Sonbahar 2017 gelini için çiçek buketi fikirleri


önceki
Sonraki

 • Toplantılar

  Düğün randevunuz yakında mı geliyor? Sonbahar sezonu için en son buket fikirlerimizi inceleyin.

  Sonbahar sezonu, tablolara ısınma eğiliminde olan renkleriyle karakterize edilir, bu nedenle sezonun moda trendlerine hakim olan parlak kırmızı, turuncu, sarı ve diğerlerini buluyoruz. Çiçek demetleri de mevsimden diğerine farklılık gösterdiğini görüyoruz, bu nedenle sonbaharın yaklaşmasıyla çiçek demetlerinin daha koyu tonlara eğilimini ve bu mevsimle ilişkili tomurcuk ve sivri uçların ve diğer unsurların kullanımını fark edeceksiniz. Al-Nabithi, Al Nabithi’nin harika renkleriyle canlı olan doğuya özgü erik ağaçlarının bazı dallarının kullanımında bulduğumuz çiçek demetlerinde güçlü bir şekilde geri dönüyor.

  Sonbahar sezonu için çiçek buketi fikirlerine bakın.

 • Düğün buketlerinde turuncu güller

  Jessicaoshaughnessy

  Turuncu, sonbahar mevsimi ile ilişkilidir ve düğün görünümünüzü tazeleyecek parlak tonlardan biridir.

  Turuncu güller, sonbahar mevsiminde gelin buketi için ideal bir seçimdir ve diğer çiçeklere göre uygun ve ekonomiktir. Tomurcuklar bukete zarafet ve narin bir dokunuş katar, refah ve yeni yaşamı sembolize eder, bu nedenle düğün buketleri için uygundur, kırmızı ve sarı tonlarındaki tomurcukları turuncu güllerle koordine ederek bukete bir uyum dokunuşu verebilirsiniz. Asılı buketler bu sezon geri döndü ve onlara daha fazla hayat vermek için basit tasarımcı elbiselerle iyi çalışıyorlar.

 • Düğün buketlerinde Alcala çiçekleri

  Shipra Panosyan

  Gizemle dolu zarif bir çiçek, size sıra dışı bir düğün görüntüsü verecektir.

  Calla çiçeği veya zambak aroması olarak bilinen zambak aroması, orijinali Afrika’da ortaya çıkan ve büyüleyici güzelliği simgeleyen trompet şeklinde zarif bir çiçektir. Çarpıcı ve alışılmadık görünümleri tercih ediyorsanız, sadece bir buket calla çiçeği seçin veya diğer çiçeklerle koordine edin. Calla çiçekleri büyük boy ve uzun saplı olarak mevcuttur ve masa üzerinde ve düğün dekorasyonlarında düğün çiçek aranjmanları için uygundur ve küçük boy el buketleri ile uyumludur. Şarap, beyaz ve çıplak gibi calla çiçeği buketinize uyan ojeyi seçmeyi unutmayın.

 • Cesur düğün buketleri için Protea çiçekleri

  Junebug düğünleri

  Davetlilerinizin gözünü kesinlikle kamaştıracak ve sizi bir güç ve kadınlık dokunuşuyla saracak cesur bir çiçek.

  Protea çiçeği ya da kral protea olarak bilinen Güney Afrika’nın milli çiçeğidir ve sivri yaprakları ile büyük boyutu ve alışılmadık şekli ile onu ayıran en önemli çiçektir. Bir protea çiçeğini küçük bir buket olarak kullanabilir veya bordodaki dahlias veya şarapta scabiosa gibi diğer çiçeklerle birleştirebilirsiniz. Protea çiçekleri, çarpıcı boyutları ve zarif görünümleri nedeniyle masaların merkezine oturur.

 • Düğün buketinizde şakayık ve scabiosa

  Junebug düğünleri

  Kırmızı, şarap, siyah ve turuncu, birbirleriyle ilgisiz görünebilecek tonlar olsalar da, onları iyi koordine ederek düğününüz için olağanüstü bir buket elde edeceksiniz.

  Şakayık çiçekleri ilk andan itibaren güzelliğiyle sizi büyüleyecek.Poeny kelimesinin mutlu bir yaşam ya da mutlu bir evlilik anlamına geldiğini belirtmekte fayda var, bu yüzden düğün buketleri için kesinlikle harika bir seçim. Şakayıklar beyaz, pembe, bordo ve sarı gibi birçok renkte mevcuttur, bu nedenle çeşitli renkteki şakayıklardan oluşan bir buket, bordo ve bordo tonlarıyla zarafet ve güzellik veren büyüleyici çiçeklerden biri olan scabiosa gibi diğer çiçek türleriyle koordine edilebilir veya koordine edilebilir.

 • Vadideki zambak çiçekleri demetleri

  Tanja Lippert Fotoğrafçılık

  Vadideki zambaklarıyla ünlü Confalaria May rose, genç çiçekleri veya tomurcukları tercih ediyorsanız ideal seçiminiz.

  Rengarenk çiçek demetlerinin çoğunun yayılmasına rağmen, düğün buketlerinin tahtında beyazlar kalır. Vadideki Zambak, oldukça narin, küçük boyutlu ve zarif çan şeklinde bir çiçektir. Klasik bir buket için vadideki zambakı büyük boy yeşil yapraklarla karıştırın ya da soğuk bir renk kontrastı ve korkak bir buket için biraz kırmızı gül ile kullanın.