Windows’ta iPadian iPad App Simulator Nasıl İndirilir ve Kurulur

Windows, dünyada en çok kullanılan işletim sistemidir. Sebepler olmalı. Windows’un en önemli ve çarpıcı özelliklerinden biri özelleştirme ile ilgilidir. Bu kalite izin verir başka bir cihaz gibi görünen yazılımları indirin.

Bugün iPadian’ı iPad uygulama simülatörünü Windows’ta nasıl indirip kuracağınızı öğreneceksiniz. Bu yeni deneyime gerçekten hazır mısınız? Bilgisayarınızı bir iPad’e dönüştürün ve bir iPad’in avantajlarından yararlanın.

Android mi iOS mu?

Harika kalitede birçok Android emülatörü var. Bu kalitede ısrar etmek esastır. Windows çok sayıda programla uyumlu, hatta başka türde bir cihaz kullanmanızı önerenler bile.

Windows ana sayfası

Ancak Android’in aynı zamanda bir oldukça popüler işletim sistemi. Bu yüzden iOS ile deney yapmak isteyen pek çok insan olması şaşırtıcı değil. Ve kaynaklar (özellikle ekonomik) bir iOS cihazı satın almak için yetersiz kaldığında, yaratıcılık parlar.

Conoce iPadian

Bir iOS cihazı kullanma deneyimini yenilemek veya yeniden kazanmak istiyorsanız, iPadian’ı indirip yüklemeniz gerekir. Size izin veren bir yazılımdır iPad uygulamalarını Windows bilgisayarınızın rahatlığında yönetin.

Öykünücü, işletim sisteminin hemen hemen her sürümünde kusursuz bir şekilde çalışır. Elbette, olası işletim sorunlarını ortadan kaldırmak için Windows’u en son sürüme güncellemeniz önerilir.

Lehte ve aleyhte olanlar

iPadian gerçekten etkilidir. Ancak yine de bir simülatördür. Emülatörlerin bir dizi başka özelliği vardır. İPadian’ın misyonu ve temel amacı, kullanıcıya aşağıdakileri yapma fırsatı sunmaktır: iPad arayüzünü görüntüle.

ilk ipadian pencereleri

Bu anlamda, iPadian’ın varsayılan olarak yüklenmiş bir dizi uygulaması vardır. Bu yüzden onları kendi başınıza kullanma olanağınız var. web uygulaması sunumu. Bununla birlikte, temel görevler için bu simülatör mükemmeldir.

Daha karmaşık görevleri veya işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız, iOS arayüzü, endişelenme! Elbette iPadian piyasadaki tek seçenek değil. Bu tür durumlar için, PC’ye bir iOS emülatörü indirmeniz önerilir. Bazı seçenekler şunlardır:

  • Air iPhone.
  • Oyun istasyonu
  • MobeieOne Stüdyosu.
  • Smartface.

Mevcut uygulamalar

Gerçeği iPadian’da mevcut uygulamalar bir web uygulaması sürümünde olmak büyük bir kusurdur. Bu sürümde bulunan uygulama sayısı oldukça sınırlıdır. Bu nedenle, iPadian’ın temel eylemler için mükemmel bir müttefik olduğu konusunda bir kez daha ısrar ediyor.

Kesinlikle tüm avantajlarına erişebilmek için iTunes uygulama mağazası, bir emülatör indirmeniz gerekiyor. Bunun için bu makalede daha önce açıklanan seçenekler var.

Kurulum süreci

İPadian’ı indirmek ve yüklemek gerçekten çok kolay. Ancak, kurulumu için bilgisayarınızın önceki bir öğe gerektirdiğini unutmamak önemlidir. Adobe Flash Player’ın en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun. Ancak o zaman iPadian’ın avantajlarından sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

E indirmek için yüklü iPadiansimülatör web sitesine gidin ve işletim sisteminizle uyumlu sürümü satın alın. İPadian’ın Windows 7, 8 ve 10’a yüklenebileceğini unutmamak önemlidir.

İndirme işlemi tamamlandığında, yazılım kurulumunu başlatmak için dosyayı çalıştırmanız gerekecektir. Programın kurulum yöneticisi tarafından gösterilen çok basit talimatları izleyin.

Kurulum tamamlandıktan sonra, her şey deneyiminin keyfini çıkarmaya hazırdır. Windows bilgisayarınızda iOS var. Diğerlerinin yanı sıra Facebook veya YouTube gibi uygulamaları kullanma olanağına sahip olacaksınız.

Kullanmanın zamanı geldi!

iPadian, sadece bir simülatör olmasına ve öykünücü değil, ilginç avantajları var. Yalnızca bir dizi basit işleme ihtiyacınız varsa, bu, bilgisayarınızda bir iOS cihazı kullanarak yüklemek için en iyi seçenektir.

Daha eksiksiz işlemler için, diğer emülatörlerin kullanılması şiddetle tavsiye edilir. İşlevlere erişimleri ve çok çeşitli kendi iTunes uygulamaları. İPadian’ı kullanmanın ne kadar harika olabileceğini görün!