Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Yaz ve tatil için dünyanın en iyi adaları, küresel sıralama ve ziyaretçi deneyimi açısından sıralanır.

Dünya bahçelerinde eşsiz ve unutulmaz bir tatil için dünyanın en iyi adalarını tanımak isteyenler için oy, kişisel deneyim ve küresel sıralamaya göre dünyanın en iyi ve en harika adalarının bir listesini size anlatacağımız bu makaleyi takip edin. Bu konu içerir … Yaz ve tatil için dünyanın en iyi adaları Yaz geldi ve insanlar ve aileler […]

02 Ocak 2021 - 5:58 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi. A+A-

Yaz ve tatil için dünyanın en iyi adaları, küresel sıralama ve ziyaretçi deneyimi açısından sıralanır.

Dünya bahçelerinde eşsiz ve unutulmaz bir tatil için dünyanın en iyi adalarını tanımak isteyenler için oy, kişisel deneyim ve küresel sıralamaya göre dünyanın en iyi ve en harika adalarının bir listesini size anlatacağımız bu makaleyi takip edin.

Bu konu içerir …

Yaz ve tatil için dünyanın en iyi adaları

Yaz geldi ve insanlar ve aileler yeni ve harika bir yerde kendine özgü bir tatil yeri ve alışkın olmadıkları yeni yerleri ziyaret etmek istedikleri eşsiz bir tatil geçirmeyi planlıyorlar, eğer amacınız buysa, o zaman zaten uzak bir ada arıyorsunuz demektir.

Özellikle kalabalık ve popüler yerler istemiyorsanız ve sizi daha önce görmediğiniz eşsiz bir dünyaya götüren büyüleyici, pitoresk doğanın, denizin ve diğer hareketli doğanın tadını çıkarmak istiyorsanız.

Ayrıca şunu okuyun: Katar’daki turistik yerler

Büyüleyici doğa ile eşsiz ilerlemeyi turist ve ziyaretçilere çekip kabul etmede eşsiz ilerlemeyi birleştiren bir cennet olmak için doğa faktörleri sayesinde ortaya çıkan ve dış etkilere maruz kalan denizlere, nehirlere ve okyanuslara aracılık eden adalardır.

Maui Adaları, Hawaii

Küresel sınıflandırmaya göre Maui, Hawaii’nin ve dünyanın en iyi adalarından biri olarak kabul ediliyor ve bazı sitelerin sınıflandırılması açısından dünyanın en iyi adaları listesinde birinci sırada yer aldı ve birçok kişi tarafından ve dünyada oy kullandı.

Berrak suya sahip, volkanik doğa ve siyah rengi kayaların arasında çekici olan bu büyüleyici ada, dünyanın en güzel adalarından biridir ve beyaz kumlu harika ve harika plajları ile öne çıkmaktadır.

Bu ada, farklılığı ve farklılığıyla tropikal doğayı simgeliyor, aynı zamanda su sporları ve balina gözlemciliği gibi uluslararası eğlencelerin tadını çıkarıyor, ayrıca sahil boyunca kendine özgü ve harika yüzme havuzlarında yüzmenin tadını çıkarıyor.

Unutulmaz bir zaman geçirmek için insanlardan uzak başka bir dünyadaymışsınız gibi hissettiren bir sahnede berrak mavi sudan dökülen hareketli şelalelerin de tadını çıkarıyorsunuz.

Buna ek olarak, restoranları, tatil köyleri ve turistik otelleri, dünyanın en iyi ve en temiz restoran ve tatil beldelerinin başında gelir ve Amerikan sporları ve Avrupa hizmetleri onları burada bulacak, bu nedenle başka hiçbir şeye ihtiyacınız olmayacak.

Kauai Adaları

Hawaii’yi takip eden dünya çapında sınıflandırılmış en önemli adalardan biri, pitoresk doğası ve büyüleyici 60 plajı ve küçük çocuklarınız için yüzme havuzlarının varlığı ile tanınan Kauai adasıdır.

Bu ada, dünyanın en iyi ve en güzel adalarından biri olarak sınıflandırılmıştır ve bu ada, ticari veya endüstriyel faaliyetlerden tamamen uzaktır, ancak sadece sinirlerin sükuneti, rahatlaması ve doğanın güzelliği içindir, bu nedenle her yerde plajla ve destinasyonlarını süsleyen yeşil alanlar ve şelalelerle çevrili bir cennette olduğunuzu hissedersiniz.

