Yaşla Daha Güzel Olan 12 Erkek Giyim Elbisesi

 1. Hayattaki en iyi şeyler yaşla birlikte daha iyi hale gelir: şarap, dökme demir tavalar,  (seçiminizi yapın). Erkek gardırobunun kalıcı ikonları için de aynı derecede geçerli bir kural.
  mango erkek çoçuk giyim
  ,
  mango erkek ceket
  ,
  mango deri ceket erkek
  ,
  mango erkek deri ceket
  ,
  mango erkek kazak
  ,
  lacoste çorap
  ,
  swag giyim
  ,
  kaft erkek tişört,

Tek kullanımlık moda ve geçici heveslerin dünyasında, uzun vadede bazı zımbaların içinde olduğunu bilmek rahatlatıcı.

İnce dana derisinin tereyağlı kırışıklığından ham kotun vücudu saran sargısına kadar, işte sizler gibi gittikçe daha iyi olmaya devam edecek ürünler. En yeni eski arkadaşlarınıza merhaba deyin.

Deri ceket

Bir insanınki gibi, inek derisi de içinde yaşayanların hikayesini anlatmak için bükülür ve giyilir. İyi deri ceketler, eklemler boyunca ve dikişlerin etrafında kırışır ve küflenir, kırıldıkça daha esnek ve daha iyi oturur.

Daha da iyisi yaka boyunca, dirseklerde ve ceplerin çevresinde görünen ince patina ve renk bozulmasıdır. Ciddi bir deri parçası, tüm yetişkin hayatınız boyunca size yetecektir – ve çok çeşitli durumlarda iyi görüneceği için, sizin kadar çok hikaye toplayacaktır.

Flanel Kareli Gömlekler

Flanel gömleğin soy ağacının izini sürün ve kovboylar, ölü başkanlar ve görev dışı her film yıldızının tuzuna değer bir çizgi çizin. Kalıcı çekiciliğinin bir nedeni, bizim yaptığımız gibi ne kadar olgunlaştığıdır: parlak, hafif kaba bir kumaş kesiminden hafifçe solmuş, hatta bitkin bir katmana.

Yumuşak, yoğun lifleri ile flanel, özellikle vücudunuza uyum sağlamada iyidir, hafif emici yapısı ise boyanın çok kademeli olarak akıp yaşla birlikte olgunlaşmasını sağlar.

Ham Denim Kot

Kenar ile karıştırılmaması gereken ham denim, üretim aşamasında yıkanmamış bir kumaşı ifade eder, yani boyanın pamuk liflerine koyu bir indigo tonunda tutunması anlamına gelir. Bunun kot uzmanı için iki avantajı vardır: Bu, pamuğun daha esnek olması ve bacaklarınıza daha iyi şekil vermesi ve ayrıca boyanın benzersiz ve doğal özellikler kazanması anlamına gelir.

Bu cazibe en iyi, birkaç yıl boyunca oluşan ‘bıyıklarda’ gözlemlenir: uyluk çevresinde ve dizlerin arkasında, her kullanıcı için benzersiz olan sıcak solma çizgileri ve doğal lekeler.

Bronz Saat

Çoğu erkek saati, daire şeklinde dönüp durur, ancak bronz bir saat her geçen gün değişir. Bu hassas reaktif metalde bir saate sahip olmanın gerçek sevinci, bir ömür boyu yaptığı ilerlemedir: altın bir pırıltıdan ağır bir rusya ve nihayet koyu, tunç rengi bir kahverengiye.

Metalin patinası da derinlemesine büyür ve bronza daha parlak, daha gösterişli muadillerine kıyasla oldukça belirgin bir görünüm kazandırır. Daha da ilgi çekici olan, patine tonlarındaki doğal varyans. Sağlam metalin rengi atmosferik basınçlardan, irtifa ve nemden etkilendiği için gittiğiniz yerler ve sürdüğünüz hayat koyulaşan tonlarına yansıyacaktır.

Kanvas Ayakkabılar

Günümüzde herkes, günlük ayakkabılarımızın her gün kutudan yeni çıkmış görünmesi gerektiği şeklindeki büyük yalanı kabul etmiş görünüyor. Bu bazı lüks spor ayakkabılar için geçerli olsa da, bozulmamış beyaz üst kısımlar biraz klinik ve hesaplı hissedebilir.

