Sony 4K TV’ler, farklı boyutlarda büyük indirimler için piyasada

Pandemi yakın zamanda sona erecek gibi görünmediğinden, daha fazla sayıda insan önümüzdeki birkaç hafta evde sıkışıp kalacağız – daha fazla değilse. Burası, muhteşem bir dev ekran televizyonun, deneyimi biraz eğlenceli bulmak için kapana kısılmış ve sıkılmış hissetmek arasındaki farkı yaratabileceği yerdir. Evinizde yer varsa ve bütçeniz varsa, Sony’nin şu anda Amazon’da satışta olan bazı gerçekten büyük 4K TV’leri var. En iyi anlaşma aslında 898 dolara satışta olan 75 inç X750H modelidir – normal 1.500 dolarlık fiyat etiketinden 600 doların üzerinde büyük bir tasarruf. Ne yazık ki, bu anlaşma o kadar caziptir ki birimlerin çoğu satıldı, bu yazının yazıldığı tarih itibariyle sadece dört birim kaldı. Yakında gitme ihtimalleri var. Bununla birlikte, 55 inçlik model hala 518 dolara satılıyor – hala orijinal fiyattan 280 doların üzerinde bir tasarruf.

    Sony X750H 55 inç 4K UItra HD TV (2020)

    Sony’nin 55 inç 4K TV’si, renk bilimini medyadan medyaya anında ayarlamak için gelişmiş akıllı algoritmalara sahip Google Assistant’ı destekler, böylece her zaman en iyi resmi elde edersiniz.

Ve bunun satışta olan eski bir model olduğunu düşünmüyorsunuz – hayır, bu 2020 modeli, yani Japon teknoloji devinin en son teknolojisi. İster 75 inç ister 55 inç olsun, Sony’nin akıllı X1 çipi, şık çerçevesi, ince yapısı ve arama yapabilmeniz için Google Assistant desteği sayesinde renk bilimini anında ayarlayan jilet keskinliğinde görüntü kalitesi bekleyin sadece sesinizle izlemek istedikleriniz için. Elbette bu TV’de YouTube veya NetFlix ya da diğer popüler video akış uygulamalarını da çalıştırabilirsiniz.

Bu nedenle, içeride sıkışıp kalmanız gerekiyorsa, sonsuz içeriğe 55 inç (veya şanslıysanız 75 inç) bir pencereye sahip olmak, işleri yutmayı çok daha kolay hale getirecektir. Ancak biraz egzersiz yaptığınızdan ve çok uzun süre hareketsiz kalmadığınızdan emin olun! Yeni nesil konsol oyunları için belirli bir varyant arıyorsanız, Sony X900H serisi size bu Kara Cuma’yı o tatlı 4K 120 fps deneyimini yaşatacak şeydir.