Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Texas yüz güzellik tekniği nedir ve Nefertiti tekniği ile arasındaki fark nedir?

Güzellik dünyası son zamanlarda çok hızlı gelişiyor, birçok kozmetik tekniğin yeniliği ve ortaya çıkışı ile büyük ilerlemeye tanıklık ediyor ve bunlardan biri bu makalede ayrıntılı olarak bahsedeceğiz: Texas Tech V Line olarak bilinen, yanakların sivri çene veya atrofisi probleminin üstesinden gelmek için çene bölgesinin simetrik bir şekilde vurgulanması ve alt çenenin açığa çıkarılmasıdır. Bu teknolojiye, […]

18 Aralık 2020 - 11:15 'de eklendi ve 38 kez görüntülendi. A+A-

Texas yüz güzellik tekniği nedir ve Nefertiti tekniği ile arasındaki fark nedir?

Güzellik dünyası son zamanlarda çok hızlı gelişiyor, birçok kozmetik tekniğin yeniliği ve ortaya çıkışı ile büyük ilerlemeye tanıklık ediyor ve bunlardan biri bu makalede ayrıntılı olarak bahsedeceğiz: Texas Tech V Line olarak bilinen, yanakların sivri çene veya atrofisi probleminin üstesinden gelmek için çene bölgesinin simetrik bir şekilde vurgulanması ve alt çenenin açığa çıkarılmasıdır.

Bu teknolojiye, özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nin Teksas eyaletinde ikamet eden ve yan yüz hatlarına uygun geniş bir çeneye sahip olanlarla ilgili olarak Teksas adı verildi ve bu kozmetik tekniğin tüm dünyada yüzlerce hatta binlerce insanı cezbettiğini ve rekor bir sürede büyük ün kazandı ve haline geldiğini belirtmekte fayda var. En öne çıkan ve aranan güzellik tekniklerinden biri.

Bu konu içerir …

Texas teknolojisi ile Nefertiti teknolojisi arasındaki fark nedir?

Pek çok insan Teksas iğne teknolojisini Nefertiti iğne teknolojisiyle karıştırıyor, çünkü bazıları aynı teknoloji için iki farklı terim olduğunu düşünüyor ve bunun sırrı, her ikisi de yüz özelliklerini vurgulama dünyasındaki en son gelişmiş kozmetik teknikler arasında yer alan ve her birinin geçerli olduğu gerçeğine ek olarak bu iki teknolojinin çeşitli konularda katılımında yatıyor. Vücutta boyun ile aynı yerde, alt çene çevresi ve çene önü, her ikisinin de avantaj ve dezavantajlarının birbirine çok benzemesine ek olarak.

Ancak plastik cerrahlar, Texas iğnelerinin etkisi Nefertiti iğnelerinin kullanımının etkisinden tamamen farklı olduğu için aralarındaki farkın her tekniğin arkasındaki amaç olduğuna dikkat çekiyor ve fark şunları içeriyor: –

 • İnce çizgiler, kırışıklıklar, kasılmalar, sarkık cilt ve boyun çizgilerinin görünümü olan bu bölgelerde yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak için hem çene hem de boynu sıkılaştırmak amacıyla yüze Nefertiti tekniği uygulanır.
 • Texas tekniğine gelince, bu iğneler alt çene bölgesini açığa çıkardığı ve normal boyutundan daha büyük hale getirdiği için alt çene etrafındaki ince ve zayıf bölgeleri net bir şekilde doldurmak için yüze uygulanır.
 • Enjeksiyonda kullanılan madde de Teksas’ı Nefertiti tekniğinden ayıran faktörlerden biridir, ikincisi botoks enjeksiyonları ile yapılırken, Texas dolgu maddeleri enjekte edilerek yapılır.

Texas teknolojisinin uygulanması ile Nefertiti teknolojisi arasında bir çelişki var mı?

