardan biri olduğu için hepimiz sevgiyi ararız, çünkü bir kişinin kendisiyle ilgili memnuniyet duygusunu artırır ve aşk şansa dayanmaz, aksine bir dizi beceridir. Bu nedenle, bazıları sizi sevmediğinde birinin sizi nasıl seveceğini sorar? Bu yazıda, sizi seven ama sevmeyen birini bazı stratejilerle ve tavsiyelerde bulunarak nasıl elde edeceğimiz sorusuna […]

17 Aralık 2020 - 22:08 'de eklendi ve 30 kez görüntülendi. A+A-

Seni sevmediğinde birisinin seni sevmesi nasıl sağlanır .. Seni sevmesini sağlayan sözler ve eylemler

Bir kişinin ihtiyaç duyduğu en önemli duygulardan biri olduğu için hepimiz sevgiyi ararız, çünkü bir kişinin kendisiyle ilgili memnuniyet duygusunu artırır ve aşk şansa dayanmaz, aksine bir dizi beceridir. Bu nedenle, bazıları sizi sevmediğinde birinin sizi nasıl seveceğini sorar?

Bu yazıda, sizi seven ama sevmeyen birini bazı stratejilerle ve tavsiyelerde bulunarak nasıl elde edeceğimiz sorusuna cevap veriyoruz.

Bu konu içerir …

Seni sevmediğinde birisinin seni sevmesini nasıl sağlarsın?

Birinin seni sevmesi ve o seni sevmemesi

Kişinin duygularını tanımlayın

 • Öncelikle duygularınızı ona ifade etmelisiniz, bir kişiye onu sevdiğinizi söylediğinizde, bu mesele onu etkileyebilir ve bu, bağlılığınıza veya ilişkinizin doğasını yeniden değerlendirmenize yol açabilir.
 • Kişi senden hoşlanmadığını ve seni hayatında olduğu için kabul etmediğini gösteren bir davranışta bulunursa, davranışına duygu girişi olmadan objektif olarak bakılmalıdır.
 • İki kişi arasında gerçekleşen dürüstlük seansı, aralarındaki ilişkinin doğasını ve devam edip etmeyeceğini belirlemek için pratik çözümlerden biri olarak kabul edilir.Çözümün yolu hakkında konuşmalı ve kişinin sizinle ilgili ne taşıdığını öğrenmelisiniz.
 • Bir kişi sizinle ilişkilendirilmeye açık olmadığında, arzusuna saygı duyulmalı ve o sırada duygusal olarak vurgulanmamalıdır.

Sevmeme nedenlerini belirleyin

 • Diyalog seansını yaptıktan sonra, kişi diğer tarafın hoşlanmamasının nedenlerini belirledi ve davranışlarını olabildiğince iyileştirme imkânı ile bu nedenleri analiz etmek için bundan yararlanabilir.
 • Sizi sevmeyen kişinin arzuladığı şeyi ve dolayısıyla başarılı olmayı başarmak için mevcut durumu iyileştirmeye istekli olacağınızdan emin olarak, eylemlerinizde yanlış olduğunuzu düşünüyorsanız, diğer taraftan özür dileyebilirsiniz.

Yeterli dikkati gösterin

 • Pek çok araştırma, karşı tarafı dinleme becerisinin güçlendirilmesinin bir kişinin size aşık olmasına yol açtığını, çünkü insanlar konuşmalarını önemseyenleri sevdiklerini ve böylece siz ben merkezli iseniz ve diğerlerini görmezden geldiklerinde size yabancılaşmamalarını sağladığını göstermektedir.
 • Karşı taraf, konuştuğunuz konularla ilgili fikir ve görüşlerini ifade etmesi için yeterli zaman verirken sohbete katılmalıdır.
 • Aranızdaki diyalog etkileşime dayalı olana kadar, diğer tarafın açtığı konuları hızla değiştirmesine veya ilgisini azaltmasına izin verilmez.
 • Kişinin tüm eylemlerine itiraz etmeden veya en aza indirgemeden yaptığı her şeyi takdir etmenin yanı sıra, kişiye uygun yanıtlarla soru sormak en iyisidir.

