Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Tüm detayları ve operasyonla ilgili tüm soruların cevapları ile popo kaldırma operasyonu

Kalçalar sarkıktır ve birçok nedenden dolayı cilt sarkıktır, sarkık hale gelir ve ciltte gevşek cepler gösterir ve günümüzde kızların oyuncu ve modellerin vücutlarından etkilenmesi sonucu kalçanın sıkı ve nispeten yüksek şekli hakimdir. Bu konu içerir … Kalçalarda sarkma nedenleri Kalçanın sarkmasına neden olan nedenleri belirlemeye başlamakta fayda var: İlk sebep genetik ve genetik faktördür. Yaşlanma […]

17 Aralık 2020 - 1:45 'de eklendi ve 45 kez görüntülendi. A+A-

Tüm detayları ve operasyonla ilgili tüm soruların cevapları ile popo kaldırma operasyonu

Kalçalar sarkıktır ve birçok nedenden dolayı cilt sarkıktır, sarkık hale gelir ve ciltte gevşek cepler gösterir ve günümüzde kızların oyuncu ve modellerin vücutlarından etkilenmesi sonucu kalçanın sıkı ve nispeten yüksek şekli hakimdir.

Popo kaldırma operasyonu

Bu konu içerir …

Kalçalarda sarkma nedenleri

Kalçanın sarkmasına neden olan nedenleri belirlemeye başlamakta fayda var:

 • İlk sebep genetik ve genetik faktördür.
 • Yaşlanma cildin sarkmasına ve elastikiyetinin büyük bir kısmını kaybetmesine neden olarak bu sarkma kalçalara da yansır.
 • Çok uzun süre ve uygunsuz şekilde oturmak.
 • Kilo verdikten sonra cildi sıkılaştırmak için diyet veya bazı hastalıklar ve egzersiz eksikliği nedeniyle hızlı kilo kaybı.
 • Hamilelik ve emzirme döneminde kadının vücudunu etkileyen değişiklikler ve buna eşlik eden bölgelerde yağ birikimi ve diğer bölgelerde kayıp.
 • Vücut liposuction yapmak ve buna popo kaldırma ile eşlik etmemek.

Popo kaldırma ameliyatı için kadın adayları

 • Her kadının yaşlanmaya bağlı sarkık cildi vardır ve kalça bölgesinde aşırı miktarda yağ bulunur.
 • Önemli miktarda kaybetmiş ve ideal kilosuna yakın olan kadınlar.
 • Aşağıdaki kadınların düz kalçaları var.
 • Kalçanın ucu ile uyluk başlangıcı arasındaki çizginin kaybolduğu kare dipli kadınlar.
 • Her kadın üst kısımda sıkı, dik bir popoya sahip olmak ister.
 • Her kadın, vücutla ilgili bilinen estetik standartlara uygun olarak mükemmele ulaşmak ister.
 • Kalçalarının estetik durumunu egzersizle düzeltemeyen kadınlar.

Kadın popo kaldırma ameliyatına nasıl hazırlanır?

Hasta, aşağıdaki prosedürleri uygulayarak popo kaldırma operasyonuna hazırlanır:

Tıbbi kayıtların tanıtımı: Doktor, hastanın tıbbi kaydını öğrenir ve genel olarak hastanın sağlığını kontrol etmek ve popo kaldırma prosedürüne izin vermeyen sağlık engellerini belirlemek için bazı testler yapar.

Kalça fotoğraflarının çekilmesi: Bazı fotoğrafların çekilmesi yaygın bir uygulama haline gelmiştir.Resimler, transfer edilebilecek yağ miktarının belirlenmesine yardımcı olur ve uygun enjeksiyon bölgeleri ile kalça bölgesi ve buradan liposuction yapılacak bölgelerden röntgen çekilebilir.

Sigarayı bırakın: Popo dikleştirme operasyonu öncesinde uygun bir süre içerisinde sigarayı bırakmak gerekir ve iyileşme aşamasında sigara içmenin kan dolaşımını yavaşlattığı, operasyon bölgesi ve dokuların kan temini ve yaraların iyileşmesi için gerekli beslenmeyi, liposuction alanlarını ve enjeksiyon bölgelerini olumsuz etkileyeceği bilinmektedir.

