Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Uzun saç model erkek

Tek Yol Büyütmektir Erkek saç trendleri ilerledikçe, uzun saç her zaman biraz vuruldu ve özlendi. Boho türleri için ayrılmıştı; ‘özgür’ bir festival yaşam tarzını tasvir etmek için korkulara takılmış veya günlerce yıkanmamış. Uzun saçlı ve sakallı savaş ağalarının fantastik dünyasında yaşadığına inanan dev canavar oynayan Warhammer’ı unutmamak… resmi al. Uzun saçları “yapmakta” zorlanıyoruz, bu kadar […]

28 Kasım 2020 - 16:34 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi. A+A-

Uzun saç model erkek

Tek Yol Büyütmektir

Erkek saç trendleri ilerledikçe, uzun saç her zaman biraz vuruldu ve özlendi. Boho türleri için ayrılmıştı; ‘özgür’ bir festival yaşam tarzını tasvir etmek için korkulara takılmış veya günlerce yıkanmamış. Uzun saçlı ve sakallı savaş ağalarının fantastik dünyasında yaşadığına inanan dev canavar oynayan Warhammer’ı unutmamak… resmi al.

Uzun saçları “yapmakta” zorlanıyoruz, bu kadar yıkamak, taramak ve kurutmak işkence. Ve lütfen, daha önce söylediğim gibi, at kuyruğu yok! (Daha sonra gireceğim bir istisna dışında.)

Açıkçası, bu, özellikle sektörde şu anda güçlü olan çeşitli daha kısa stillerden birini geliştiriyorsanız, çoğu kişi için kolay olmayacak bir trend. Bu öngörülen eğilim, sörfçü görünümü veya abartılı ve cidden modası geçmiş “Mod-for-it” Gallagher stili ile karıştırılmamalıdır. Bu yeni uzun boy, bilgili bir kullanıcının tanımlanmış bir görüntüsünü tasvir etmek için bakımlı, temiz ve giyilmiştir. Özenle oluşturulmuş bir yüz süsleme ile birlikte çalıştığınızda, hippiyi unutabilirsiniz – bu çağdaş ve kozmopolit beyefendi için 19. yüzyıl gotik.

Saçınızı uzatmak sizi korkuyla dolduruyorsa veya hatta yakanızın üstünden daha uzun saç uzunluğu yaşamamış olanlar için bilinmeyenden korkuyorsa, okumaya devam edin. Biraz sabırla, doğru ürünlere ve normal saç kesimlerine dikkat edin – evet, doğru, düzenli saç kesimi yaptım – berduş görünümünden kaçınabilir ve podyumdan çıkmış gibi görünebilirsiniz.

Son olarak, saçınızı uzatmanın altı aylık şık olmayan bir mücadele olması gerekmez, uzunluğu artırırken çeşitli farklı görünümler yaratmak mümkündür. Süreçte kaçınılması gereken birkaç şey var, bu nedenle Araba kazasında tüylerden kaçınmak için aşağıdaki kontrol listemi okuduğunuzdan emin olun.

Long For Life, Doğru Anlayın
 1. Biraz uzunluk almaya başladığınızda, yontulmuş özelliklere sahip olacak kadar şanslı değilseniz ve bir gerbil çenesine sahip değilseniz, alttan (kulak memesi veya çene hattı arasında herhangi bir yerde) kare bir çizgi kesmeye kalkmayın. .
 2. Kuaförünüzün uzunluğun kenarını yumuşatmasını ve ön ve yan taraflarını yandan veya orta ayırmada hafifçe yüzünüzden uzağa ittirin.
 3. Bu uzun saç trendi tam da bu, uzun saç, bu yüzden ayrıntılı katmanlardan ve doğranmış dokudan uzak durun. Basit tutun, uzunluğa gidin ve kesinlikle saçak yok.
 4. Uzunlukta aşırı farklar olmaması için ön, yanlar ve arka kısımlar arasında bir denge sağlamaya çalışın. Kefal hedeflemiyoruz.
 5. Bir çeşit bitirme ürününe ihtiyacınız olsa da, saçı aşırı yüklemeyin. Kontrol için ve doğal dokuyu yumuşak bir şekilde tanımlamak için yeterince kullanın.
Erkek Uzun Saç Lookbook
Daha Fazla Saç Lütfen: Önerilen Saç Tipleri

Aşırı ince veya seyrelmiş saçlar için uzun saçları önermem – asla gurur verici olmayacak ve aslında saçınızın olduğundan daha ince görünmesine neden olabilir. Önceki yazılarda bahsettiğim gibi, daha kısa ve düzgün kesim stilleri, ince veya incelmiş saçların daha kalın görünmesini sağlar.

