Tırnak Bakım Trendlerini 2021’de

Sıklıkla cildimize, saçımıza, sağlığımıza özen gösterdik ama kaç kadın tırnaklarına bakıyor? Tırnaklarımızın biraz bakımının kişiliğimizi geliştirebileceğini ve kesinlikle güzelliğimize katkıda bulunabileceğini fark etmeden büyüdükleri anda onları kesmeyi tercih ediyoruz. Son zamanlarda, duruma uyan ve sizi çekici gösterebilecek birçok tırnak tasarımı tanıtıldı. Son zamanlarda, Eğitim – Ojenizi Daha Hızlı Kurutmak için bir yazı yayınladık [With Pictures]

En İyi Göz Makyajı Trendleri, 2019’da Takip Etmelisiniz

Şimdi 2020 en son tırnak trendlerini paylaşacağız:

Tırnak Bakım Trendleri 2019

Yukarıdaki resim en son tırnak rengi trendlerinden birini tasvir ediyor ve parti severlerin çoğunluğunun favorisi. Gördüğümüz gibi iki çivi parlak mavi, kalan çiviler ise mükemmel tonlarda ışıltılı.

Yaş Grubunuz 21-25 Arasıysa Makyaj Temellerinin Listesi

Tırnak Bakım Trendleri 2019

Parıltıya düşkünseniz ve bir parti için giyinmek istiyorsanız, tırnaklarınızda yukarıdaki tasarımı deneyin. Birlikte mükemmel bir renk kombinasyonu oluşturan iki rengi kullanabilirsiniz.

Tırnak Bakım Trendleri 2019

Eminim hepiniz tırnak sanatına aşina olmanız gerekir. Günümüzde geçici olarak yapıştırmak ve boncuk, taş vb. Ekleyerek süslü bir şekilde tasarlamak için yapay tırnaklara hazır hale getiriyoruz.

Tırnak Bakım Trendleri 2019

Yukarıdaki resim, gündelik bir durum için mükemmel bir çiçek tasarımıdır. Parlak ve açık renkli bir elbise giymeyi planlıyorsanız çok uygundur.

Tırnak Bakım Trendleri 2019

Yukarıdaki resimdeki tasarım buharlı şık görünmüyor mu? Süslü bir tasarımın ardından kullanılan farklı renk kombinasyonları büyük partiler için uygundur.

Tırnak Bakım Trendleri 2019

Tırnaklarınız büyük, mükemmel şekilli ve parlaksa, neden bir dahaki sefere gezmek için yukarıdaki tasarımı denemiyorsunuz? Tırnaklarınızı en iyi şekilde vurgular.

Tırnak Bakım Trendleri 2019

Bu resimdeki tasarım çok basit, sevimli ve hafif durumlar için kesinlikle çekici. Tasarım şeffaf, parlak bir katmanla kaplıdır.

Tırnak Bakım Trendleri 2019

Hiç sınavlarda resim bulmaca sorularına rastladınız mı? Bu tasarım, bu bulmacalara çok benziyor. Her farklı çivi ile tasarımların yönleri değişiyor.

Tırnak Bakım Trendleri 2019

Tırnaklarınız keskin bir şekilde sivrildiyse, siyah ve beyazın şeritlerle kombinasyonu sizi herhangi bir partide şık ve asil görünmenizi sağlayacaktır.

Tırnak Bakım Trendleri 2019

Bu, önce herhangi bir rengin katmanının arka plan olarak uygulandığı ve ardından fırça darbesi gibi zig zag tasarımları oluşturduğu çok yaratıcı bir tasarımdır.

Hangi tırnak tasarımını hemen denemeyi planlıyorsunuz? Lütfen yararlı bulursanız gönderiyi beğenip paylaşın.

Makyajsız Nasıl Güzel Görünür?

Bir cevap yazın