Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Tek göğüsten emzirme ve bebek için riskleri

Bir mod seçin Tek göğüsten emzirme Veya çoğunlukla anne ve bebeği nedeniyle göğüslerden; Öyleyse koy Emzirme Doğru olan, çocuk için kilo alması ve rahatlamasıyla ortaya çıkan doyurucu bir öğün elde edendir. EmzirmeElbette anne ve küçük çocuğu için her iki tarafta da emzirmekten daha fazla avantaj var. Her annenin bir noktada normal olduğunu bilmesi zorunludur. Emzirme […]

27 Aralık 2020 - 20:11 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi. A+A-

Tek göğüsten emzirme ve bebek için riskleri

Bir mod seçin Tek göğüsten emzirme Veya çoğunlukla anne ve bebeği nedeniyle göğüslerden; Öyleyse koy Emzirme Doğru olan, çocuk için kilo alması ve rahatlamasıyla ortaya çıkan doyurucu bir öğün elde edendir. EmzirmeElbette anne ve küçük çocuğu için her iki tarafta da emzirmekten daha fazla avantaj var.

Her annenin bir noktada normal olduğunu bilmesi zorunludur. Emzirme Bebeklerin bir göğsü diğerine tercih etmesi ve hatta belirgin bir neden olmaksızın bir göğüsten emzirmeyi açıkça reddetme veya belirgin bir rahatsızlık gösterebilirler.

Bir memeden emzirme nedenleri

Yol açan nedenlere bölünmüş Emzirme Bir memeden anne ve bebek nedenlerine; Annenin nedenlerinden biri de memenin ağrılı veya tıkalı olması sütün tadını etkilemesidir. Emzirme Memeyi kavrama ve emme sürecinde tadı değişir veya meme başının boyutu ve konumu çocuk için rahatsız edici olabilirken, daha büyük bebekler meme miktarını reddedebilir. Anne sütü Yeterli değil veya sütü geçirmede güçlük ve yavaşlık var.

Çocuğun kulaklarından birinde enfeksiyon olması ve bu enfeksiyon sırasında uyuyamaması ile ilgili nedenler arasında EmzirmeYa da burun deliklerinden birinde tıkanma varsa, bu da onun boğulmasına veya sıkıntıya neden olan yönü reddetmesine neden olur.

Annelerin tek göğüsten beslenme sorununu aşmaları için ipuçları

Bir anne çocuğunu seçmeye boyun eğmemelidir Tek göğüsten emzirme Ve diğer memeyi kabul etmek için güçlü bir istek duyduğunda bebeğin ilk tercihi olarak sunarak onu cesaretlendirmek için çok ve ısrarla çabalamalıdır. EmzirmeYatmadan önceki anlar veya uyandıktan hemen sonra gibi çocuğun daha az özenli olduğu zamanlarda sunmak ve anneyi birbirine bağlamak da yararlıdır. Emzirme Bu memeden (bebek tarafından reddedilir), sırtına okşama veya okşama ve gülümseme gibi sempati ve hassasiyet jestleri ile.

Aynı zamanda, annenin normal beslenme pozisyonunu değiştirmesi ve pozisyonları denemesi için tek memeden emzirme sorununun üstesinden gelmesi tavsiye edilir. Emzirme Yeni; Çocuğun büyümesi ve annenin alışkın olduğu geleneksel duruma uygun olmaması ya da emzirme pozisyonunun belli bir acıya neden olması olabilir, bu nedenle bu pozisyon çocuğun meme başını alırken özgürce seçmesine izin verdiği için bu sorundan muzdarip annelere sırt üstü uyuyarak emzirmeyi denemelerini öneririz. Hareket halindeyken onun için en büyük rahatlık.

Altı aydan büyük çocuklarda anne çocuğun arzusunu kabul edebilir. Tek göğüsten emzirme Bu onu tatmin ettiği sürece ve bebek memeyi terk ettiğinde anne, reddedilen memeyi tekrar bebeğe vermeden önce geğirir, bezini değiştirir veya okşar.

Bir anne bebeğini ne zaman tek göğüsten emzirmek zorundadır?

1) Anne, bol üretimin varlığından muzdarip olduğu zaman, bebeğini bir memeden emzirmeye zorlanır Anne sütü Anne, bir göğsünden öbürünün pahasına vaftiz eder Emzirme Bir göğüste süt miktarını artırmak, diğer göğüste ise azaltmak için bir süre daha az süt üreten memelerden biri.

2) Aynı beslenmenin her iki tarafından emzirilmesi, bebekte şişkinlik veya karın içinde gaz şeklinde ortaya çıkan kolon problemlerine neden oluyorsa kısaltılması tercih edilir. Emzirme Her seferinde bir tarafta.

3) Ağrı veya göğüs uçlarında ağrı varsa anne seçebilir Tek göğüsten emzirme İdrarın devam etmesini sağlamak ve hücrelerin süt üretimini durdurmak için medikal pompalarla sütü sürekli olarak çekmeniz şartıyla ağrılı memeye iyileşme ve iyileşme fırsatı vermek.

Site görünümü

Her zaman annenin bebeğini – özellikle ilk aylarda – her iki göğüsten emzirmesini tercih ederiz, çünkü bu sadece ağır bir iş gücüne yol açmaz. Anne sütü Ayrıca meme enfeksiyonları, tıkalı süt salgı kanalları ve meme büyümesi gibi ortaya çıkabilecek birçok tıbbi sorunu da önler.

Çocuğun büyümesi ve emzirmenin kendisi üzerindeki etkisinin kilo alması ve sağlık belirtilerinde temsil edilmesiyle ortaya çıkması ile anne, her seferinde ve daha önce bahsettiğimiz yöntemlerle istenmeyen memeyi gösterme çabaları ile bir memeyi diğerine tercih ederse çocuğun isteğine cevap verebilir.

Annelerin performans konusunda endişelenmesine gerek yok Tek göğüsten emzirme Memenin boyut ve şeklindeki kalıcı bir değişikliğe, örneğin biri diğerinden daha büyük hale gelirse, bu yalnızca geçici bir süre için olur ve daha sonra hızla normale döner, çoğu durumda meme büyüklüğü, bu boyut değişiminden etkilenmeden doğumdan 6-9 ay sonra azalır. 15 ay sonra göğüs normal boyutuna veya daha küçük hale dönecektir. Emzirme Yaklaşık olarak.

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several items can influ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative item on a credit report. Essentially, if the reporting agency can not confirm...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenance Systems A Goo...

You will never really get told about any one element plus there is a involving varied condition. Try examining your own unique needs wh...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items that could inf...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element in your credit report. Essentially, if the reporting agency can’t con...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa ...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm thực với VN. tài nguyên đa dạng mẫu mã dựa vào lãnh thổ rộng lớn đã giúp ch...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/