Ayrıca her türlü su sporunu yapabilirsiniz ve bu ada sadece deniz zevkleri ile sınırlı değil, Kalalau’da (Napali sahilinde bir tahta) gezintiye çıkabileceğiniz vahşi zevkler de var.

Bu güzel göz kamaştırıcı yere günübirlik geziye çıkarak Grove Farm Homestead Müzesi’ndeki şeker tarlalarına gitme imkanı da var.

Bahamalar

700 büyük ada ve 2000’den fazla küçük adadan oluşan Bahamalar, büyüleyici doğanın koynunda dinlenmek isteyen, kalabalıktan uzaklaşıp kendini daha önce hiç görmemiş gibi doğayı en güzel şekilde incelemeye adamak isteyen herkesin hayalidir.

Bu adalar Atlantik Okyanusu’nda Karayip Denizi’nde yer alır ve Florida’ya sadece 80 kilometre uzaklıktadır.Dünyanın en zengin ve ünlü insanlarından biriyseniz veya onları kağıt kalemle saymazsanız, sizi çeken ve büyüleyen saf mavi denizin sizi gezegenin dışında bir yere götürdüğü Bahamalar’a gitmekten çekinmeyin Hayat.

Nitekim bu ayrıcalığın yanında adaları karakterize eden su sporları, deniz aktiviteleri, lüks konaklama ve mükemmel hizmetlerin keyfi de var.

küflü adalar

Maldivler ve onu bilmeyen ya da en azından duyan bizler, rekreasyon, doğa, huzur ve rahatlama hayatı arayan herkesin hayalidir ve doğada diğer adalardan farklı olan saf, turkuaz su ve beyaz kum arayan herkesin hayalidir, Maldivler’dir.

Hint Okyanusu’nda yer alan ve dünyanın en güzel yerlerinden 26’sını içinde barındıran turkuaz renkli büyüleyici Maldivler, dünyanın en iyi adaları olarak birinci sırada yer aldığını bilerek.

Ayrıca şunu okuyun: Singapur’da Turizm, Hayaller Şehri

Ancak daha sonra Atlantik ve Pasifik Okyanuslarında birçok avantaj için onlarla rekabet eden başka adalar ortaya çıktı ve buna rağmen, Maldivler, birçok kişinin başka hiçbir yerde bulunmadığını tarif ettiği sihirde benzersizdir.

Maldivler’de su sporları yapabilir, sörf yapabilir ve okyanusta rahatlayabilirsiniz ve mercan resiflerinin derinliklerinde dalış ve keşif gezileri onlarla yapabileceğiniz en iyi şeyler arasındadır.

Dünyanın en muhteşem tatil beldelerinde en güzel konaklamanın keyfini çıkarmanın yanı sıra, sakin ve güzel bir atmosferde tadını çıkarabileceğiniz birçok deniz aktivitesi var.

Size en tatlı sözlerle konuşan denizin sesini duymak istiyorsanız Maldivler’e gidin, balayını özel geçirmek isteyen çiftlere balayını tercih etmelerini tavsiye ederiz.

Bora Bora

Fransa’da Pasifik Okyanusu’nda bulunan bu adalar, ormanları ve harika yüksek palmiyeleri ile karakterize harika bir tropikal doğaya sahip, bu adalar dikkatinizi çeken, sizi büyüleyen ve kalbinizi çeken bir doğaya sahip.

İçerisinde su sporları yapabilir, mercan kayalıklarını ve rengarenk balıkları görmek için dalış yapabilir, köpekbalıklarını gözlerinizle görmeyi unutulmayacak farklı anılarla eşsiz bir manzara olarak görmeyi unutmayın.

Bunun yanı sıra lüks turizm beldelerinde en üst düzeyde kalabilir ya da eşsiz donanımlı kır evlerinde, içlerinde bulunan eğlence ve macera yaşamının yanı sıra benzersiz bir deneyim yaşamak için de konaklayabilirsiniz.

