Uygun Sevgililer Günü hediyesini nasıl seçersiniz?

123rf Kamil Macniak

Sevgililer Günü yaklaşırken, sevdikleriniz için bir hediye almayı düşünmelisiniz.؟ İşte size en uygun hediyeyi seçmenize yardımcı olacak bazı fikirler.

Sevgililer Günü’nde sevgilinize uygun hediyeyi belirlemekte zorlanıyor musunuz? Tek ben değilim, çünkü birçok sevgili aynı sorunu yaşıyor, özellikle ilişkilerinin başlangıcında olanlar ve partnerleriyle kendilerini etkileyebilecek doğru hediyeyi yeterince tanımamış olanlar.

Bir hediye sevdiklerinizin kalbi için en iyi elçi olabilir ya da tam tersine imajınıza zarar verebilir ve servetinizi azaltabilir. Bu nedenle hediyenizi özenle seçmeli, uzun vadeli, güçlü ve harika bir ilişkide güzel ve ümit verici anlamlarla dolu hale getirmeli ve aynı zamanda sizi endişeli ve çaresiz bir insan yapmamalısınız.

İlişki uzmanlarına göre, duygularınızdan çok emin değilseniz Sevgililer Günü için kişisel bir hediye seçmemelisiniz. İstediğiniz kadar hassas ve romantik olabilirsiniz, ancak hediyenin geri tepmemesi için aşırıya kaçmamaya dikkat edin.

Romantik akşam yemeği ve müzik

Sıcaklığın ve samimiyetin tadını çıkaran bir yerde romantik bir akşam yemeği hazırlayabileceğiniz gibi, atmosfere bir çekicilik ve güzellik katmak için bir grup aşk şarkısı ve nazik müzik de seçebilirsiniz, Sevgililer Günü’nün harika bir anısı olacaktır. Ayrıca, mağazaların yılın bu döneminde sergilemek için mükemmel olduğu en sevdiği tatlılardan bir kutu ile parfüm veya zengin aromalı bitki çayları gibi başka bir hediye de seçebilirsiniz.

Aşağıda, içinde bulunduğunuz aşk aşaması için doğru hediyeyi seçmenize yardımcı olmaya çalışacağız ve size Sevgililer Günü için bazı yenilikçi fikirler sunacağız.

Bir ila üç ay arasındaki modern ilişkiler için

Bir ilişkinin başlangıcında çikolata ya da parfüm gibi basit bir hediye seçmeli ve bu aşamada asla abartmamalı ya da değerli bir hediye seçmemelisiniz. Ayrıca bir buket kokulu mum veya altın veya kırmızı kalplerle süslenmiş güzel şekilli bir fincan kahve fincanı da seçebilirsiniz. Hediyenizin hem anlamlı hem de basit olduğundan emin olun.

Üç aydan altı aya kadar olan ilişkiler için

Takı herkesin istisnasız sevdiği hediyelerden biridir, satın almakta ve çok fazla ödeme yapmakta abartmanıza gerek yok, Sevgililer Günü vesilesiyle güzel bir ifade olan sonunda küçük bir kalp taşıyan küçük ve ucuz bilezikler var. Hediye altından değil gümüşten de yapılabilir, ancak duygularınızı ve durumu ifade eden uygun şekli seçmeniz gerekir. Sevgilinize bir yüzük almayın, çünkü bunun başka bir anlamı olabilir ve onunla ilişkilendirilmek isteyebilirsiniz, bu size çaresiz ve acil bir kadın gösterir.

Ayrıca sevgiliniz için bir işi veya ilgiyi ifade eden bir hediye satın alabilir veya işine veya ilgi alanlarına uygun bir tasarımla çikolata parçaları sipariş edebilirsiniz. Ayrıca havaya uygun bir hediye seçebilir, çok soğuksa kalp yazıtlı bir çift çorap ile uygun bir kefiye tercih edebilirsiniz.

İlişki altı aydan bir yıla kadardır

İlişkinin bu döneminde sevgilinizin en sevdiğiniz markasından bir saat gibi ilişkiyi kutlamak için Sevgililer Günü’nde değerli bir hediye sunabilirsiniz, bu aşamada hem birbirinizi hem de ikinizi meşgul eden ilgi alanlarını daha yakından tanıyacak ve bir çok şeyi, durumu ve olayı paylaşacaksınız.

Bu saat, “Seni seviyorum” kelimesinin ihtişamı ve güzelliği ile güzel bir ifadesi olabilir.Ayrıca ona “Mutlu Yıllar” gibi ifade edici sözlerle de takabilirsin ve sen benim aşkımsın.Ayrıca sizi bir araya getiren harika bir resim seçip kalplerle süslenmiş güzel bir çerçeveye koyabilirsiniz.

Bir yıldan beri ilişki

Bu durumda, ikiniz arasındaki ilişki yakındır ve romantik bir akşam yemeği planlamanız ve dışarıdaki bütün günü planlamanız gerekir. Lüks bir restorana gidin ve lezzetli bir akşam yemeği ve tatlı yiyin. Sabahları, nemli bir kırmızı gül ile birbirinize karşı duygularınızı ifade eden bir mesaj bırakın. Artık kıyafetler, vücut bakım seti ve diğer kişisel eşyalar gibi kişiselleştirilmiş bir hediye seçebilirsiniz.