Tatlı ve nadir kız isimleri

123rf / Ekaterina Pokrovsky

Kız bebek sahibi olunca annelerin aklına gelen en önemli şeylerden biri de küçükleri için yeni ve garip bir isim aramaktır.

Aynı zamanda, güzel isimler seçiminin, ismin nadir ve farklı olması koşuluyla güzel bir anlamı vardır. Bu nedenle bugün sizler için leydim, kızların nazik ve yumuşak isimlerinden on tatlı ve nadide ismi bir araya getirdik, böylece aralarından çocuğunuz için yeni ve garip bir isim seçme şansınız olsun. Bu yazıyı bizimle birlikte takip edin ve bu isimler hakkında bilgi edinin.

Lamar Lamar

Lamar, isminin güzelliği ve telaffuz kolaylığı nedeniyle son zamanlarda önemli ölçüde yayılan batı ve yeni isimlerden biridir. Bu, anlamının ihtişamına ek olarak, Lamar adı birçok harika ve güzel anlamla ayırt edildiğinden, lamar altın su veya altın ışıltı adıdır ve aynı zamanda elmas dosyalardır ve Kabe’yi ve kılıcın parlaklığını örtmek anlamına gelir. Bu nedenle küçük kızınıza Lamar ismini vermekten çekinmeyin, Lamar denen her kız da güzel, yumuşak ve zariftir.

Ayla Ayla

Ayla, nazik ve yumuşak isimlerden biridir ve tadı yüksek olanlara yakışır. Ayla adı, kökeninin yabancı isimlerinden olup, İrlandalı isimler ve ışık taşıyıcısı anlamına geldiğini söyleyenler, yabancı bir isim olduğunu ve ay ışığı anlamına geldiğini söyleyenler vardır. Ayla her durumda yeni, telaffuzu kolay bir isimdir.

Rnad

Tatlı kızlara verilen yeni ve ender isimlerden biri de Renad. Rand, rand’dan türetilmiştir ve bu rand, mekanı güzel ve akıllı bir koku ile parlatmak için buharlaştırılan uddur. Alrend aynı zamanda güçlü aromatik kokusu olan bir badia ağacının adıdır. Al-Rinad aynı zamanda Cennet’in tozudur ve Renad ismi Arap kökenli en şaşırtıcı kadınsı isimlerden biridir.

Diala Deyala

Diala adı, modern kuşağın kızlarına verilen ender isimlerden biridir. Yeşil yüksek yer olduğu için Diala’nın pek çok güzel anlamı vardır ve Diala portakalın ülkesidir. Aynı zamanda güzel ve akıllı kokmak anlamına da gelir. Diala, Zahra ve Warda al-Jamila’nın adıdır ve Irak şehrinde Diyala adında bir vilayet vardır ve burası oradaki çok güzel vilayetlerden biridir. Diala adı, Irak’ta bulunan Dili Nehri’nden de türemiştir.

شيار Sheyar

Yeni ve ender isimler arasında, anlamının güzelliğine rağmen, Shiar adıdır ve bu isim Arap kökenli isimlerden olup, modern kuşağın genç kadınlarına verilmektedir. Ve Shiar adı tatlı ve hafif bir isimdir ve çeşitli anlamları vardır, Shiyar adı güzellik, iyilik ve yumuşaklık anlamına gelir ve Shiar adı güzel ve zarif kıyafetler ve süslemelere atıfta bulunur ve Shiar adı harika pitoresk manzaralar anlamına gelir ve Shiar adı da baldır ve Shiar adı, bir şeyi göstermek ve göstermek anlamına gelen shura’dan türetilmiştir.

Alda

Alda adı çok garip ve yaygın olmayan bir kadınsı isimdir ve Cermen kökenlidir. Bu adı telaffuz etmenin kolaylığına ve anlamının güzelliğine rağmen, kızlara genellikle kız denir. Alda isminin akılcı ve bilge bir kadın anlamına geldiği yerde, aynı zamanda zengin ve yüksek rütbeli kadın anlamına gelir ve buna zarif bayanlar denir. Alda adı büyükelçiye verilir. Bu nedenle, Aada adı aslında telaffuz edilmesi en hafif isimlerden biri ve anlamıyla en harikulade isimlerden biridir.

Talara Talara

Talara ismi Arapça’da pek yaygın değil ama çok güzel, nazik ve hafif telaffuz edilen isimlerden biri. Talara adı Arapça değil, Ermeni kökenlidir. Ona küçük kızınız diyebilirsiniz çünkü güzel bir anlamı var, yeşil ve doğal anlamına geliyor veya Talara adı yeşil anlamına geliyor.

Orjoan mor

Yeni, garip ve güzel isimler arasında aynı zamanda Mor ismidir. Mor, kırmızımsı mor renkten alınmıştır. Mor denen, süslemeye adanmış çiçekleri çok kırmızımsı, güzel kokulu, güzel ve harika görünümlü bir ağaç vardır. Mor bir elbise ve mor bir kadife var. Ve Urjouan adı, onun kölesi olduğu için yaratılışın eşi Mukteda’nın adıydı.

Risan Risan

Tatlı ve ender kadınsı isimlerden ve Arap kökenli isimlerden biri Risan adıdır. Risan, yeni doğmuş dişilere verilen yeni bir isimdir ve güzel bir anlamı vardır.Raisan liderlik, fetih ve kontroldür, yani başkalarını kontrol eden, yöneten ve yöneten kişidir. Raisan aynı zamanda bir aslanı dikmek, bir adamı dikmek anlamına gelir.

Gerçek Riale

Raal, Arapça kökenli olmasına rağmen yeni, garip ve nadir bir dişil isimdir, ancak toplumlarımızda önemli ölçüde yayılmamıştır. Raal adı güçlü, cesur ve sert kadınlar anlamına gelir. Raal aynı zamanda genç bitki olan doğmuş devekuşu anlamına gelir.