Palawan Adaları ve Boracay Adaları, Filipinler

Birincisi, Filipinler’de bulunan, dünyanın en güzel yedi turistik yeri arasında uluslararası olarak sınıflandırılan ve yine dünya sıralamasında yer alan ve dünyanın en güzel, en temiz ve en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Palawan sahilini içeren Palawan Adaları ve adalar Solo Denizi ile Güney Çin Denizi arasında büyüleyici bir noktada yer almaktadır.

Bu şirin kavanozları gözden kaçırmayın, başka hiçbir yerde bulamayacağınız sessizliği, temizliği ve sofistike olması nedeniyle tatilinizi onlarla birlikte geçirmelisiniz, turistler için çok çekici ve oylara göre gerçekten de dünyanın en güzel yerlerinden biri.

Manila’nın güneyinde Filipinler’de de yer alan Boracay adaları ise küçük bir ada, ancak kumlu plajlarının saflığı ve turistler ve ziyaretçilerden büyük beğeni ve memnuniyetle karşılanan çekiciliği ile uluslararası seyahat ve turizm acentelerinden birçok ödül kazandı.

Ayrıca bu ada, sakin olduğu ve eşsiz bir tatil için aradığınız rahatlığı ve güvenceyi kalbinize getirdiği ve sakinliği, rekreasyonu, koşuşturmayı ve geceyi bir araya getirdiği için orada gece hayatını paylaşmayı unutmayın.

Ischia adası

Ischia adası ya da İtalya’da bulunan güneş tanrısı adası, sanatçılar ve ünlüler için yıllar boyunca en iyi turistik yerlerden biridir, 50 yıl önce Richard ve Elizabeth’in Kleopatra filminden sahneler çekmesine rağmen, asla yorulmaz ve asla yorulmaz, ancak turizm için dünyanın en iyi çekilişleri listesinin başında yer almaktadır. .

Bu ada, Napoli Körfezi’ne çok yakın olduğu için ayrı bir volkanik yapıya sahip, bir kez ziyaret edenlerin korkutucu bir cennet olduğu için hayatları boyunca onları ziyaret etmekten çekinmediği biliniyor.

Waiheke Adası

Dünyanın en iyi adaları

Bu büyüleyici ve pitoresk ada, Yeni Zelanda’daki Auckland’ın merkezinde yer almaktadır, sadece bir saatliğine bir yat sürmek zorundasınız, ancak yaklaşık üçte bir ve mavi su plajlarının, su sporlarının, buz bisikletlerinin ve yüzme havuzlarının bulunduğu hayaller, büyü ve hayal adasına taşınacaksınız.

Ayrıca sizi cezbeden ve sizi saflık, saflık ve hayal dünyasına geri götüren geniş ormanlar, bitkiler, ağaçlar ve yeşil alanlara sahiptir.

Seyşeller

Pasifik Okyanusu’nun incisi ve Mushtaq’ın Cenneti, Seyşeller Adaları, Pasifik Okyanusu’nu en güzel plajları ve tatil köyleri, oyunlar, su sporları ve en güzel plajları, manzaraları ve psikolojik rahatlığı ile bu dünya standartlarında sunulan tüm eğlence ve eğlence imkanları ile Pasifik Okyanusu’nu süsleyen Afrika ülkesi, ziyaretçilerinin ve turistlerinin incelemelerine göre.

Her gece ve her gece cennette bir günmüş gibi yaşadığın, yumuşak kumu beyazlığının yoğunluğundan seni okşayarak çevrenizdeki her yeri inciler gibi aydınlatan, cazibeyi daha da büyülü, sihri daha harikulade yapan kayalar ve heykelleri ile göz kamaştıran nefesinizi çekemezsiniz.

Santorini adası

Turistleri ve ziyaretçileri her geçen gün artan, eşsiz turistik adalar olarak ziyaret edebileceğiniz en iyi dünya standartlarındaki Santorini adasını ziyaret edebileceğiniz güzel bir ülke olan Yunanistan’a geliyoruz.

Bu ada, bir takımadalarda bulunan Ege Denizi’nde yer almaktadır ve binaları, turistik tatil köyleri ve lüks otelleri, dünyanın geri kalanında değil, cennetteymişsiniz gibi yeşil doğa, mavi su ve beyaz binalar arasındaki benzersiz bir kombinasyonda ruhu rahatlatmak ve iyimserlik uyandırmak için beyazla ayırt edilir.