Hediye vermek

 • Hala armağanların büyülü bir etkisi var, bir kişi başkalarına bakışını ancak hediyelerle değiştirebilir, çünkü bunlar insanlar arasında bir anı geçmişi yaratmaya katkıda bulunur.

Birinin seni konuşmaya sevmesini nasıl sağlarsın?

Kibarca konuşun

 • Diğer kişiye çekici gelmek için nezaket gerekli olduğundan, farklı bir konuşma tarzınız olmalıdır.
 • Gösterişten uzak durun, böylece konuşmada etrafınızdaki insanların kendini beğenmiş olduğunuzu fark etmelerine neden olacak ciddi hatalar yapmazsınız.

Duygularınızı nazikçe ifade edin

 • Kibar sözler kişinin size olan ilgisini etkilediğinden, kişiye olan bağlılığınızın yoğunluğunu belirten kibar sözler kullanarak duygularınızı ifade edin.
 • Duygularınız hakkında konuşurken abartmayın, sözlerle ifade edilen duyguların samimi olması, etkisinin sadece dilinizde değil, özelliklerinizde de görünmesi yeterlidir.

Öbür ucu övün

 • Diğer kişinin size olan sevgisi, onu başkalarının önünde överseniz artar, çünkü bu, insanların kalplerini size doğru eğmek için kanıtlanmış bir yöntemdir.
 • Bir insan, güçlü yönlerinden söz ederek ona yaklaşmaktan gurur duyduğunda, size olan sevginiz artar ve size bağlanmak için acil bir arzusu vardır.

Konuşmak eğlenceli

 • İnsanlar eğlenmeyi asla bırakmayan kişiyle rahat hissettikleri için oyun oynamanın büyüsüne kapılırlar, oysa kişi sinirli veya yoğun bir konuşma tarzına sahipse, diğerleri ondan kaçar.
 • Her üzücü haberinizde ve sorunlarınızda konuşmanızın odağını oluşturmayın, iyimser bir şekilde konuşurken hikayenize her zaman eğlence ve kahkaha katmalısınız.

Birinin sizi hareketlerle sevmesi nasıl sağlanır?

Karşı tarafla göz teması kurun

Pek çok insan utangaçlık nedeniyle büyük bir problemin içine düşüyor, yani sevdikleri kişiyle göz teması kurmuyorlar, bu nedenle diyalog sırasında% 75 bile olsa göz dilinin korunması gerekiyor.

Karşı tarafa gülümsemek

 • Yüze çatmak insanların sizinle ilişki kurma arzusunu azaltır ve hatta sizden yabancılaşmalarına bile yol açabilir, bu nedenle karşı tarafın yüzünde bir gülümsemeyi korumalısınız çünkü çekici görünebilir.
 • Gülümsemek, bir kişinin güvenilir olduğunu gösterdiğinden ve karşı tarafın sizinle uzun süre duygusal bir ilişkiye girmeyi düşünmekten çekinmediği için iyi bir izlenim verir.

Dış görünüme dikkat edin

 • İnsanlar güzel bir görünüme sahip biriyle aşk alışverişinde bulunmaya isteklidirler ve kişinin zengin olması gerekmez, ancak kıyafetlerini seçme zevki vardır.
 • Dış görünüş ve kişisel hijyen, sevdiğiniz kişinin sizinle ilişki kurma arzusunu artırdığı için kişiliğinizin doğasını gösterir.

Senden uzaktayken birinin seni sevmesi nasıl sağlanır?

Onunla iletişim kurmanın nedenlerini icat etmede yaratıcılık

İnsanlar onları önemsediğinizi hissetmekten hoşlanırlar, bu nedenle ilgi, şüphe uyandırdığı için abartılmadan onlarla iletişim kurma biçimlerinde yaratıcılık yoluyla mevcut olmalıdır.

İlgi alanlarını bulun

Artık sosyal medyada insanların ilgi alanlarını öğrenmek ve bu alanlarda kitap okumak veya video izlemek çok kolay, böylece aranızda mesafe bariyeri kalmasın.