Aralarındaki farkı öğrendikten sonra ortaya çıkan bir soru Aynı iki tekniği aynı kişiye uygulamak mümkün müdür? Yüz güzelleştirme için ikisini birlikte kullanmalarında tutarsızlıklar var mı?

Plastik tıp uzmanları bu sorulara olumlu yanıt vererek, Texas ve Nefertiti iğnelerinin aynı kişi için, durumu gerektirdiği sürece kullanılmasını engelleyecek bir şey olmadığını belirterek, ancak bu iki tekniği aynı tıp merkezinde aynı seansta uygulama olasılığını da belirttiler.

Bununla birlikte, bu kesinlikle bir istisnadır, çünkü bir kişinin boyun bölgesinde cilt sarkması ve açık kırışıklıklar olması ve aynı zamanda sivri veya zayıf çenesinden memnun olmaması ve Teksas enjeksiyonlarıyla daha iyi göstermek ve çenesini boyutundan daha büyük yapmak da dahil olmak üzere birkaç sınırlı durumla sınırlıdır. Gerçek.

Texas teknolojisini kullanmanız gereken durumlar nelerdir?

Yüz ve boyun kozmetik enjeksiyon seanslarının kullanımı, orta yaştan itibaren yaşamın ileri evrelerine bağlıdır, çünkü bu tip kozmetik enjeksiyon genellikle yüz kırışıklıkları, boyun çizgileri gibi yaşlanma belirtilerinin üstesinden gelmek için yapılmaktadır.

Ancak Teksas teknolojisine göre konu çok farklıdır, çünkü yaşlanma belirtilerine direnmek için yapılan Nefertiti enjeksiyonlarından ve cilt sıkılaştırıcı enjeksiyonlardan farklı olarak gençlik ve ergenler de dahil olmak üzere farklı yaş evreleri geçirilebilir, özellikle yüz yağlama enjeksiyonuna aittir.

ISAPS, International Society for Aesthetic Operations tarafından yayınlanan rapor ve istatistiklerin, Teksas enjeksiyonları ve benzeri iğnelerin, özellikle sivri veya ince çene bölgesi olmak üzere yüzün görünümünü iyileştirmek için genç yaşlardan itibaren büyük bir talebe tanık olduğunu ve bazı basında çıkan haberlerde çok sayıda Hollywood yıldızı ve yıldızının yer aldığını gösterdiğini belirtmek gerekir. Arap dünyası da yüzün görünümünü iyileştirmek için Teksas tekniğine yöneldi.

Ayrıca ilginizi çekebilir: Tazelik yüz iğneleri ve bunların en önemli yararları ve zararları hakkında bilmeniz gereken her şey

Teksas enjeksiyonu nasıl yapılır

Bu tekniğe dayalı çene estetiği enjeksiyonlarının gerçekleştirilmesi prosedürü diğer çeşitli enjeksiyon prosedürlerine çok benziyor, yani cerrahi olmayan bir işlem olduğu için karmaşık olmaktan uzak bir kozmetik iğne olduğu ve uygulaması çok fazla ekipman gerektirmeyen ya da uzun zaman almayan bir işlemdir.

Aşağıdaki adımları gerçekleştirerek medikal güzellik merkezlerinde Texas teknolojisini uygulayarak enjeksiyon işlemini gerçekleştirmek mümkündür: –

 1. İlk adım, plastik cerrahın enjeksiyon yapacağı yerlerin belirlenmesinde, kişiden kişiye değişen vakada ihtiyaç duyulacak dozun belirlenmesi ile başlar.
 2. Enjeksiyona başlamadan önce topikal anestezik krem ​​kullanılarak enjeksiyon bölgeleri lokal olarak uyuşturulur ve anestezik kremin etki etmesi için on ila yirmi dakika beklenir.
 3. Daha sonra Teksas iğneleri doktorun belirttiği noktalara enjekte edilir ve çoğu zaman şakak ya da çenenin her iki tarafına da dolgu, yüzü daha yuvarlak hale getiren dolgu maddesi enjekte edilerek yapılır ve ardından ağız bir bütün olarak yüzün şekli ile daha geniş ve tutarlı görünür.
 4. Çene kaslarının enjekte edilmesi işlemi bu teknikte son adımdır, ancak kişi Nefertiti ve Texas tekniklerini birlikte uygularsa, boyun gibi deride sarkma ve gevşeme sorunu olan bölgelere enjekte edildiği için Botox Nefertiti sıklıkla başlangıçta enjekte edilir ve ardından Texas dolgusu enjeksiyonu gelir. Çene çevresi, bu alanı doldurmak ve yuvarlak hale getirmek için.

