Yalnızca bugün, Woot’ta Adobe Photoshop ve Premiere Elements’e kaydedin!

Adobe ürünleri gerçekten pahalı olabilir. İster Creative Cloud hizmetlerine abone olmaya karar verin ister uygulamaları doğrudan satın alın, cüzdanınızdan gerçekten büyük bir parça alabilir. Uygulamalardan tasarruf etmenin kesinlikle yolları vardır, ancak bayi siteleri zar atabilir ve bazen kötü bir kodla sonuçlanır ve para iadesi almanın bir yolu yoktur. Ancak bugün yalnızca Woot! ‘Da, Adobe Photoshop Elements ve Adobe Premiere Elements’te stressiz bir şekilde tasarruf edebilirsiniz.

Bu satışla üç seçeneğiniz var: Adobe Photoshop Elements 2020 tek başına, Adobe Premiere Elements 2020 veya her ikisinin birlikte bir paketi. Paket 75 $ iken, bireysel uygulamalar 50 $ ‘a mal olacak. Bu onların MSRP’lerinin yarısı! Ayrıca, Amazon Prime’a sahipseniz (Prime Day için 30 gün ücretsiz kaydolduysanız yine de yapabilirsiniz), bu ürün için ücretsiz kargo alacaksınız.

Bu Woot için yakalamak bu! anlaşma – bunlar sadece ürün kodları değil, disklerdir. Bu nedenle, yükleyiciyi çalıştırmak için bilgisayarınızın bir disk sürücüsüne ihtiyacı vardır. Çoğundan daha küçük bir PC yapısıyla çalıştığımı biliyorum, bu yüzden yer kazanmak için bir DVD-ROM sürücüsüne karar verdim. Yerleşik bir disk sürücünüz varsa veya harici bir DVD-ROM okuyucunuz varsa (bu çok yararlı olabilir), o zaman gitmekte fayda var! Aslında, seçtiğiniz uygulamayı ve harici okuyucuyu yalnızca disk için satın alabilir ve yine de tasarruf edebilirsiniz!

Ancak, genellikle Woot! ‘Da olduğu gibi, bu anlaşma yalnızca günün sonuna veya satılıncaya kadar sürer. İlgileniyorsanız bunu hızlıca aldığınızdan emin olun!

    Adobe Photoshop Elements ve Premiere Elements 2020

    Yalnızca bugün, Adobe ürünlerinde% 50 tasarruf edin! Photoshop Elements 2020, Premiere Elements 2020 veya her ikisini birden edinebilirsiniz. Gitmeden önce istediğinizi alın!

Harici bir DVD-ROM sürücüsüyle ilgileniyorsanız, Amazon’da iyi incelemelere sahip 20 doların biraz üzerinde bir tane var:

    Amicool Harici DVD Sürücüsü

    PC kurulumunuzda DVD sürücünüzden kurtuldunuz mu? Çoğu insan var, ancak bazen uygulamalar ve eski kurulumlar için bir sürücüye ihtiyacınız var. Bu DVD-ROM okuyucu güvenilir ve ucuzdur, bu nedenle ihtiyacınız olduğunda bir disk okuyucunuz olduğundan emin olabilirsiniz.