Ancak, denemeye kararlıysanız, katmanları uzun tutun, çünkü bu daha ince saçların yoğunluğunu ortadan kaldıracaktır. Çok düz duracağından ve toplam uzunluğu omuzların üzerinde tutacağından katman kullanmadan giymekten kaçının.

Gerçekten özel kalınlaştırma tedavilerine yatırım yapmaya değer; Birkaç arkadaşımın kullanmasını önerdiğim Nioxin System 2, hacim veren bir temizleyici, hafif saç kremi ve bekletme tedavisi içeren bir paket. Nioxin, 30 günde gözle görülür bir farkı garanti eder, ancak bu ürün değil saç ekimi ile karıştırılması veya erkek tipi kellik tedavisi için tamamen etkili bir kalınlaştırma sistemidir ve saçınızın daha kalın görünmesi dışında, stil ve kontrol etmeyi de kolaylaştıracak.

Saçınıza daha kalın bir görünüm elde etmek için önce parmaklarınızı kullanarak hafifçe fönleyin ve ardından bir fırça ile bitirin. İşte adımlar:

 1. Saçınızı havluyla kurulayın.
 2. Hacim veren bir şekillendirme ürünü kullanarak tarayın. Root Lifter (aşağıda ve ayrıca Nioxin tarafından sergilenmektedir) size kök kaldırma sağlar ve saçınızın daha kalın görünmesine yardımcı olur.
 3. Ürünü taradıktan sonra saç kurutma makinenizi orta ateşte düşük hıza getirin. Başınızı bir tarafa eğerek, kurutucu ile saçınıza üfleyin, aynı zamanda parmaklarınızı yüzünüzden uzaklaştırın. Diğer tarafta devam edin. Arkada, şekillendirmek için yine parmaklarınızı kullanarak saçınızı başınızın arkasına üfleyin.
 4. Saçınız neredeyse kuruduğunda, yukarı şekillendirme fırçasıyla devam edin. Havalandırmalı bir fırça en iyi sonucu verir, çünkü delikler fırça kafasının arkasından üflemenize izin verir – Denman Hyflex Vent en iyilerden biridir ve saçınızı çekmeden veya yakalamadan nazikçe şekillendirmek için tasarlanmıştır.
 5. Son olarak, Hairbond Moulder Professional Hair Shaper ile bitirin. Bu benim gerçek bir tüm zamanların favorisi – temiz bir yüzeye sahip ve ince saçlara daha kalın bir görünüm, kontrol ve doku kazandıracak.
 • Nioxin System Kit 1 – İnce Doğal Saç 3 Ürünleri
 • Nioxin System Kit 2 – İnce Doğal Saç 3 Ürünleri
 • Nioxin Kök Kaldırıcı
 • Tigi Catwalk Your Majesteleri Kök Güçlendirici Sprey 250ml
 • Hairbond Hairbond Moulder Profesyonel Saç Şekillendirici 50ml
 • Denman Hyflex Havalandırma
Uzun Mesafe Saç: 2013 Erkek Saç Modeli Trendi

Sabrınız varsa, ultra uzun saçlar gitmenin yoludur. Evet, oraya ulaşmak biraz zaman alacak ama 2013 yılında erkek saçları için en havalı trend olarak tahmin ediliyor. yani başlangıçta orada olacaksınız.

Saç dokusu burada gerçekten bir sorun değil, ancak dalgalı veya düz bu eğilim için düğme üzerinde olacak. Daha önce de bahsettiğim gibi, saçınızı uzatırken iyi görünmesini sağlayın: Düzenli olarak kestirin ve en önemlisi temiz tutun – yıkanmamış uzun saçlar oldukça çirkin görünüyor ve sahip olacağı fazladan saç miktarı nedeniyle daha güçlü bir koku.

Çoğumuz sağlıklı bir saç derisini korumak için gün aşırı şampuanlamamız gerekir. O kadar çok kez bir gündüz TV şovunda bir ‘Dünya Anne’yi dinledim ya da dinledim, dinlemeye istekli olan herkesi ikna etmeye çalıştım, “Saça zarar verdiği için yıkamak gerekmez ve ayrıca saç bir süre sonra kendi kendini temizler” . Tamam, bu efsaneyi kesin olarak sıralayalım – saç kendini temizlemez! Akan su ve iyi bir şampuan işe yarar.

