Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Yani, pencere bölmesini boyamak istiyorsunuz – bir palet

Bu içerik size Hyde Tools tarafından sağlanmıştır. Gerçekleri ve fikirleri.com’a aittir. Yeni bir pencere kurmuş olsanız veya evinizin renklerini güncelliyor olsanız da, içinde veya dışında, projeniz büyük olasılıkla pencere boyası süslemesini içerecektir. Sonuçta, yeni görünümünüzü öne çıkarmanın en iyi yolu temiz çizgiler ve canlı renklerdir. Amazon’da bulunan malzeme ve araçlar– HYDE siyah ve gümüş 6’sı […]

22 Aralık 2020 - 14:30 'de eklendi ve 26 kez görüntülendi. A+A-

Yani, pencere bölmesini boyamak istiyorsunuz – bir palet

Bu içerik size Hyde Tools tarafından sağlanmıştır. Gerçekleri ve fikirleri.com’a aittir.

Yeni bir pencere kurmuş olsanız veya evinizin renklerini güncelliyor olsanız da, içinde veya dışında, projeniz büyük olasılıkla pencere boyası süslemesini içerecektir. Sonuçta, yeni görünümünüzü öne çıkarmanın en iyi yolu temiz çizgiler ve canlı renklerdir.

Amazon’da bulunan malzeme ve araçlar
– HYDE siyah ve gümüş 6’sı 1 arada boya kazıyıcı (hydestore.com’da mevcuttur)
– HYDE Tıkanma Yardımı Sökücü ve Aplikatör (hydestore.com’da mevcuttur)
Dermabrazyon
– Çok amaçlı antiseptik gres
– Küflü temizleyici
– Altın için kasa
– HYDE 11 inçlik Mini Guide ™ yumuşatma koruması (hydestore.com’da mevcuttur)
Richard Tools Mini Master Touch Serisi Boya Fırçası (hydestore.com’da mevcuttur)
– HYDE 9mm 30 Derece Bıçaklı Maket Bıçağı (hydestore.com’da mevcuttur)
– Sapta saklanan 5 bıçaklı HYDE cam kazıyıcı (hydestore.com’da mevcuttur)

Boyayı projeye uygun hale getirin

Hem iç hem de dış dekor için parlak yüzeyli bir boya seçmek isteyebilirsiniz. Bu boyalar, kiri ve kiri düz boyadan daha iyi iten dayanıklı bir yüzey oluşturur ve ayrıca silinmesi kolaydır.

Bununla birlikte, gerekli kaplama türü dekorasyon malzemelerine bağlıdır. Pencereler ahşap, vinil, alüminyum veya çelikten yapılabilir ve herkes için tek bir boya işe yaramaz. Sadece eski bir boya kutusuyla başlarsanız, tüm sıkı çalışmanızın sonuçlarını bir yıl içinde görme riskini alabilirsiniz. Kesim türüne uygun bir boya seçmek, kalıcı sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır.

  • odun Hem iç hem de dış pencere kaplaması için kullanılan en yaygın malzemedir ve kaliteli bir kaplama bulmakta sorun yaşamazsınız. Dış mekan ahşap zemin kaplaması için yağlı veya akrilik birinci sınıf parlak bir dış cephe boyası seçin. İç mekan ahşap dekorasyonu için yüksek kaliteli parlak lateks boya seçin.
  • Orta yoğunluklu sunta (MDF) haline geldi İç pencere dekorasyonu için popüler bir malzeme çünkü kurulumu kolaydır ve nem hasarına direnir. İç mekan ahşabında kullanılan aynı boya (yüksek kaliteli parlak cila) MDF döşeme için kullanılabilir.
  • Genellikle rezerve edilir Vinil Evin dışı için ve vinil kaplama ile eşleştirin. Jet olmayan yüzeyi standart kaplamayı tutmayacaktır; Yukarıda önerilenler sonunda soyulacaktır. Bunun yerine, özellikle vinil için tasarlanmış parlak bir dış cephe boyası arayın.
  • Genellikle bulunur Metal döşeme Evin dış cephesine metal kaplama ile eşleştirin. Metal üzerinde kullanmak için parlak, birinci sınıf bir dış cephe boyası seçin. En iyi mineral boyalardan bazıları, pas oluşumunu önlemeye yardımcı olacak pasla mücadele kimyasalları içerir.
  • Pencere kaplaması tamamlanmadıysa, Boyamadan önce astar uygularsanız en iyi boya yapışmasını elde edersiniz. Seçtiğiniz boya gibi, astar da boyadığınız döşeme tipine uygun olmalıdır.

