TWRP bağlantı noktaları artık Samsung Galaxy Tab S7 Plus ve Galaxy Z Fold 2 için mevcut

Samsung Galaxy Tab S7 Plus veya Galaxy Z Fold 2’yi seçmeyi başaranlar için, resmi olmayan TWRP yapılarının artık cihazlarınız için çıktığını bilmekten mutluluk duyacaksınız. En son TWRP 3.4.0 kod tabanına göre derlenen yapılar, XDA‌ Kıdemli Üyesi ianmacd tarafından sağlanmıştır. Geçerli kurtarma görüntüsü seti, cihazda başarıyla SM-T976B Galaxy Tab S7 Plus 5G ve SM-F916B Galaxy Z Fold 2’nin bir çeşidi.

Samsung Galaxy Tab S7 / Tab S7 + Forumları || Samsung Galaxy Z Fold 2 Forumları

Beklendiği gibi, TWRP’yi flaşlamak için kilidi açılabilir bir önyükleyiciye sahip bir modele ihtiyacınız var. ABD taşıyıcı varyantları, kilidi açılamadıkları için genellikle modlama için uygun değildir. Kilidi açılmış bir modeliniz olsa ve TWRP’yi denemekle ilgileniyorsanız bile, üçüncü taraf bir ikili program (örneğin TWRP) kurmayı unutmayın. Knox’u kalıcı olarak açacak. Durumu tersine çevirmenin hiçbir yolu yok, yani Samsung Pay’e erişimi kalıcı olarak kaybedeceksiniz ve Güvenli Klasör gibi güvenlik özellikleri Knox güvenliğine dayanır. Bu tür sonuçlarla başa çıkmaya hazırsanız, gerekli dosyaları almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ilgili cihazınız için TWRP başlığına gidin. Cihazınızda TWRP’yi düzgün bir şekilde başlatmak için kurtarma görüntüsünün yanı sıra sahte bir vbmeta.img dosyası da flaş etmeniz gerektiğini belirtmekte fayda var.

TWRP İndirme ve Tartışma Başlığı: Samsung Galaxy Tab S7 + || Samsung Galaxy Z Katlama 2

Geliştiriciye göre, özel kurtarma, Samsung’un tescilli dosya tabanlı şifrelemesini (FBE) desteklemiyor. Otomatik şifreleme rutinini devre dışı bırakırsanız ve ardından veri bölümünü biçimlendirirseniz, TWRP kullanarak veri yedekleme / geri yükleme yapabilmelisiniz. Dahası, MTP bu bağlantı noktalarında bozulmuştur, ancak TWRP Bağlama ayarlarında MTP’yi devre dışı bırakabilir ve dosyaları bilgisayardan aygıta göndermek için ADB’yi kullanabilirsiniz (veya tersi).

Samsung Galaxy Z Fold 2 İnceleme: Muhtemelen Yılın Telefonu