Bu ada aynı zamanda antik ve antik arkeolojik alanları içerdiği için benzersiz bir volkanik doğanın kayalıklarına sahiptir ve rengiyle diğerlerinden ayırt edilen Perissa’nın Black Beach Adası’na yelken açabilirsiniz.

Kiawah Adaları

Carolina eyaletinde bulunan Kiawah Adaları, doğa, plajlar, yumuşacık kumlar ve lüks yüzme havuzları içinde saatlerce takılabileceğiniz çok farklı ve romantik adalar olduğu için sevenler için oldukça uygun ve balayını geçirmek isteyenler için tavsiye ediyoruz.

Eşinizle bir ömür boyu geçirmek için otellerden veya turistik tatil yerlerinden birini de seçebilirsiniz, çünkü buradaki tüm tatil köyleri ve oteller, doğası ve aşıkların kalbini toplayan ve aşk ateşini yeniden ateşleyen romantik cepheler ile ayırt edilir.

Ayrıca gezinti yeri, bahçeler, meyve bahçeleri ve kendine özgü palmiyelerin yanı sıra geniş ve güzel alanlardaki oyun alanlarında eğlence tarafını, sporu ve golf, futbol ve tenis gibi oyunları da unutmuyoruz.

Sardunya

Dünya standartlarındaki bu ada, Akdeniz’in ve İtalya’nın en büyük ikinci adası olarak kabul edilir ve yıl boyunca turist çeken ve güzelliği, sükuneti ve doğanın karşı konulmaz cazibesi ile sizi büyüleyen en güzel adalardan biridir.

Bu ada, Avrupa’nın en güzel adalarından biri olarak kabul edilir ve hatta Pasifik Okyanusu seviyesinde bile rekreasyon aktiviteleri, rekreasyon ve spor yapabilirsiniz.

Great Barrier Reef Adaları

Doğa, büyüsüne, ihtişamına ve çekiciliğine meydan okur; doğanın ihlaline insan müdahalesi yapmadan ve yapmadan, Büyük Set Resifi adalarında kelimenin her detayında kelimenin anlamının tadını çıkarabilirsiniz.

Bu adalar, saf, berrak suları altında üç binden fazla mercan resifinin varlığıyla karakterize edilir, renkli balıkların ve nadir deniz canlılarının varlığına ek olarak, içinde, kelimenin tam anlamıyla doğanın güzelliğini temsil eden bir dibi keşfetmek için dalıştan zevk almanızı sağlayan birçok türü vardır.

Ayrıca ister turkuaz ister yeşilimsi yeşilin kırmızıyla karıştırılmış çekici sakin renklerinde gözlerinizi memnun edecek; Size dünyanın pek çok kişinin yakından görmek istediği en büyük ve en güzel popüler formunu vermek, fırsatınız varsa hiç tereddüt etmeyin.

Adanın kıyısındaki lüks turizm beldelerinden birinde, burayı herkesi kendine çeken bir cennet ve sihir haline getiren harika ve uluslararası bir hizmetle konaklamanızı seçebileceğinizi bilerek resif gezme macerası yaşanmalıdır.

Dalmaçya Adaları

Bu adalar Hırvatistan kıyılarına yakın konumdadır ve etrafta dolaşıp kendi başınıza keşfedebileceğiniz onlarca farklı ve çeşitli adalar içerir, bu adalar Adriyatik Denizi’nde yer almaktadır.

Üstün lezzet, lüks ve farklı kültürlerin yemeklerinin yanı sıra sizi büyüleyen otel hizmetleri de var, bu yüzden kırmızı ışıklı beyaz binaları ile karakterize Corciola Adası da dahil olmak üzere dünyaca ünlü adalarında dolaşmayı ve Brac adasındaki altın kumsalı ziyaret etmeyi unutmayın.

Ayrıca Hvar Adası, eski şehir, balıkçı limanı ve dünyanın en güzel tuz göllerinden ikisinin varlığı ile karakterize edilen Mlgate Adası, tatilinizde bunlardan hiçbirinden ölmediğinizden emin olun.

