Snap2html ile Windows Klasörlerinin Anlık Görüntülerini Dosyalara Nasıl Oluşturur ve Kaydeder

Bir bilgisayarın bakımını yaparken herkes dikkatli olmalıdır. Bir bilgisayarda depolanan bilgileri kaybetmek, kullanıcılar arasında çok yaygın bir korkudur.

Neyse ki, hayatınızı kolaylaştıracak ilginç araçlar tasarlamaktan gittikçe daha fazla insan sorumludur. Bugün bileceksin Snap2HTML ile Windows klasörlerinin anlık görüntüleri nasıl oluşturulur ve dosyalara kaydedilir.

Belli klasörlerin detaylarını belirli zamanlarda belirli bir şekilde bilmenizi sağlayacak olağanüstü bir araçtır.

Anlık görüntü nedir?

Anlık görüntü, genellikle birim anlık görüntüsü olarak bilinen şeydir. Bu kaynak, belirli dosyaların belirli bir zamanda kopyalarının oluşturulmasına yardımcı olur.

Belirli dosyalarda önemli değişiklikler yaparken kullanımı çok sık gerçekleşir. Belirli bir klasördeki öğeleri değiştirebilir, ekleyebilir veya silebilirsiniz.

yedek kurtarma

Ve bu eylemler bir programın performansını olumsuz etkiliyorsa, uygun düzeltmeleri yapabilirsiniz. Bütün bunlar anlık görüntünün nasıl yapılan değişikliklerden önceki klasör yapısını gösterir.

Etkili bir güvenlik önlemi mi?

Bir anlık görüntünün bilgilerinizi korumanın ideal yolu olmadığını unutmamak önemlidir. Her zaman bir yedeğin ve yedeğin olması tavsiye edilir.

Ancak, belirli anlar için, yapılma hızı nedeniyle mükemmel bir kaynaktır. Bu nedenle,% 100 yedekleme ölçüsü olmasa da, mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Snap2HTML’yi kullanma

Ancak Windows klasörlerinin anlık görüntülerini daha ayrıntılı olarak almak ve kaydetmek için Snap2HTML olağanüstü bir araçtır. Bu bir taşınabilir uygulama, Windows klasörlerinin ve alt klasörlerinin anlık görüntülerini alma konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca, klasörlerin raporlarının gerçekleştirilmesi için ilginç fonksiyonlara sahiptir.

Ağırlığı olağanüstü, sadece 400 KB. Windows’un en son sürümleriyle (7, 8 ve 10) uyumludur. Bu nedenle, bu aracın keyfini çıkarmak için Windows’u güncellemek gerekli değildir.

O nasıl çalışır?

Snap2HTML kullanarak Windows klasörlerinin anlık görüntülerini almak ve kaydetmek oldukça basittir. Ama önce, Windows bilgisayarımın masaüstünde yeni bir klasörün nasıl oluşturulacağını bilmek isteyebilirsiniz. Böylece bu programla toplanan tüm bilgileri kaydedebilirsiniz.

Snap2HTML kurulum gerektirmez. Sadece bu yardımcı programı içeren dosyayı indirmeniz ve sıkıştırmanız gerekir. Bu işleve sahip olduğunuzda, bir dizi basit adımı izlemeniz yeterlidir:

windows programı snap2html

  1. Uygulamayı çalıştırın
  2. Otomatik olarak bir kutu açılacaktır. pestaña “Enstantane”.
  3. Anlık görüntüyü çekmek istediğiniz klasörü seçin.
  4. Anlık görüntünün kaydedilmesini istediğiniz klasörü seçin.
  5. İsterseniz, gizli ve sistem öğelerinin dahil edilmesi için ilgili kutuları işaretleyebilirsiniz.
  6. “Anlık Görüntü Oluştur” u tıklayın.

Sonuç

Daha önce gerçekleştirilen eylemin sonucunu düşünmek için sadece birkaç saniye beklemek kalıyor. Snap2HTML bir dosya oluşturur herhangi bir tarayıcıda açılabilir.

Anlık görüntünün çekildiği klasörden ilgili bilgileri içeren bir görüntüdür. İçerdiği tüm klasörlerin bir ağacına ve yapılan en son değişikliklerle ilgili bilgilere sahipsiniz.

Önemli bilgi

Snap2HTML tarafından gerçekleştirilen analizin sonucunda ortaya çıkan dosya değişebilir. İlk başta bir görüntüdür. Ancak, “Özel Tasarım” sekmesi aracılığıyla, şablon formatını değiştirebilirsiniz.

Bu, anlık görüntü nesnesi klasörüne bağlı verilerin bir metin dosyası olarak bile görüntülenme şeklidir. Sunumu ne olursa olsun çok faydalı olduğuna şüphe yok. Windows ile yerel bir ağdaki dosya ve klasörlerin nasıl paylaşılacağını bilmek hakkında.

Deneme zamanı!

Fark edeceğiniz gibi Windows klasörlerinin anlık görüntülerini alın ve kaydedin O çok basit. Bundan yararlanın ve Windows’ta silinememesi için bir klasörün nasıl oluşturulacağını ve korunacağını öğrenin.

Bu tür eylemler, yedek kopyalar oluşturmada zorluklar ortaya çıktığında size yardımcı olabilir. Snap2HTML’yi denemek için ne bekliyorsunuz?