Uluslararası fotoğrafçı Massimo Listri’den ilham alan iç dekorasyon lüksü

Görüntüleri evinizin dekorunda gerçeğe dönüştürmek için sanatsal bir anlayışa sahip olmalısınız ve bu nedenle bugün sizlerle 30 yıldan fazla deneyime sahip, sanat ve yaratıcılık aşığı İtalyan fotoğrafçı Massimo Listri’den bahsediyoruz. Tarihi yerleri ve en güzel kamusal alanları dünyanın her yerinden harika resimlerle tasvir etmeye çalıştığı yer.

Bugün iç mekan fotoğrafçılığına odaklanıyoruz ve size çektiği göz kamaştırıcı bir grup fotoğrafı gösteriyoruz.

Massimo Listri Sarayların, müzelerin ve tarihi yerlerin içinden size bir dizi tasarım ve iç mekan ile ilham verecek.

Londra ve New York’tan Milano, Hong Kong ve Bangkok’a kadar, fotoğrafçı kraliyet mekanlarının içinden, ister duvarlar ve tavanlardaki süslemelerde ister duvarlarda sanatsal tablolar gibi görünen ince ayrıntıları gösteren pek çok farklı profesyonel fotoğraf çekti.

İşini farklı ve benzersiz kılan, tüm küçük ayrıntıları yakalama konusunda tamamen üstün bir yeteneğe sahip olduğu için çekimleri ve mekanları tamamen canlı kılan tasvir etme tarzıdır, bu da fark yaratır.

Massimo’nun fotoğrafları bu yerlerdeki tüm gizli hikayeleri açığa çıkarıyor, mekandaki her parçayı sanki ona özel olarak odaklanmış gibi vurguluyor, ama aslında tüm yeri tasvir ediyor.

Tire Sırrı Massimo Listri, fotoğrafların doğal görünmesi için mümkün olduğunca fotoğraflarda doğal ışık kullanmasıdır.

Bununla zamanın durduğunu, insanların kaybolduğunu ve geride kalan iç dekorasyon dışında hiçbir şeyin kalmadığını hissediyorsunuz. Hayatlarının geri kalanı, duyguları ve kültürleri.

Fotoğrafçı alındı Massimo Listri o kadar ünlü ve herkes tarafından güveniliyor ki, Roma’daki Vatikan Müzesi ve Floransa’daki Pitti Sarayı gibi yasaklı yerler dahil tüm yerleri fotoğraflayabiliyor.

Massimo, yaratıcı çalışmaları hakkında şu yorumu yapar:

Benim resimliğim o kaosun içindeki sakinliğin ve sessizliğin bir ifadesidir, bu ruhun şifasıdır. Her fotoğraf çektiğimde ilk kez bir hazineyi keşfediyormuşum gibi geliyor! Bu ister boş bir odada, ister Vatikan’ın en büyük hazinelerinde olsun.