Kozmetik uzmanları, kişinin durumu gerektiriyorsa her iki tekniğin de uygulanması gerektiğini, çünkü en iyi sonuçların alınmasını ve sıkı bir boyun, geniş çene ve pürüzsüz, yuvarlak bir cilt elde ederek yüzün genel görünümünde en yüksek tutarlılık elde edilmesini garanti ettiğini belirtiyorlar.

Teksas teknolojisine başvurmanın avantajları

Gelişmiş yüz enjeksiyon devrimi kısa sürede dünya çapında geniş bir üne kavuşmuş ve yaygınlaşmıştır ki bu da elde ettiği sonuçlar ve diğer antik cerrahi kozmetik yöntemlerin eksik olmasının sağladığı avantajlardan kaynaklanmaktadır ve bu avantajlardan en önemlileri şunlardır:

 1. Sonuçları hızlı, etkili ve belirgindir.
 2. Cerrahi cilt sıkılaştırma prosedürlerinin risklerini önleyin.
 3. Uygulanması, mükemmel sonuçlar ve yüz görünümünde önemli bir iyileşme sağlayan Nefertiti tekniği başta olmak üzere diğer kozmetik tekniklerin kullanımına müdahale etmez.
 4. Nadiren kalıcı yan etkiler veya şekil bozukluğu bırakır, bu nedenle çok yetenekli ve deneyimli bir doktor tarafından yapılması önerilir.
  Sonuçları, diğer yüz enjeksiyonlarına kıyasla oldukça uzun bir süre dayanır.

Texas çene enjeksiyon tekniğinin uygulanmasının yan etkileri

Genel olarak enjeksiyon işlemleri ve kırışıklıkların doldurulması yüz estetiği dünyasının en hızlı ve en basit işlemlerinden biri olarak kabul edilir, ancak birçok avantajına rağmen mesele bunlardan kaynaklanabilecek bazı potansiyel risklerden de yoksun değildir ve bu durum göz önünde bulundurulmalı ve yüze Texas iğneleri uygulanmadan önce dikkatli olunmalıdır. Yan etkiler aşağıdaki gibidir: –

 • Alerjik bir durum yaşamak mümkündür.
 • Özellikle enjekte edilen bölgelerde hafif mavimsi olacağından cilt renginde değişiklik meydana gelmesi olasıdır.
 • Deri, enjeksiyon yerlerinde enfeksiyona maruz kalabilir.
 • Enjeksiyon sonrası enjeksiyon yerlerinde geçici şişlik ve morarma.
 • Vasıfsız ve vasıfsız bir kişinin gözetimine düşmesi durumunda, bu durum tıbbi bir hata sonucu cilt hücrelerine zarar verir, ancak nadir görülen bir hatadır.

Komplikasyonlar ve yan etkilerden kaçınmak için bir doktor nasıl seçilir

Herkes, özellikle kadınlar, geniş, sivri olmayan veya tam yuvarlak yanaklı çift çeneye sahip olmanın yanı sıra, net çizgilerden ve çökük kırışıklardan arınmış, sıkı bir boyun keyfi yaşamayı umuyor, bu nedenle Texas enjeksiyonları bunlar için ideal çözüm çünkü farkı fark ederek istedikleri görünüme kavuşmalarını sağlıyor. Bu tekniği uyguladıktan birkaç gün sonra, ancak bazı kişiler, özellikle enjeksiyon yüzün çok hassas bölgelerine yapıldığından, uygulanmasından kaynaklanan herhangi bir olası komplikasyon beklentisiyle kabul edileceğinden korkarlar.