Zaman zaman görmezden gelme sanatında ustalaşın

İnsanlar kaybolduğunda hayatlarında insanların olmasının önemini hissederler ve onlara olan özlem artmaya başlar, bu yüzden bu stratejiye güvenin ve diğer kişinin size ne kadar ihtiyacı olduğunu test edene kadar her zaman müsait olmayın.

Meşgul olmaya çalışın Sevdiklerinize sevmek istediği birinin görünümünü göstermemek için tam bir programınız olmalıdır.

Aşkı arayanlar için ipuçları

Karşı tarafın sevgisini almak için acele etmeyin

Yavaş olmalısın ve karşı tarafın sevgisini kazanmak için acele etmemelisin, çünkü sabır sevdiğin kişinin kalbini kazanmanın tek çözümü. Çünkü insanlar, başkalarına karşı güçlü duygular inşa edebilmek için bir süreye ihtiyaç duyarken, üzerlerindeki baskı kişiden daha fazla uzaklaşmaya neden olur.

Öz becerilerinizi geliştirin

Çok çeşitli becerilere sahip olduğunuzda özgüveniniz artar ve böylece sevdiklerinizin gözünde daha çekici hale gelirsiniz.

Bir vücut hijyeni rutinine bağlı kalarak egzersiz yapın ve sağlıklı beslenmeyi sürdürün Amaç, yalnızca sevdiğiniz kişinin memnuniyetini elde etmek değil, aynı zamanda kendinize olan sevginizi artırmaktır.

Dikkatinizi en sevdiğiniz hobilere odaklayın ve bu hobilerde ilerleme kaydettiğinizden emin olun.

Başkalarına saygılı davranın

Yüksek ahlaki değerlere sahip insanlara saygı duymak ve onlara muamele etmek, karşınızdaki kişiyi size çekmenin en önemli yollarından biridir, bu nedenle, eğer kötü bir karaktere sahipseniz, başkalarının size sevgi duyguları sunmasını beklemeyin.

Karşı tarafa blöf yapma

Dürüstlük, başarılı bir aşk ilişkisinin ön koşullarından biri olduğundan, geçmiş deneyimleriniz hakkında imajınızı mükemmel bir şekilde göstermeden diğer kişiyle konuşmanız önemlidir.

Aşkı almaya hazır olun

Bir kişiyi seviyorsanız ve onun sizi sevmesini istiyorsanız, aşk ilişkisine ve onun sahip olduğu sorumluluklara hazırlıklı olmalısınız, çünkü ilişki diğer her şeyden önce gelir, ayrıca aşk ilişkisine bağlanmaya hazır olma ihtiyacına ek olarak.

Bu makalenin sonunda, sözler ve jestlerle sizi sevmeyen bir kişiye nasıl sevdirilir sorusuna cevap verdik, sevginin kişisel bir karar olduğunu ve bu stratejileri denedikten sonra sizinle sevgi alışverişinde bulunulmaması durumunda kişinin arzusuna saygı duyulması gerektiğini not ettik.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

Hayatınız ve ailenizle ilgili mümkün olan en iyi çözümlere ulaşmanıza yardımcı olmak için ince bir dergide buradayız, bu nedenle sorularınızı veya önerilerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

İnce dergi indirim kuponunu kullanarak tüm alışverişlerinizde% 15 indirim kazanın ( uxy ) VogaCloset mağazasından

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Siemens çamaşır makinesi hata kodları Siemens çamaşır makinesi hata kodları...

Siemens çamaşır makinesi hata kodları Çamaşır ve bulaşık makinelerinin hata kodları ve giderilmesi.  Siemens çamaşır makinesi hata kodl...

Samsung bulaşık makinesi lc hatası Samsung bulaşık makinesi lc hatası

Samsung bulaşık makinesinde hata kodu LC nasıl düzeltilir? AÇIKLAYIN: Bu mesaj bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir, yani bağlant...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım

TV’de sinyal yok – ne yapmalı? buzdolapları Çamaşır makineleri TV’ler mikrodalga fırınlar gaz sobaları elektrikli sob...

İnstagram reklam hesabı değiştirme İnstagram reklam hesabı değiştirme

Instagram’ımızın reklam hesabı nasıl değiştirilir? Instagram hesabımızı Hayran Sayfamıza doğru bir şekilde bağlamış olmamızın&nbs...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/