Çok daha çekici, hırpalanmış ve zedelenmiş bir Converse Chuck Taylor çifti veya hafifçe yıpranmış bir çift alçak kamyonet. Pamuk bazlı ayakkabılarda, boya solarak daha sade, daha sıcak bir his verirken, kauçuk ve kanvasın kademeli olarak erimesi, özellikle dost canlısı hafızalı köpük gibi ayaklarınızı saracak.

Deri cüzdan

Aksesuarlar küçük olabilir ancak önemsiz değildir, bu nedenle uzun vadede yatırım yapmak mantıklıdır. Örnek olay: Emekli olana ve sonrasına kadar zor kazandığınız şeyleri saklayabileceğiniz iyi bir deri cüzdan.

Esnek tasarımı ve esnek yapısı sayesinde, bir kağıt katlama yaşla birlikte yumuşar ve hem içeriğine (ki zamanla balonlayacağına eminiz) hem de sahibinin vücut şekline (ki bunu yapmayacağını umuyoruz).

Trucker Ceket

Zamansız katmanlama seçeneği sizi sadece mevsimden mevsime aldırmakla kalmaz, aslında her kullanımda daha iyi ve daha iyi hale gelir. Deri muadili gibi, dayanıklı denim ceket de yıkama desenlerine, vücut şekline ve giyerken yaptıklarınıza bağlı olarak sahibine özgü karakteristik özelliklere sahip.

Dahası, kamyon şoförünün geliştirdiği renk solması ve kusurları, giysinin sağlam, işçi köklerine sadık kalmasını sağlayarak cazibesini artırıyor.

İyi Yapılmış Deri Ayakkabılar

Tüm güzel görünümlerin üzerine inşa edildiği temel, düzgün bir çift deri Oxford veya Derby ayakkabı, her kullanımda daha rahat bir şekilde büyüyerek ayaklarınızın kıvrımlarına şekil verecek.

Ancak annelerin size söyleyeceklerine rağmen, önemli olan sadece içinde olanlar değil. Dış cephede ise tahıl, yıllar içinde hoş bir derinlik kazanarak kendini daha eksiksiz ifade etmeye başlar.

Kadife Yemek Ceketi

Kıvrımlı siyah kravat fikstürü, resmi bir görünüme zamansız bir karmaşıklık katar. Bu kısmen kadifenin tamamen çöküşü sayesinde, ama aynı zamanda malzemenin zamanla gelişme biçiminden de kaynaklanıyor.

Kadifedeki lifler püsküllü bir hav üzerinde durduğu için, her bir giyim eşyası zengin kumaşı nazikçe ezer ve kalıplayarak blazere daha yumuşak bir dokunuşla birlikte derin ve farklı bir görünüm verir.

Beyzbol şapkaları

Diğer pek çok mütevazı erkek giyim parçası gibi, beyzbol şapkaları da yeterli zaman ve sabır verildiğinde ikinci bir cilt olma yeteneğine sahiptir. Kafatasına uyan bir başlık istiyorsanız, birkaç yıl beklemeniz gerekebilir, ancak sonuçlar ağzını açmaya değer.

Hem yünlü hem de pamuklu versiyonlar zamanla şekillenmek için ısı ve nemle büzülür, dikişler hafifçe büzülür ve siper, yüzünüzü mükemmel şekilde çerçeveleyen kendi benzersiz eğrisini elde eder.

Goodyear-Welted Çizmeler

Çizmeler, kendi hızlarını aşmak için yapılmıştır: Bir çift bozulmamış tekme, henüz yaşanmamış bir hayatın işaretidir. Ama elbette, nihayet pes ettiklerinde sağlığa geri getirilebilecek bir çift istiyorsun.

Geleneksel İngiliz markalarının çoğu tarafından tercih edilen bir yöntem olan goodyear-welted tabana sahip olanlar, çok daha uzun süre dayanır çünkü süreç üst ve taban arasında daha sıkı bir bağ içerir. Ayrıca, kenar şeridinin bir kısmı gevşese bile zincirin geri kalanının sağlam kalmasını sağlayan bir kilit dikiş tekniği kullanırlar.

Deri Çanta

Baba zamanı her zaman cilde nazik davranmaz: ince çizgiler, koyu halkalar, yerçekimi. Tabii ki, bu cilt zamanla olgunlaşan ve olgunlaşan klasik bir deri çanta şeklini almadığı sürece.

Dünyanın her yerinden bir hafta sonu çantası alın ve her durakta bir hatıra eşyası alsın: güneşte ağartılmış bir iniş pistinden yumuşak solukluk; tozlu bir çöl yolundan gelen yumuşak kırışıklıklar; buzla savrulmuş bir helikopter pistinden karanlık patine.