Yeni Fifi & Friends bebek bakım markasının lansmanı

Ünlü iş kadını Tamara Ecclestone, büyük çocuk bakımı projesinin başladığını ve Tamara’nın Fifi adındaki küçük kızı Sophia’dan ilham aldığı “Fifi ve Arkadaşları” anlamına gelen yeni Fifi ve Arkadaşları koleksiyonunu duyurdu. Tamara, annelik ve çocuk dünyasındaki hikayesini anlattığı, kendine özgü bir bebek bakım ürünleri buketi içeren Fifi & Friends markasını anlatıyor.

Adanmış anne ve anne Tamara Ecclestone koleksiyonu, bebeğin vücudu için banyo ve doğal bakım ürünlerinden bazı özel ürünlerdir. Tamara’nın, çocuğun cildine hipoalerjenik olmayan bazı doğal bitki malzemelerinden çok dikkatli ve çok dikkatli bir şekilde bu grubu getirdiği ve yeni grup ürünlerinde, tamamen buğday içermeyen ve çocuğun cildine zararlı kimyasallar içermeyen bitki malzemelerinden ilham aldığı, paraben, sülfat ve silikon içermez. .

Bu amiral gemisi markası Fifi & Friends, Nisan 2017’de Tamara Ecclestone tarafından kuruldu. Marka, çevrimiçi olarak, Tamara’ya çocukluğunun çeşitli dönemlerinde ebeveynlere bazı tavsiyeler vererek başladı. Bu grup, hindistancevizi yağı, badem yağı, avokado yağı, zeytinyağı ve aloe vera özü gibi doğadan harika malzemeler içeren özel bakım ve bebek hijyen ürünlerini içerir.

Tamara Ecclestone, yeni ve heyecan verici grubu Fifi & Friends hakkında yorum yapmaya istekliydi: “Fifi ve Arkadaşları fikri beni çok heyecanlandırdı” Vivi ve Arkadaşları ve beni ve kızım Fifi’yi anne ve babaların yanı sıra çocuklara ve bebeklerin bakımı alanında bir araya getiren bir şey yapmak istedim. Uzun bir süre ve dünyam “Fifi” nin etrafına sarıldığı sürece, yapılması doğal bir şeydi. “

“Fifi & Friends” bebek bakım seti, banyo ürünleri, bebeğin cildini ve saçını temizlemeye yönelik bazı ürünler içermektedir.

Grubun en öne çıkan ürünleri arasında hassas saçlar için nazik besleyici bir şampuan vardır, çünkü bu şampuan çocukların hassas saç derisi için uygundur çünkü aloe vera özü veya saç tellerini temizleyen ve besleyen aloe vera içeren benzersiz bir formüle sahiptir, bu da gözyaşı içermemesiyle karakterize edilir. Nazik Besleyici Saç Kremi, hassas saçlar için de özeldir ve bu ürün, içerdiği aloe vera özü ve avokado yağı sayesinde bebeğin saçlarına parlaklık, canlılık, tazelik ve pürüzsüzlük kazandırır.

Bu şampuan, kıvırcık saçlar için nazik bir nemlendirici şampuan olan Gentle Taming Shampo’ya ek olarak, bu şampuan düzensiz bukleler için uzmanlaşmıştır ve en zor saç türlerinden biri olan kıvırcık saçları nemlendirmeye çalışır. Bu şampuan ayrıca gözyaşı içermeyen maddeler içermez. Ayrıca Gentle Taming Conditione, kıvırcık saçlardaki düğüm ve düğümlerden kurtulmanıza yardımcı olan doğal bir kremdir ve saç üzerinde ipek gibi yumuşak ve pürüzsüz olan organik vera özleri bakımından zengindir çünkü doğal olarak sağlıklı, dalgalı bir görünüm verir.

Gentle Swimmer’s Shampo yüzme sonrası şampuan da sete dahildir.Bu şampuan, klorla karıştırılmış zararlı yüzme suyuna maruz kalma nedeniyle saçın kurumasını önleyen birçok doğal madde içerdiğinden bebeğin yüzmesinden sonra kullanılır. Bu şampuan saçı doğal yolla temizleyip nemlendirerek sağlık ve iyileşme sağlar. Artı bir Koşullandırıcı Dolaşık Açıcı Sprey. Bu sprey sprey, saçı nemlendirdiği ve yumuşattığı, kolayca taranmasına ve saçın açılmasına yardımcı olduğu için çocuğun saçını yıkayıp kuruttuktan sonra kullanılır. Çocuklara yönelik bu yumuşatıcı saç spreyi, kafa derisinin cildi için yatıştırıcı ve nemlendirici faydaları ile bilinen saf Aloe Vera içerir.

Süper Yumuşak Bebek Yıkama’nın aksine bu losyon, çocuğun vücudunu çok nazikçe temizlediği ve hassas cildini temizleyerek yumuşak ve nemli hale getirdiği için Bayan Tamara Ecclestone grubunun en önemli ürünlerinden biridir. Ayrıca Süper Yumuşak Bebek Losyonu, bebeğin vücudunun cildinin hidrasyonunu arttırdığı ve cilde yumuşaklık ve süper pürüzsüzlük vermesindeki rolünün yanı sıra dehidrasyon veya alerjilerden korumaya çalıştığı için bebek banyodan sonra kullanılır.

Kitte ayrıca bebeğin yüzüne özel bir formül olan ve cildi nemlendirmek ve yumuşatmak için etkili doğal özellikleriyle bilinen tatlı badem yağı içeren Bebek Yüz Sütü bulunmaktadır. Ayrıca cildi iltihap ve kızarıklığa maruz kalmaktan korumak için çalışan organik aloe vera özü içerir ve yüz sütü özellikle hassas ciltler için kullanılır. Ayrıca bebeğin cildinde pek çok tıbbi kullanım alanı olan Rescue Cream. Kurtarma kreminin cilt hücrelerini ve cilt dokularını beslemek, onları yumuşak ve pürüzsüz tutmak için kullanıldığı ve daha önce kızarıklık veya cilt tahrişine maruz kalmış cilt hücrelerini yenilemek için büyük ölçüde etkili olduğu yer. Kurtarma kremi, shea yağı ve zeytinyağı özleri içerir.