Fiji Adası

Ailenizle yaz tatilinizi nerede geçireceğiniz konusunda gerçekten kafanız karıştıysa, beyaz kumları, berrak mavi suları ve kıvrımlarına yayılmış palmiyeleri ile bu ada sizin için ayrı bir destinasyon olacaktır.

Ancak güzel olanlar, dünyanın dört bir yanındaki ünlüler ve sanatçılar tarafından sunulan festivallerdir ve eğlence yöntemleri çoktur, örneğin: sörf ve balık tutma, böylece ailenizle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca Fiji’de mutlaka yaşanması gereken bir dalış macerası var; Birçok farklı mercan resifinin, rengarenk balıklarının ve deniz canlılarının berrak sularında tadını çıkarmak.

Ayrıca, konaklamanız en lüks oteller ve uluslararası sıralamada yer alan en harika tatil köyleri ile fark yaratacak, bu yerde hiçbir şeye ihtiyacınız yok, Fiji adasında yaşayacağınız tüm bu güzel anıların somutlaştırılması için bir telefon kamerasına ihtiyacınız var.

Diğer ayırt edici adalar

Ünlüler ve sanatçılar için bir destinasyon olduğu için cazibesi ve binalarının lüksü ile tanınan Mayroca adası ve mağaraları, beyaz kumları ve büyüleyici doğasıyla ünlü Hint Okyanusu’ndaki Mauritius adası gibi başka adalar da var.

Ayrıca İtalya’daki Capri adası ve Endonezya’daki Bali adası, plajların güzelliği, beyaz kumları, çekici su renkleri, lüks turizm hizmetleri ve rekreasyonel sporlar için bahsedilen diğer adalardan daha az önemli, büyüleyici ve güzel değildir.

Gürcistan adalarının yanında, güzel, kendine özgü ve güneşli havasıyla, kumları ve denizleri ile büyüleyici ve içlerindeki yosunların varlığı ve kendine özgü büyük ve harika göllere sahip tropikal doğaya ve büyüleyici doğaya sahip Fransız Moorea adaları ile ayırt edilirler.

Hawaii’deki Oahu Adaları ve Büyük Ada Adaları da son zamanlarda ünlü hale geldi, çünkü bu adaların ABD’nin spor, yüzme, vahşi yaşam ve deniz yaşamı eyaletlerinde bulunan tüm hizmetlere ve eğlence zevklerine sahip olduğu akılda tutularak, kendine özgü ve uluslararası sınıflandırılmış adaları içeren Hawaii için mükemmel bir turizm merkezi olarak kabul ediliyorlar.

Özellikle Hawai Adaları’nın, karanın dibinden denizler boyunca yükselen volkanik lavlardan oluştuğu ve böylece bizim için Tanrı’nın yeryüzündeki cenneti olarak kabul edilen pitoresk doğayı oluşturduğu bilinmektedir.

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Özel bir gün geçirmek için ipuçları ve yapılabilecek en önemli şeyler Özel bir gün geçirmek için ipuçları ve y...

Kadının ya da erkeğin sürekli çalışması sonucunda ya da ders çalışmasının bir sonucu olarak tatil, ister haftalık ister yıllık tatil ol...

Seyahat çantanızı hazırlarken unutmamanız gereken önemli şeyler Seyahat çantanızı hazırlarken unutmamanı...

Geziye çıkıp valizleri mi hazırlıyorsunuz? Önemli ve gerekli şeyleri unutmamak ve kolay bulamayacağınız şeyleri satın almak zorunda kal...

Katar’ın en iyi turistik yerleri … Katar’da kaçırmamanız gereken turistik yerler Katar’ın en iyi turistik yerleri &...

Bu yıl Katar Devleti’nde bir yaz veya tatil geçirmeyi düşünüyorsanız, bugün ince bir dergide yayınlanan “Katar’daki Turisti...

Hyatt Regency Makkah ve Mekke’nin en güzel otelleri hakkında bilmeniz gereken her şey Hyatt Regency Makkah ve Mekke’nin ...

Mekke-i Mükerreme, hacılardan ve umre icracılarından her yıl milyonlarca turisti Kutsal Ev, Kutsal Kabe ve diğer birçok İslami anıtlara...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/