Bu nedenle kozmetik tıp profesörleri, bu bağlamda, başvuru sahiplerinin enjeksiyon aşamasından sonra komplikasyonlara ve sorunlara maruz kalmaktan kaçınırken en iyi sonuçları elde etmek için bu tekniği uygulamalarına olanak tanıyan birkaç ipucu ve öneri önermiştir; araştırma ve istatistikler, bunların büyük bir kısmının tıbbi hatalardan kaynaklandığını kanıtlamıştır ve bu ipuçları içerir Ve ilgili talimatlar: –

 • Onaylı ve iyi bir itibara sahip tıbbi güzellik merkezlerini seçin ve düşük seviyedeki akreditasyonu olmayan merkezlerden uzak durun.
 • Deriyi doldurmada kullanılan malzemenin kalitesi, enjeksiyonun başarısında en etkili faktörlerden biridir ve iyi bir sonucun görünümünü en çok etkileyen faktördür, bu yüzden lütfen mükemmel çeşidi seçin ve ucuz malzemelere yönelmeyin, çünkü bunlar zayıftır ve birçok soruna neden olur, birincisi uzun süre dayanmamalarıdır.
 • Plastik cerrahın, mesleki geçmişini gözden geçirerek ve yürüttüğü çalışmaları ve sahip olduğu nitelikleri öğrenerek bu tür enjeksiyonları gerçekleştirme yeterliliğine ve becerisine sahip olduğunu doğrulayın, bu nedenle American Board Sertifikası veya benzeri bir şeye sahip olan doktorları seçmeniz önerilir.

Bir iğne Teksas yüzünün ortalama maliyeti

Bu teknik, maliyeti aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli faktörlere göre belirlendiğinden, ortalama maliyette büyük bir farka tanıklık eder: –

 • Enjeksiyonda kullanılan maddenin türü ve kalitesi.
 • Vakanın gerektireceği ortalama doz.
 • Enjeksiyonu gerçekleştiren doktorun tecrübesi ve becerisi.
 • Klinik ve güzellik merkezinin durumu ve müşterilerine sunduğu hizmet düzeyi.
 • Genel olarak konuşursak, Teksas teknolojisinin ortalama maliyeti kabaca 250 ila 500 dolar arasındadır.

Ayrıca ilginizi çekebilir: Parmak estetiği, fiyatlar, en iyi merkezler ve operasyonun detayları

Ya da dudak dolgusu, faydaları, riskleri ve maliyeti arasında … Dudak büyütme tekniği ve önemli ipuçları

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Rinoplasti Ameliyatın tüm detayları için kapsamlı bir dosya Rinoplasti Ameliyatın tüm detayları için...

Rinoplasti ameliyatları Pek çok kadının ya deformiteleri tedavi etmek ya da film yıldızlarını andıran daha çekici bir görünüm elde etme...

Diş teli olmadan lazer, kaplama, zirkon ve diş plastik cerrahi Diş teli olmadan lazer, kaplama, zirkon ...

Dental plastik cerrahi Dişleri ile sağlık problemi yaşayan kişiler, dişlerin güzelliğini korumak veya güzelleştirmek ile ilgili operasy...

Sabit ve hareketli dental armatürler ve farklı tipte dental armatürler Sabit ve hareketli dental armatürler ve ...

Ağzınıza herhangi bir darbeye maruz kaldığınızda, bu bazı dişlerin kırılmasına ve bazı dişlerin çekilmesine neden olabilir, ancak çıkar...

Lazer dudak desteği .. Tüm prosedürler ve fiyatlar hakkında bilgi edinin Lazer dudak desteği .. Tüm prosedürler v...

Dudakların güzelliğinin belirtilerinden biri de pembe olmalarıdır ancak genetik faktörler ve ırk ve kökenle ilgili bazı faktörler neden...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/