Uzayan Bir Saç Çizgisi İçin En İyi Saç Kesimi

Uzaklaşan bir saç çizgisi, saç kesme makinesine ulaşmak ve hepsini bitirmek anlamına gelmek zorunda değildir. Diyelim ki tamamen kel bir taçtan farklı olarak, kalan saçla genişleyen bir alnı şekillendirmenin birçok yolu vardır.

Saçınızı kaybetmek, bir erkeğin özgüvenini etkileyebilen bir faktördür – çoğu zaman kalıtsal değildir. Ve Jason Statham’a bir bakış bunu çözerken, uzaklaşan bir saç çizgisini düzleştirecek ve kilitlerinizi uzatacak birden fazla kesim var.

Ted’s Tımar Odası’nın baş berberi olan Bruno Gonclaves Ribeiro, “Doğru kesimle, uzaklaşan bir saç çizgisini dengelemenin birkaç yolu var” diyor. “Sıradan ama zarif bir görünüm için, kalınlık yanılsaması yaratmak için baştan aşağı makaslı bir kesim isteyin. Geriye dönük kafa derileri aynı zamanda, Daniel Craig gibi modern trendleri benimserken, dikkati alından uzaklaştırmak için klasik bir geri dönüşten de yararlanıyor. ”

İyi bir kesim doğru temelse, çimento seçiminizi yapmayı düşünün. “Saçınızın dokusunda daha kalın görünmesi için saç macunu kullanın. Bu, stilinizin yerinde kalmasını sağlarken güç ve hacim katacak ”diyor Ribeiro. “Yağlı, yoğun bir balmumu veya jel kullanmaktan kaçının çünkü bu, tüylerin bir araya toplanmasına neden olarak incelik görünümü verir.”

Kolunuzun altındaki tavsiyelerle, saç çizgilerini azaltmak için kitaptaki en iyi kesimlerden bazılarına geçin.

Daha fazla galeri:Kısa Saç ModelleriOrta Saç ModelleriUzun Saç ModelleriCurly Hairstyles For Black MenPompadoursQuiffsFades

Bir cevap yazın