Yeni konsolu ne zaman, nerede ve nasıl satın alacaksınız?

Yeni bir oyun konsolu neslinin zamanı geldi, bu yüzden bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz… umutsuzca yeni bir konsol edinme zamanı! Yeni nesil lansmanların çoğu gibi, Xbox Series X ve Xbox Series S’yi bulmak zor ve birçoğu saniyeler süren Xbox Series X ve S stoklarını bekliyor. Kesinlikle sinir bozucu bir durum ve size bir Xbox Series X veya Series S almanın kesin bir yolunu sunamasak da, bilmeniz gereken her şeyi tek bir yerde toplayarak yardımcı olabiliriz. Aşağıdakilere göz atın ve iyi avlar!

Bu arada, PlayStation 5 için bir stok yenileme kılavuzumuz da var!

Xbox Series X ve Xbox Series S ne zaman ve nerede yeniden stoklanacak?

Aşağıdaki bilgilerin doğru olduğuna inanıyor olsak da, bazen stok yenilemelerinin planlandığı gibi gerçekleşmediğini unutmamak önemlidir. Stok stokları geç artabilir, web siteleri bozulabilir veya perakendeciler fikirlerini değiştirebilir. Bu bilgiler, aşağıdakiler için mümkün olduğunca plan yapmanıza yardımcı olmak içindir. mümkün stoklar.

Yeni Xbox serisi sistemler için stok, PlayStation 5’ten biraz daha iyi durumda gibi görünüyor, ancak bir tane almak yine de zor. Hatta bir Microsoft sözcüsü CNET’e hisse senetlerinin Nisan 2021’e kadar sınırlı olacağını söyledi. Ancak, Black Friday’in yakında çıkmasıyla birlikte, bazı perakendeciler stoklarının yenileneceğini belirtiyor, bu yüzden henüz umudunuzu yitirmeyin!

Walmart, Çarşamba günü stok yenileme sözü veriyor, 25 Kasım, 21:00 EST. Onlardan gelen son stok herhangi bir gösterge ise, gerçekten çok hızlı tükenecektir. Microsoft genellikle konsollarını da doğrudan satıyor, ancak şu anda stokta yok gibi görünüyor ve yalnızca “bir satıcı bul” seçeneği mevcut. Best Buy, reklamlarında sınırlı kalitede Xbox Series X ve Series S konsollarının Kara Cuma, 27 Kasım, ama henüz zaman vermedi.

Son olarak Gamestop, Black Friday’de bazı konsollara sahip olacaklarını söylüyor… ancak sadece mağazada ol. Gamestop, her yerde her konsoldan en az iki tane olacağını söylüyor, bu nedenle özellikle 2020’de yabancılar arasında olma riskiyle birlikte bir konsol edinme şansı düşük görünüyor, ancak denemek isteyip istemediğiniz size kalmış !

Amazon’a gelince? ABD’de Amazon, hisse senetlerini rastgele ve uyarı yapmadan düşürmeyi seviyor. Bunu takdir et, Amazon.

Stok stokları için genel tavsiye

Elinizi sınırlı stoka sahip bir şeye sokmaya çalışmak gerçekten çok streslidir. Aşağıdaki tavsiyelere uyarak kendinize elinizden gelen en iyi şansı verdiğinizden emin olun!

  • Mağazada bir hesabınız olduğundan ve tüm kişisel bilgilerinizin güncellendiğinden emin olun. Xbox Series X ve Xbox Series S gibi popüler ürünlerin stoklarının yenilenmesi, web sitelerinde büyük baskılar yaratır. Bunun da ötesinde, bu gibi ürünler söz konusu olduğunda, perakendeciler sadece birkaç dakika onu sepetinizde tutmanıza izin verecektir. Adresinizi veya ödeme bilgilerinizi güncellemeye çalışırken şansınızı boşa harcamayın!
  • Sayfayı erken yenilemeye başlayın. Çoğu zaman, perakendeciler tam olarak söyledikleri anda stok tutmazlar. Birkaç dakika erken veya geç olabilir. Stok yenileme süresinden önce istediğiniz ürünün mağaza sayfasına gidin. Şanslı olabilirsin!
  • Yalnızca F5’i değil Ctrl + F5’i kullanın. Bu, önbellekten mağaza bilgilerini çekmeyen, sıkı bir yenileme sağlar. Yani, güncel olmayan bilgiler almayacaksınız ve “Satın Al” düğmesini mümkün olan en kısa sürede görebileceksiniz!
  • Telefonunuz yerine bilgisayarda olmak genellikle daha iyidir. Bu her zaman böyle olmasa da, mobil web siteleri her zaman hızlı yenileme için optimize edilmez. Veya bazen mobil görüntüleme için optimize edilmiştir. Bununla birlikte, bazen bir mobil uygulamada bir tarayıcı sitesinden daha iyi şansa sahip olabilirsiniz. Yine de çok sık değil, bu yüzden önce bilgisayar tarayıcınızla denemeye başlamak en iyisidir.

Xbox Series X ve Xbox Series S Sstore Bağlantıları

Bir Xbox Series X stok yenilemesine giderken mağaza bağlantılarını aramak için zaman ve çaba harcamayın. İhtiyacınız olan tüm potansiyel ABD perakendecilerini ve mağaza sayfalarını aşağıda bir araya getirdik!

Xbox Series X bağlantıları, yalnızca çevrimiçi:

Xbox Series X bağlantıları, yalnızca mağazada:

Xbox Series X bağlantıları, üyelik gereklidir:

Xbox Series S bağlantıları, yalnızca çevrimiçi:

Xbox Series S bağlantıları, yalnızca mağazada:

Xbox Series S bağlantıları, üyelik gereklidir: