Sizi yüksek moda haftasından etkileyecek 6 Lübnanlı gelinlik!


önceki
Sonraki

 • 2016 sonbahar sezonu için Paris’te düzenlenen Haute Couture Haftası’nda Lübnanlı modacıların imzası ile yoğun bir şekilde katılan gelinlikler göz kamaştırdı.Tasarımcılar, zamana ayak uyduran ve kadınların kadınlığını pekiştiren göz kamaştırıcı ve yenilikçi gelinlikler sunmak için yarıştı.

  Sizi etkileyecek ilk elbise, Elie Saab’ın yenilikçi ve korkak görünen, öne çıkan leylak gülleriyle süslenen ve renginde pembe bir ton alan, modelin bir peri masalından taçlı bir kraliçe ya da prenses olarak ortaya çıktığı, elbiseyi flört etmek ve şıklığını taçlandırmak için uzun tül duvaklı gelinlik. ..

 • Zuhair Murad’ın gelinlik

  Kreatif tasarımcı Zuhair Murad, gelin için farklı bir renk seçti ve lüks görünmesini ve spot ışığı çalmasını istedi.Elbise, kabarık tasarımla zarif parlak işlemelerle süslenmiş, çıplak omuz tasarımı ile elbisenin feminen görünmesini sağladı.

 • Georges Chakra gelinlik

  Özgürlüğü ve eğlenceyi seven, modern gelinin vücut bulmuş hali tasarımcı Georges Chakra ise baskılar ve rengarenk ve iç içe geçmiş çizgilerle süslenmiş elbiseyi seçti, bu yüzden desenler pofuduk tasarım ve yere değecek kadar sarkan tül duvak ile bir tablo gibi göründü.

 • Georges Hobeika gelinlik

  Georges Hobeika’nın gelinlik, doğu kültürlerinin bir karışımı olmasının yanı sıra çok lüks bir görünüme sahip olması, kabarık tasarımını beyaz gül işlemeleri ve üst çene saç stilini kaplayan uzun duvaklı uzun bir duvakla alıyor.

 • Tony Ward gelinlik

  En yumuşak ve göz kamaştırıcı elbise olan Tony Ward, onu pek çok ve karmaşık detaylarla süslemedi, ancak gelin görünümünü kadınlık ve lüks arasında birleştiren çok kabarık bir tasarıma sahip ayrıntılı işlemelerden memnun kaldı.

 • Ziad Nakad’ın gelinlik

  Tasarımcı Ziad Nakad’ın elbiseleri kendilerini farklı kılan özel bir tada sahip ve geçtiğimiz günlerde Paris’te sunduğu gelinliklerde, kırmızı halıda güvenle ve çekicilikle yürüyen, kabarık bir tasarıma sahip, çıplak omuzları ve cazibesini tamamlayan lüks işlemelerle kaplı gelinin dünyanın en güzel ve en zengin kızları olduğunu hissettik. Arkadan süzülen uzun bir örtü ile.