Buna göre planlayın

İç pencere kaplamasını boyuyorsanız, bu boyama işine başlamak için her zaman iyi bir zamandır. Bununla birlikte, dış kaplamada bir boyama işi planlamada daha az esneklik vardır. Hava tahminini kontrol edin ve sıcaklıkların 50 ila 80 Fahrenheit arasında kalacağı bir gün seçin. Bundan daha sıcak ve boya çok çabuk kuruyabilir ve bu da son katın kalitesini etkileyebilir. Ayrıca yağmur veya rüzgarsız bir gün seçmeniz gerekecek. Ne kadar dikkatli olursanız olun, rüzgarlı bir günde resim yapmak evinizin yan tarafında istenmeyen bir sıçramaya neden olacaktır.

Önceden hazırlığın önemi

Bunu yapmak isteyen birçok kişi doğrudan ana etkinliğe – resme – gitmek isterken, son proje hazırlık işiniz kadar iyi olacaktır. Yeni boyayı kabul etmek için yüzeyi hazırlamak için biraz zaman ayırdığınızdan emin olun.

  1. Önce soyulan boyaları kazıyın. Eski pencereyi Hyde Tools’un siyah ve gümüş 6’sı 1 arada boya kazıyıcı gibi bir boya kazıyıcıyla tamamen atlayın, çünkü kalan gevşek boya yeni boyanın soyulmasına neden olur. Tabii ki, yeni veya bitmemiş bir süslemeyi boyuyorsanız, bu adımı atlayabilirsiniz – bu yalnızca boyası soyulmuş (herhangi bir tür malzemenin) kırpılması için gereklidir.
  2. Sertleşmiş mantarı çıkarın. Eski pencerelerde, kesme tahtaları arasındaki dikişleri dolduran yarı sert dolgu zamanla kırılgan hale gelir ve kesimden uzaklaşır. (Pencerenizi yeni kurduysanız, bu sorunu yaşamazsınız; ileri atlayın!) 6’sı 1 arada boya kazıyıcı veya metal bir macun bıçağıyla kazımayı deneyebilirsiniz, ancak Hyde Tools’dan Caulk Aid ile daha iyi şansınız var. Yüksek etkili plastikten yapılmış bu kullanışlı alet, bir ucuyla eski kalafatlamayı kaldırıp diğer ucuyla yeni bent uygulayabilmeniz için tasarlanmıştır. Dikişin her iki tarafından da eski tıkanıklığı hızla gidermek için eğimli bıçaklarla başlayın; Keskin bir nokta, inatçı bir mantarı köşelerden çıkarabilir.
  3. Parçaları silin. Herhangi bir gevşek boyayı veya kırılganlığı çıkardıktan sonra, süslemelerde boyanın yapışmasını engelleyecek toz ve kir bulunmadığından emin olun – bu, hem mevcut düzeltme hem de yeni takılan düzeltme için geçerlidir. Boyada olduğu gibi, tercih edilen temizleyici kesim tipine bağlıdır. İç mekan ahşap ve MDF’de, vinil kaplamaya ek olarak, ev tipi bir yağ giderme temizleyicisi kullanın. Dış tarafta, ahşabı potansiyel çürüme ve küf oluşumundan neme maruz kalmaktan korumak için mantar ilacı içeren bir temizleyici seçin. Metalin kırpılması sürecinde bir pas temizleyici kullanın.
  4. Pürüzsüz kum kesimi. Döşeme türüne bakılmaksızın, daha önce bir kez boyanmışsa, çıplak yüzeyi ortaya çıkarmak için eski boya tabakasının ayrıldığı tüm kenarları düzeltmek için 150 kumlu zımpara kağıdı ile başlayın. Bundan sonra, yüzeyi ince ayarlamak için 220 kumlu zımpara kağıdına geçin. Yeni bitmemiş bir kesimi boyuyorsanız, boyayı yeterince aşındırmak için sadece 220 tane zımpara kağıdı kullanın.
  5. Açığa çıkan dikişlere Yeni Katman uygulayın. Bir kalafanın pencere kenarındaki dikişleri ve boşlukları verimli bir şekilde kapatması için, çentiğe uygulanmalı ve düzeltilmelidir. Profesyonel görünümlü bir yüzey elde etmek için, dikişe bir kalafat boncuğu sürün (genellikle 1/8 inç yeterlidir) ve ardından kenarı düzeltmek için Caulk Assistant üzerindeki esnek tamponlama ucunu (kazıyıcının karşı ucunda) kullanın. Alet, işi basitleştirir: Dikişin bir ucundan başlayın ve hafif bir basınçla Kalafat Asistanını diğer uca doğru çekin. Kanat yastıklı kenarın altında birikmişse, sadece bir bezle silin ve dikişin sonuna kadar devam edin.