Bazı ilaçları almayı bırakın: Kan inceltici ilaçlar, antienflamatuvar ilaçlar ve bazı analjezik türlerini almayı bırakın.

Alkollü ve meşrubat içmekten kaçının: Alkolün ilacın çalışmasına etkisi ve kanama olasılığı nedeniyle operasyondan en az bir hafta önce alkollü içecek içmeyi bırakmak gerekir.

Popo dikleştirme teknikleri

Vera Clinic, kalça büyütme ameliyatlarında bir çok teknik kullanır, bunların bir kısmı cerrahi, diğerleri non-invazivdir. Cerrahi popo kaldırma tekniklerine gelince:

Otolog yağ enjeksiyonu ile popo kaldırma: Bu işlemin temeli istenmeyen birikmiş bölgelerden liposuction olup, daha sonra yağ arıtılarak kalçanın genel şeklini yeniden şekillendirecek ve vücudun detaylarını çizecek ve özelliklerini netleştirecek şekilde yeniden enjeksiyon için hazırlanır.

Dolgu enjeksiyonu ile popo kaldırma: Deri altına enjeksiyon yoluyla dolgu enjekte edilerek cildi sıkılaştırmayı amaçlayan estetik bir ameliyattır. Makat), inek kollajeni ve sentetik polimer.

Silikon enjeksiyonla popo kaldırma: Aynı zamanda, zayıf dokuların olduğu bölgelere veya küçük veya düz kalçaları kaldırmak için cerrahi bir kesi yapılarak silikon jel ile doldurulmuş silikon şeritlerin sokulduğu ve bu dilimlerin popo kasları üzerine yerleştirilip daha sonra kaldırıldığı bir plastik cerrahi işlemdir.

Popo kaldırma işlemi ilerleme adımları

Popo kaldırma operasyonları kısmi anestezinin etkisi altında yapılır ve doktorun çalışacağı bölgeyi rahatlatmak için iki bölgeye (otolog yağ enjeksiyonu operasyonları) parsiyel (lokal) anestezi yapılır. Operasyon, hastanın toleransına bağlı olarak genel anestezi etkisi altında gerçekleştirilebilir ve birçok hasta operasyonu yapmayı tercih etmez ve detaylarının farkındadır.

Hyaluronik asit, kollajen, polimer ve botoks dolgu enjeksiyonları ile popo dikleştirme ameliyatlarında enjeksiyonlar bu materyalleri vücuda itmek için kullanılır ve silikon dolgular ile kalçalar kaldırıldığında deriye bir kesi yapılır ve silikon dilimleri deri altına ve popo kaslarının üzerine yerleştirilir ve doktorlar için birden fazla tip ve boyutta silikon şerit seçer. Her hastanın durumu için uygun tip.

Kendi kendine yağ enjeksiyonu operasyonlarında ise yağ biriken bölgelerden, alt karın, alt sırt, alt göğüs, yanlar ve diz arkasından yağ emilir. Vücudun bu bölgeleri popo kaldırma operasyonlarında kullanıma uygun yağlara sahiptir. Daha sonra yağ saflaştırılır ve yeniden enjeksiyon için hazırlanır.

Popo kaldırma ameliyatı sonrası iyileşme

İyileşme dönemi önemlidir ve operasyonun başarısı büyük ölçüde hastanın bu aşamadaki talimatlara uyması ile ilgilidir.

