Yabancılaştığınız eşinizle sık sık nasıl iletişim kurabilirsiniz?

123rf / Antonio Guillem

Erkek, kadınlar için güvenlik ve güvence kaynağıdır ve her erkek, karısına ve ailesine nezih ve rahat bir yaşam sağlamak için çeşitli şekillerde çabalarken ve ailesi için iyi bir yaşama inandığı uygun bir kaynak ararken bunun farkındadır.

Arap dünyasında çok sayıda erkek, birçok toplumun maruz kaldığı kötü ekonomik koşullar nedeniyle ülke dışına sürülmeye ve seyahat etmeye zorlanabilmekte ve kocanın karısının ve çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak için katlandığı yabancılaşma ışığında, karısı kendi hayatı veya çocuklarının hayatıyla ilgili her şeyden sorumlu hale gelmektedir. Aynı zamanda yabancılaşmış kocaya dikkat etmek ve aralarındaki ilişkiyi korumak için onunla iki kez iletişimde büyük rol oynamak gerekir.Eğer kocanız yabancı ise bu yazıyı bizimle birlikte takip edin ve onunla sürekli iletişim kurma yöntemini öğrenin.

Uzaklaşmış kocayla sürekli iletişim kurmanın yolları

Onunla düzenli olarak konuşun

Gurbetçi kocanızla sürekli iletişim kurmanın en önemli ve en belirgin yollarından biri, şu anda dolaşımda olan elektronik iletişim araçlarıyla günlük olarak onunla konuşmaktır, bu nedenle kocanızla, sürgündeki sağlığı, işi ve yaşamından emin olmak için onunla konuşmak için belirli bir zaman ayırmanız konusunda hemfikir olmalısınız. Ayrıca babalarıyla iletişim kurabilmek için çocuk sahibi olduğunuzdan emin olun çünkü bu basit bir aile ortamı yaratır ve onu ne kadar özlediğinizi, sizinle ve çocuklarıyla olan varlığını özlediğinizi hissettirmeyi unutmayın.

Onunla mesaj alışverişinde bulunun

Onunla günde en az bir kez konuşmanın yanı sıra, aranızda mesajlaştığınızdan ve sizinle olan biteni bildiğini hissetmesini sağlayın ve ona her zaman müjdeyi söyleyin ve kötü haberi ona bildirmeyin ki sizden uzakta olduğu için üzüntü ve üzüntü hissetmesin ve sizinle bunu yapmak için ona dönün ve konuşun İşte onunla olan her şey.

Manevi iletişim

Bil canım, kocanızın yabancılaşma içinde çok acı çektiğini ve işyerinde birçok günlük baskıya dayandığını ve eve döndüğünde onu içeren ve ona danışan kimseyi bulamadığını, bu nedenle sizi veya çocuklarını kaybettiğinizi asla hissetmemelisiniz ve özel durumlar nedeniyle sizinle konuşamasa bile her zaman onunla ruhi yönden İşi onu bundan alıkoydu, bu yüzden şikayet etmeyin ve ona karşı esnek olun ve konuyu ne kadar iyi anladığınızı ve telefonda konuşmasanız bile onunla sürekli ruhani bir bağ hissetmenizin yeterli olduğunu ve çocuklarınıza babalarının koşullarını nasıl dikkate alacaklarını ve onlar için elinden gelenin en iyisini yaptığını öğretmelisiniz.

Önemli anlarınızı kaydedin

Kocanın her zaman sizinle ve çocuklarıyla birlikte olduğunu hissetmesi için hayatınızdaki anları ve zamanları taşıyan detayları ve sahneleri içeren video klipler göndermeli, mutlu anları kaydetmeli, önemli olayları belgelemeli ve ona göndermelisiniz, bu şekilde onu akut yabancılaşmasının acısından kurtarır ve varlığını sizinle ve çocuklarının yanında hissetmesini sağlar, örneğin kaydetmelisiniz. Oğlunuzu çalışmalarında veya sporda mükemmelliği için onurlandırmak veya küçük kızınızın atladığı ve hemen babasına gönderdiği ilk adım anını ve kalbini memnun eden ve onu mutlu eden diğer birçok durumu belgelemek için anlar.