Bir profesyonel gibi resim yapın

Çizim zamanı! Bitmemiş son işlem için, her uygulama için aşağıdaki yöntemi kullanarak boyamadan önce bir kat boya uygulamanız gerekecektir. Önceden boyanmış parçalar için ilk kat boya ile başlayabilirsiniz.

Duvarı korumak için çıtaya tıklamak yerine, Hyde Tools 11-11 inç Mini Shield & Shielding Tool ile temiz hatlardan ödün vermeden biraz zaman kazanın. Lekeleri ve lekeleri önlemek için boyayı fırçalarken boyayı kesim ile duvar arasındaki kırışıkta korumak için paslanmaz çelik bıçağa basmanız yeterlidir. Döşemeyi 11 inç kadar boyadıktan sonra, boya koruyucuyu kaldırın ve pencere kenarının bir sonraki bölümü boyunca yeniden uygulamadan önce bıçağını bir bez parçası üzerine silin.

Dar kesim şeritlerinde en iyi sonuçlar için, geniş alanlarda kesim için daha uygun olan düz bir boya fırçası yerine Richard Tools’un Mini Master Angular Touch Serilerinden biri gibi küçük açılı bir fırça seçin. Mini Master Serisindeki fırçaların genişliği 1 ”ila 2” arasındadır – boya kaplaması için mükemmel boyut. Ayrıca bu çizgi her türlü boya ile kullanıma uygundur ve yumuşak fırça sapları taşımayı kolaylaştırır.

Dayanıklı bir son kat için bir veya iki kat uygulayın, bir sonraki katınızı uygulamadan önce uygun bir süre beklediğinizden emin olun. Önerilen kuruma sürelerini boya kutusu üzerinde bulabilirsiniz. Çalışırken, pencere camlarınızda boyanabilirsiniz. endişelenme! Bir sonraki bölümde camdaki fazla boyayı nasıl çıkaracağınızı göstereceğiz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Dyo yeni beliz rengi ile boyanmış duvar Dyo yeni beliz rengi ile boyanmış duvar...

Duvar boyama. İç dizayn. Evinizde herhangi bir oda hayal edin, duvarların hayal gücünüzde görünmediğine eminim. Gerçek şu ki, evle...

Lake dolap boyama Lake dolap boyama

Ahşap lake mutfak dolapları nasıl yeniden boyanır Lake Mutfak dolaplarını yenilemenin en kolay ve en hesaplı yolu Mutfak dolaplarınızı ...

Dış cephe boya renkleri görseller Dış cephe boya renkleri görseller

Ev için en iyi dış cephe boyası hakkında bilgi edinin .. Şimdiye kadarki en güzel 6 renk! dış cephe boya renkleri görseller , en güzel ...

Hayal edin, yapın: perdelerinizi nasıl boyarsınız – boyama Hayal edin, yapın: perdelerinizi nasıl b...

Garip gelebilir, ancak perdelerdeki düz eski lateks boya çok fazla (iyi türden) dram katabilir. 1. Pencerenize uyması için perde paneli...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/