Yeni Galaxy S20 FE’yi Samsung Mağazasından 140 $ gibi düşük bir fiyata alın!

Yeni Samsung Galaxy S20 FE’yi piyasaya çıkışına bu kadar yakın olan 140 dolara alabileceğinizi söyleseydiniz, size bir an bile inanmazdım. Kara Cuma yaklaşıyor ya da gelmiyor, bu zaten uygun fiyatlı amiral gemisinde büyük bir indirim ve perakendeciler bir şeyler kesmeyecek o bir satış uğruna derin.

Ama işte buradayız. Galaxy S20 FE’yi 140 $ gibi düşük bir fiyata alabilirsiniz. Bunu nasıl yaptın? Uygun bir takas ile! Temel olarak şu anda, herhangi bir cihaz takası ile ekstra takas kredisi alırsınız, bu da bu düşük fiyatı mümkün kılar. Bekleneceği gibi, maksimum indirim almak, takas için belirli telefonlar gerektirir.

S20 FE’yi 140 dolara kadar düşürmek için Galaxy Note 10 Plus veya Galaxy Note 10 5G’yi takas etmeniz gerekecek. Maksimum indirim için en büyük seçim bu değil, ancak en azından diğer bazı modellere göre bir Not 10’a sahip olma olasılığınız daha yüksek. Pek çok Google, Samsung ve Apple modeli de size gerçekten harika indirimler sağlıyor. Ayrıca, kelimenin tam anlamıyla herhangi bir iOS veya Android telefonu (bu iyi durumda) 50 $ indirimle takas edebilirsiniz. Ve gerçekten, S20 FE’yi aldıktan sonra eski telefonu bile kullanacak mısınız?

Samsung Mağazası aynı zamanda S20 FE’yi yalnızca çevrimiçi Bulut Beyazı ve Bulut Turuncusu renkleri de dahil olmak üzere altı rengin tamamında alabileceğiniz tek yerdir! Turuncu muhtemelen grubun en sevdiğim ve onu Samsung Mağazası dışında bulmak oldukça zor. Ancak telefonun güzelliği, herkes için güzel bir renk olması!

    Samsung Galaxy S20 FE

    Artık eski cihazınızı takas ederek yeni piyasaya sürülen Samsung Galaxy S20 FE’de büyük bir indirim elde edebilirsiniz! Bir Note 10 Plue veya Note 10 5G’niz varsa, maksimum indirimi alırsınız ve bu telefonu sadece 140 $ ‘a kendiniz kapabilirsiniz.

Daha fazla Galaxy S20 FE fırsatı mı arıyorsunuz? Diğer perakendecilerin sunduklarına göz atın!