Uzak ilişkiler için Sevgililer Günü fikirleri

123rf rido

Mesafelere rağmen Sevgililer Günü’nü sevdiklerinizle kutlayabilirsiniz. İşte uzak ilişkiler için bir dizi Sevgililer Günü fikri.

Sevgililer Günü, birbirinden uzak sevenler için tatsız bir gün gibi görünebilir. Romantik zaman geçirememeleri, sevdiklerine yakın olmaktan keyif almaları, ilişkilerini kutlamaları ve hediyeler verememeleri nedeniyle sıkıntı yaşayabilirler. Bununla birlikte, uzak mesafeler sevgililerin Sevgililer Günü’nün tadını çıkarmalarına ve birlikte paylaşmalarına engel olmamalıdır. Bizim açımızdan, aşağıdaki paragraflarda, mesafelere rağmen aşıkların bu günü kutlamalarına yardımcı olabilecek bazı fikirler vereceğiz.

Ortak bir akşam yemeği, parti veya film için hazırlanın

Aynı anda birlikte akşam yemeği yemek için zamanınızı ayarlayabilir ve her birinizin en sevdiği yemeği hazırlatabilir, ardından bilgisayar ekranı önünde buluşabilir ve sanal bir ortak akşam yemeği yiyebilirsiniz; Ve sipariş uygunsa, biriniz diğerine en sevdiği yemeği çeşitli dağıtım hizmetleri aracılığıyla gönderebilir.

O gün buluşamamak, günü evde tek başınıza geçireceğiniz anlamına gelmez. Dışarı çıkıp bir film veya komedi programı izleyebilir, daha sonra internette olayları paylaşabilir veya bir maceraya atılabilir ve gün için güzel bir anı olarak aranızda fotoğraflar paylaşabilirsiniz.

Hediyeler ve Sevgililer Günü mesajları vermek

Ayrıca kalpler ve güllerle süslenmiş bir mektup, sizi bir araya getiren bir fotoğraf albümü veya diğer tarafı memnun etmek için hazırlamak için zaman harcadığınızı gösteren herhangi bir hediye gibi el yapımı bir hediye oluşturabilir, onların zihninde ve kalbinde olduğunu hissettirebilirsiniz.

Aranızdaki tek iletişim yolunun e-posta olması durumunda, örneğin Sevgililer Günü mesajlarını bu günden bir hafta önce göndermeye başlayabilirsiniz. Bu mektupları sevgiyi ifade eden resimlere de ekleyebilir veya postayla yazılı mesajlar gönderebilirsiniz.

Birden fazla hediye ve mesaj gönderin

Sevgililer Günü’ne sizden özel bir hediye olarak gelmesi için sevdiklerinize bir sepet sevgili eşyalar hazırlayabilirsiniz. Bu sepet, ona sizi hatırlatmak için en sevdiğiniz parfümü ve onu sıcak hissettiren kıyafetleri tutabilir ve ayrıca aşk alevinin çok uzaklardan bile yanmasını sağlayan bazı tatlılar ve diğer tatlı şeyler içerebilir.

Karşı tarafın gerektiğinde açabileceği çok sayıda ve farklı duruma uyan bir grup mesaj gönderebilirsiniz; Örneğin: Beni özlediğinizi hissettiğinizde bu mesajı açın ve bu mesajı sevgilinizin desteğinize ve sevginize ihtiyaç duyduğu durumlarda yalnız hissettiğinizde ve bu üzüldüğünüzde açın.

İletişim kurmaya ve aşkınızı size hatırlatmaya devam etmek

Karşılaşana kadar kalan günleri sayabilir ve her gün bir kaseye bir kağıt parçası koyabilirsin. Karşılaştığınızda, her birinizin diğer tarafı ne kadar sevdiğinizi ve özlediğinizi bilmeniz için kart alışverişi yapabilirsiniz.

Mesafelerin sizi uzaklaştırıp ayıramayacağını ve uzaklaşmayacağını ve fiziksel olarak uzaktaysanız ruhsal olarak yakın olduğunuzu ve birbirinizi desteklediğinizi ve her durumda birlikte bulunduğunuzu hissetmek için sabah ilk ve yatmadan önceki son şey birbirinizle iletişime geçtiğinizden emin olun.

Sevgililer Gününüzü seçin

Siz ayrıyken Sevgililer Günü’nün geçmesi, özel gününüz olmadığı anlamına gelmez. Mart, Nisan veya başka bir ayda olsa bile, tanıştıktan sonra Sevgililer Günü’nü kutlamayı planlayın.

Koşullar Sevgililer Günü’nde sevdiklerinizi ziyaret etmek için bir seyahate çıkmanıza izin veriyorsa veya başka bir yerde buluşup bu günü kutlamak için bir şeyler ayarlayabilirseniz, o zaman bu gün yapabileceğiniz en harika şey budur. Bu kitap, aranızdaki sevginin gücünü ve ilişkinizin tüm zorluklara ve engellere karşı olduğunu doğruluyor.