 • Enjeksiyon yerine bandajlar yerleştirilir ve iki gün içinde çıkarılır.
 • Cerrahi dikişler (kesi yapılması gereken ameliyatlarda) ve hastanın durumuna göre bir hafta veya daha uzun bir süre sonra dikişler çözülmezse çıkarılır.
 • Dokuların gerginliği korumasına yardımcı olmak için hasta kompresyon giysisi giymelidir.
 • Enjekte edildikleri yerlere yerleşinceye kadar enjekte edilen materyaller üzerinde baskıdan kaçınmak için iki hafta kalçaya oturmaktan ve midede uyumaktan kaçınmalı, minder yardımı ile uyluklara oturabilir ve yaralar tamamen iyileştikten sonra 20 dakikadan fazla sürekli oturmanız tavsiye edilmez, yürümeli ve sonra oturmaya dönmelisiniz.
 • Yukarıda belirtilen maddeler kan akışını bozan bir etkiye sahip olduğundan, iyileşme döneminde kalça bölgesine kan akışını sağlamak için sigara ve alkollü içecekleri bırakın.
 • Popo kaldırma operasyonunun sonuçlarını tehdit eden popoya baskı yapmamak için en az dört hafta evlilik ilişkileri yapmaktan kaçının.
 • Ameliyattan sonra kan dolaşımını uyarmak için yürümesi tavsiye edilir ancak popo dikleştirme işleminden sonra 2 ila 4 hafta süre ile egzersiz ve yorucu aktivitelerden kaçınılmalıdır ki kalçadaki kas ve dokuların yırtılmaması.
 • Popo kaldırma işleminden sonra herhangi bir kilo almamak için protein açısından zengin bir diyet uygulayın ve kalorileri azaltın.

Kalça kaldırma komplikasyonları

 • Ağrı kesici alarak ağrı ve rahatsızlık hissi giderilebilir ve bu his iki hafta içinde kaybolur.
 • Kalçada şişlik ve bazı morlukların ortaya çıkması, ancak zamanla da kaybolacaktır.
 • Popo kaldırma operasyonu sonrası uyuşma hissi normaldir ve zamanla kaybolur ve anestezistin hatası nedeniyle durumun devam etmesi mümkündür.
 • Kalça bölgesinde ve donör bölgede bazı izlerin ortaya çıkması (operasyon otolog yağ enjeksiyonu ile ise) ancak bir süre sonra da kaybolacaktır.

Kalça kaldırma sonuçları

Popo kaldırma operasyonu son derece başarılı operasyonlardan biri olarak kabul edilir ve popoların son şeklini alması için 3 ay veya daha uzun süren operasyonun sonuçları, popo kaldırma operasyonu tamamlandıktan sonra sonuç hemen ortaya çıkar ancak operasyona şişlik eşlik eder ve şişlik tamamen geçene kadar son şekli değerlendirilemez.

Operasyonun sonucu genellikle geçicidir ve enjeksiyonun tekrar tekrar edilmesi gerekir ve re-enjeksiyona tıbbi bir itiraz yoktur ve otolog yağ diğer dolgu türlerine göre daha kalıcı kalır ancak vücut bu yağları emer ve hastanın popo kaldırma işlemini tekrar tekrar etmesi gerekebilir.

İnce dergi indirim kuponunu kullanarak tüm alışverişlerinizde% 15 indirim kazanın ( uxy ) VogaCloset mağazasından

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Rinoplasti Ameliyatın tüm detayları için kapsamlı bir dosya Rinoplasti Ameliyatın tüm detayları için...

Rinoplasti ameliyatları Pek çok kadının ya deformiteleri tedavi etmek ya da film yıldızlarını andıran daha çekici bir görünüm elde etme...

Diş teli olmadan lazer, kaplama, zirkon ve diş plastik cerrahi Diş teli olmadan lazer, kaplama, zirkon ...

Dental plastik cerrahi Dişleri ile sağlık problemi yaşayan kişiler, dişlerin güzelliğini korumak veya güzelleştirmek ile ilgili operasy...

Sabit ve hareketli dental armatürler ve farklı tipte dental armatürler Sabit ve hareketli dental armatürler ve ...

Ağzınıza herhangi bir darbeye maruz kaldığınızda, bu bazı dişlerin kırılmasına ve bazı dişlerin çekilmesine neden olabilir, ancak çıkar...

Lazer dudak desteği .. Tüm prosedürler ve fiyatlar hakkında bilgi edinin Lazer dudak desteği .. Tüm prosedürler v...

Dudakların güzelliğinin belirtilerinden biri de pembe olmalarıdır ancak genetik faktörler ve ırk ve kökenle ilgili bazı faktörler neden...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/