Tom Dickson koleksiyonları, geometrik şekillerden esinlenen harika bir tatil hediyeleri ansiklopedisidir.

Endüstriyel antika arıyorsanız, seçiminiz geometrik şekillerden esinlenerek, bayram hediyeleri için harika bir ansiklopedi oluşturan “Tom Dixon” saksıları, tutucular ve vazolar olmalıdır.

“Dickson Tank” serisi, şeffaf camla üflemeden oluşur veya endüstriyel bir his vermek için bakırdan yapılmış “Cog” setinden seçim yapabilirsiniz.

Cog fenerler çeşitli boyutlarda ve şekillerde mevcuttur. Tersine, Forum koleksiyonundaki vazolar el yapımı olup sıcak altın ve bakır ile dekore edilmiştir. Çeşitli boyutlarda mevcuttur ve masanızın öne çıkmasını sağlar.

Ev için nefis kokulu kokular Kullanımı kolay bir hediye için harika bir fikir Kokulu bir mum veya özel koku difüzörü, herkesin sahip olmayı umduğu bir hediyedir. Tom Dickson’ın öğe setleri veya öğeleri harika bir seçimdir. Dört parfüm, tüm doğal malzemelerin dört temel öğe altında sınıflandırılabileceği fikrinden ilham alıyor: ateş, hava, toprak ve su.

Bu öğelerin, alıcılarınınkilerle ilişkilendirilebilecek farklı özellikleri vardır. Gül baharatları, beyaz çay ve limon gülü içeren pembe kokuyu ya da doğal yağlar, misk ve kehribar karışımı oluşturan ateş kokusunu deneyin.