Kendinize şunu sorun, kendi kendini temizleyeceğini umarak yüzünüzü yıkamayı bırakır mısınız? Saçın düzenli olarak temizlenmesi gerekir, aksi takdirde Orta Çağ’ı anımsatan çeşitli kafa derisi şikayetleriyle karşılaşabilirsiniz.

Hasarı önlemek için, saç tipinize göre tasarlanmış bir şampuan seçin. L’Oreal Professional Homme Tonique Canlandırıcı Şampuan, normal ve kaba saçları günlük suistimale karşı korumak ve korumak için mükemmeldir ve günlük bir temizleyicidir. TIGI S-Factor Durulanmayan Nem Spreyi ile bir araya getirin; bu, bırakma özelliği kullanımı kolay ve hızlı hale getirir. Bu yaz festivalleri yapıyorsanız veya 17 yaşındaki oğlumun söylediği gibi “Rain-Fest” düzenliyorsanız, güneşin çıkması ihtimaline karşı bir TIGI Rockaholic Dirty Punk Festival Paketi alın.

Saçınız çok uzadığında, fazla karmaşık hale getirmeyin – eğer dalgalıysa, dalgalı bir şekilde giyin ve iyi bir saç kremi ile doğal olarak kurumasını bekleyin. Sadece ciddi yaz eksikliğimizi biraz daha ovalamak için, kontrol için KMS California MoistRepair Durulanmayan Saç Kremi ve kumlanmış saç görünümü için KMS California HairPlay Deniz Tuzu Spreyini deneyin. Hadi beyler, en azından yaz gibi kokuyor.

 • Kms California Hairplay Deniz Tuzu Sprey 200ml
 • Özel Bumble & Bumble Şekillendirici Sörf Spreyi 125ml
 • Tigi Rockaholic – Rockaholic
 • Loreal Professional – Erkekler
 • Kms California Nem Onarıcı Durulanmayan Saç Kremi 150ml
 • Tigi S-faktörü – Koşullandırma
Son söz

Son söz, at kuyruğu. Bu konuda yaratıcıysanız gerçekten harika görünebilirler. Bu yüzden onları alçak ve bol takın: bandı boynun tabanına yerleştirin (çok sıkı değil) ve sonra bandı kafadan birkaç inç uzağa çekin… mükemmel.

Genel olarak, uzun saç her zaman erkekler üzerinde tartışmalara yol açtı, ancak bu eğilimi bu kadar sevmemin nedeni de bu – erkekliği kenara iter. Ve neden olmasın? Hepimiz onu alacak kadar erkeğiz.

Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorum kutusuna bırakın …

Yeni Salonum

Son makalemden bu yana bu kadar uzun bir ara verdiğim için üzgünüm ama kendi salonumu açma sürecindeyim, bu yüzden hayat biraz telaşlı oldu. 2012 Ağustos ortasında açıyorum ve hepsi çok heyecan verici. Şehirdeyseniz, lütfen uğrayın – herhangi bir FashionBeans okuyucusunu görmek harika olur.

Adres:
14 Regent Caddesi,
Clifton Köyü,
Bristol.

Tel: 0117 973 0050
Ağ: http://www.bepremierehair.co.uk.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
En iyi 10 erkek şampuanı sıralaması En iyi 10 erkek şampuanı sıralaması

Erkekler için en ucuz bakım şampuanları Orta fiyat kategorisindeki en iyi erkek şampuanları Kepek önleme için en iyi erkek şampuanları ...

En iyi erkek şampuan markaları En iyi erkek şampuan markaları

Harika saç isteyen erkekler için en iyi 15 şampuan Beyler, göz alıcı saçlar sadece bayanlar için değil, bu yüzden erkeklerin öne çıkma ...

Klasik Erkek Saç Modeli Klasik Erkek Saç Modeli

Çok Yönlü Bir Klasik Daha azının daha çok olduğunu söylüyorlar – ve en az çabayla güzel görünen saçlara gelince, Fransız mahsulün...

Şapka Kelliğe Neden Olabilir Şapka Kelliğe Neden Olabilir

Bunu okuyarak şok olabilirsiniz. Ama bu gerçek. Araştırmacılar şapka takmanın kelliğe yol açabileceğini belirtiyorlar. Gerçek şu ki, ay...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/