Yerel ile ev planları

Alt kısımda konut bulunan evler, bu dönemlerde görülen en yaygın evlerden biridir. Tasarımı tamamen karmaşıktır ve alt kısmında ticari bir binaya sahip olabilmek için çok iyi yapılandırılmıştır. Her iki sitenin ayrıntılarının her biri, bir yerel ile bir ev inşa edebilmek için inanılmaz bir şekilde önemlidir. Bu nedenle, burada binalı ev planları hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulacaksınız.

Uzay dağılımı

Her iki mekanın da doğru şekilde taşınması için her iki mekanın dağılımı optimal olmalı, birlikte olmalı, ancak karıştırılmamalıdır. Çoğunlukla evin her zaman dışarıdan bağımsız bir girişi vardır ve içerideki bina ile iletişim kuran bir giriş vardır. Mekânlar gibi ev de her zaman işin bir manzarasına sahip olacak yani her zaman her şeyi bir noktadan görme imkanı olacak.

Mekan, evle çok az iletişim halindedir, ancak sadece iç kapısından, planların geri kalanı bu şekilde yapılmalıdır. İş faaliyetlerinizi yürütmek için bir erişim kapınız, müşterilerinize hizmet verebileceğiniz bir alan, bir resepsiyon alanı ve başka biri olmalıdır.

Her ne kadar, sadece halkın dikkatine sunulmamalı, çünkü bir şirketin herhangi bir ürünü yalnızca bir depozito ve depo görevi görebilir..

Ekstra para?

Açıkçası, evinizin alt kısmını size fayda sağlamak için kiralayabilme imkanınız varsa, bu mükemmel bir fikir. Bununla birlikte, belirli ekstra harcamaları karşılayabilmek için ekstra paraya sahip olacaksınız.

Mahremiyet nerede?

Birçok insan evlerinin alt kısmında ticari bir alan yapmanın mahremiyetlerini büyük ölçüde etkileyeceğini düşünüyor. Belli bir kısımda, birçok insan evin etrafında takılıp mahremiyetinizi riske atabilir. Her ne kadar mülk sahibi kişiler ile evdeki insanlar arasında bir sınır korunursa bu sorun olmayacaktır.

Çoğu zaman bu durum kolay ve hızlı bir şekilde kontrol edilebilir. Bağımsız girişlerin inşası veya girişlerde her iki insanın mahremiyetini korumaya izin veren bölmeler.

Tesislerin dezavantajları

Ticari tesisler tasarlamanın ve inşa etmenin birçok dezavantajı vardır. Bunlar halkın dikkatini çekerse, kişinin cephesini etkileyebilir. Çünkü bu, cephenin bütünlüğünü kirletebilecek veya zarar verebilecek kişilere maruz kalacaktır..

Çift tasarım

Bazı durumlarda, binanın tasarımları çift veya çoklu olabilir ve alt kısımda daha fazla gelir olanağı sağlar. Üst kısımda bulunan evin bütünlüğünü etkilemeden her biri kendine özgü bir yapıya sahiptir.

Özetle altta konut bulunan evler dünyanın pek çok yerinde görülen tasarımlardan biridir. Tesisler sadece bir depo değilse, üst kısımda birlikte yaşayan insanlara birçok fayda ve dezavantaj getirir. Geri kalanı, ticari binaları da içeren bir ev tasarlamak ve inşa etmek isteyenler için mükemmel bir yatırımdır.

https://www.youtube.com/watch?v=KaoaVMeTUZg

Ev diyebileceğimiz bir ev sahibi olmak isteyen bu güzel turda deneyiminizi tamamlamanız için daha birçok plan turu ile bitiriyoruz.

küçük ticari bina planları dwg, ticari tesisli ev planları, ticari tesisli ev planları