Verizon, 30 GB LTE ile 30 ABD doları değerinde yeni bir Sınırsız Artı planı sunuyor

Salı günü Verizon, tabletler gibi bağlı cihazlar için hareket halindeyken daha fazla veriye ihtiyaç duyanlar için yeni bir Sınırsız Artı planı tanıttı. Plan, standart Sınırsız planın iki katı olan 30 GB LTE ve Verizon’un 5G Ultra Geniş Bant (mmWave) ve nihayetinde 5G Nationwide (6GHz altı) ağına ayda yalnızca 30 ABD doları karşılığında erişim sunuyor.

Verizon, yeni kablosuz planını, uzaktan çalışmaya ve eğitime alışmayı öğrenenlere fayda sağlayacak bir şey olarak değerlendiriyor. Verizon bir duyuruda, “Wi-Fi için savaşmak yerine, ekstra veriler uzaktan öğrenmeye yönelik artan ihtiyaçların yönetilmesine veya güvenli ve kişisel bir bağlantıyla çalışılmasına yardımcı oluyor” dedi.

Verizon’un Sınırsız cihaz planları, operatörün normal kablosuz planlarına ek olarak sunulur ve tabletler, mobil erişim noktaları, dizüstü bilgisayarlar ve daha fazlası gibi cihazlar için bir veri bağlantısına ihtiyacınız varsa harika bir seçenektir. Ancak, COVID-19 salgını nedeniyle çok daha az seyahat eden insanlarla, hayat normale dönene kadar ek bir veri planı gereksiz olabilir.

Bununla birlikte, evde İnternet bağlantınız zayıfsa veya bağlantınızın kesilmesi durumunda bir yedeklemeye ihtiyacınız varsa, Verizon’un yeni Unlimited Plus planı sadece 30 $ karşılığında çok şey sunar. Ayrıca, Verizon’un bu yıl agresif bir şekilde genişlettiği 5G bağlantı erişimine sahiptir.

Verizon, Unlimited Plus’ın duyurusuna ek olarak, akıllı saat planlarını basitleştirdiklerini söyledi. İster bağımsız bir plan üzerinden ister NumberShare ile olsun, akıllı saatinizi ağa bağlamak için artık ayda 10 ABD doları ödüyorsunuz. Elbette bu teklif, Apple’ın yeni Watch Series 6 ve Watch SE de dahil olmak üzere piyasadaki tüm yeni akıllı saatler için geçerlidir.