Tuğla ev ve teneke çatı planı

tuğla evler Mükemmel bir seçenektirler, dayanıklıdırlar, güvenlidirler, estetik açıdan çok hoşturlar ve özel bir makine gerekmediğinden yapımı kolaydır.
Tüm bu nitelikler için, bugün sizlerle paylaşabildiğimiz için mutluyuz. tuğla ev tasarımı ve teneke çatı hoş bir rustik yüzey ile.


Bu tuğla ev ve çinko sac çatı modelinin cephesini ve yanal kesimlerini gözlemlerken, az sayıda malzemeyle modern ve tamamen büyüleyici bir eve nasıl ulaşılabileceğini takdir ediyoruz.


Bu evin cephesindeki bir diğer ana malzeme, evin ana odalarını güneş ışınımının en yüksek olduğu saatlerde gölgelemeye izin verecek sürgülü sistemli ahşap şemsiyelerdir.


Sahiplerinin eğlenmesi ve rahatlaması için tasarlanmış bir ev olduğu için, özel verandada arka bahçenin güzel manzarasına sahip karo zeminli bir galeri inşa edildi.

Planı detaylı bir şekilde inceleyerek ana girişi bir numaralı olarak görebiliriz, bir koridordan geçerek bu evin farklı odalarına ulaşabiliriz. İki numarayla, toplam üç geniş odası olan ikincil yatak odalarını tanıyoruz. Ebeveyn yatak odası 10 numara ile belirtilmiş ve arka bahçeye bakmaktadır.


Ana girişten sola doğru bir ofis ve bir aile oturma odası görüyoruz. Evin kalbinde sekiz numaralı çamaşır odasını ve dokuz numara ile gösterilen iki tam banyoyu buluyoruz.

Açık ve minimalist konsept, bu üç sektör aynı ortamı paylaştığı için mutfağa, yemek odasına ve oturma odasına yansıyor.

Bu hiç şüphesiz teneke çatılı güzel bir kırmızı tuğlalı ev, bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?