WhatsApp Durumundaki Tüm Emojilerin Rengi Nasıl Değiştirilir – Kolay ve Hızlı

WhatsApp Messenger’ın nasıl çalıştığını hepimiz biliyoruz. Gerçek zamanlı iletişim kurmamıza ek olarak birçok duyguyu ifade et kelimeleri kullanmadan; eğlenceli emojiler kullanarak. Bu yüzden bugün WhatsApp eyaletlerinde Emojilerin rengini nasıl değiştireceğinizi bileceksiniz.

Elbette onları birçok kez kullandınız; WhatsApp kişilerinin adlarına emojiler eklemek de dahil olmak üzere onlarla birçok şey yapabilirsiniz. Ama şimdi onlarla biraz da oynayabilir, WhatsApp durumlarında renklerini değiştirebilir ve onları kişiselleştirebilirsiniz. Özellikle farklı android cihazlar.

İfadelerin hayranıysanız, Android ve iOS için kendi özel emojilerinizi oluşturmak isteyebilirsiniz. Ancak bu arada size emojilerinizin rengini kolay ve hızlı bir şekilde nasıl değiştireceğinizi göstereceğiz.

WhatsApp durumları nelerdir?

WhatsApp durumu, kişilerimize ulaşması ve bunu yapabilmesi için yaptığımız bir açıklama oldu. onlarla metinleri, videoları veya resimleri paylaşın bu onları ilgilendirebilir; fikir, yayınlamaları karmaşık olmadıkları ve kolayca ortadan kaldırıldıkları için onları görebilmeleridir.

Ayrıca kişi gönderildikten sonra, sadece 24 saat kal otomatik olarak kaybolmadan önce; Şimdi, bunu yapmadan önce kaldırmak istiyorsanız, durumu silme seçeneğini seçin.

Durumlar otuz saniye sürüyor, bu nedenle hızlı gözlemleniyorlar ve çok aktifler; Ayrıca bu saniyeleri aşan çok uzun videoların yüklenebilmesi için bölünmesi gerektiği unutulmamalıdır.

WhatsApp durumlarını nasıl yüklerim?

Bu aktiviteyi gerçekleştirmek için, WhatsApp uygulamasını cep telefonunuza kurmanız, bu uygulamayı açmanız ve üç sekme bulacaksınız, yani “SOHBETLER”, “DURUMLAR” ve “ARAMALAR”.

Sonra “DEVLETLER” sekmesine tıklayın ve ekranın alt kısmında, seçebileceğiniz renkli bir arka plan üzerine bir metin durumu yazmanıza yardımcı olan kurşun kalem simgeli iki dairesel düğme görünür; diğeri ise bir renk paleti biçiminde.

renkli arka plan ile metin whatsapp durumları

Aynı şekilde, yapabileceğiniz diğer düğmeler görünür. bir emoji seçin ve yerleştirin, yazı tipini değiştirmek için mutlu bir yüz şekline ve “T” harfine sahip olan; Şimdi, kamera düğmesine basarsanız, durumunuza galerinizden seçtiğiniz veya o anda yaptığınız bir fotoğraf görüntüsü, gif veya kısa bir video yerleştirmenize yardımcı olur.

Her iki durumda da, WhatsApp durumumuzu yerleştirme prosedürünü, temsil edilen butona tıklayarak bitiriyoruz. kağıt uçak figürü.

Bu renk değişimini hangi durumlarda uygulayabiliriz?

Dikkate almamız gereken birkaç husus vardır, örneğin bunlar yalnızca farklı WhatsApp durumları ve Android telefonlarda; Ayrıca bu emojiler her zaman fotoğrafların üzerine yerleştirilmelidir, çünkü çok renkli tabanlarda görünmeyeceklerdir.

Bir diğer önemli husus, yalnızca vücudun bazı bölümlerinin emojilerini değiştir sarı olduğu sürece burun, kulaklar, parmaklar ve yüzler gibi; ayrıca, ünlü küçük çağrı bulutları.

WhatsApp durumlarındaki tüm Emojilerin rengi nasıl değiştirilir?

Bunu yapmak için, “DURUM” penceresine girin, ardından “DURUMUM” a tıklayın, ardından kameranla çekilmiş bir fotoğrafı seç veya galeriden; şimdi ekranın üst kısmındaki yüze tıklıyorsunuz.

durumumda whatsapp emojisi

Ardından emojiler görünür ve istediğinizi seçersiniz, ardından sağ tarafta emojiyi görürsünüz. dikey renk çubuğu ve ince ve sadece parmağınızı aralarında kaydırarak rengi seçersiniz.

Son olarak WhatsApp durumunuzdaki emojilerin rengini değiştirmenin eğlenceli olduğunu ve çok az adımla yapıldığını not ediyoruz. Yalnızca Android veya iPhone için WhatsApp’ı en son sürüme güncellemenizi öneririz; kişilerinizle mutlu bir iletişim kurmaya devam etmek için.