Yeşil Bar Şişeler, içeriden yenilenen ve güzelleşen doğal yağlar

Kısa süre önce Dubai’deki Dar Al Wasl Mall’da açılan BEYOU butiğinin ardından mağaza, doğal yağlar dünyasının lideri olan Green Bar markasının ve vücudun ve cildin güzelliği için şişe ve kremlerin yeniliğini bize gösterdi.

Küresel Green Bar markası, 2006 yılında Reem Al Khalifa tarafından kurulan Bahreyn’in önde gelen önde gelen markalarından biridir. Ana hedefi, kadınlar için ciltlerinin ve vücutlarının güzelliğine doğal bir şekilde bakmalarına yardımcı olan birçok doğal kozmetik ürün sunmaktır.

Bu nedenle Bahraini Reem Khalifa, ürünlerini doğadan seçmeye istekli olduktan sonra, egzotik ve eşsiz doğal bitkileri seçip, onlardan uçucu yağlar çıkararak ve bunları profesyonelce birbirleriyle birleştirdiğinden emin olduktan sonra ünlü Green Bar markasını yarattı.

Sonunda Reem Khalifa, kadınların güzelliğine özen göstermek ve cildinin yumuşaklığına ve nemine dikkat etmek için ferahlatıcı ve çekici bir koku bakımından zengin çeşitli doğal ürünler ve ürünler yarattı. Bu, bir kadının vücudunu kullanırken bir güzellik ve tazelik duygusu ile rahatlık ve rahatlama hissi veren birçok çeşit krem ​​ve doğal uçucu yağların yaratılmasına ek olarak.

BEYOU butiğinden kayda değer bir hamle ile Green Bar markalı ürün ve ürünlerini, Ortadoğu markaları arasında içeriğinde en çeşitliliği göz önünde bulundurarak, kullanıcılarına lüks ve konfor getiren ürünler sunmaya hevesli. Bunun nedeni, markanın güzel ve taze kokan birçok harika ve egzotik doğal yağ ve botanikteki bileşenlerinden kaynaklanmaktadır.

Green Bar ürünlerinde, şişelerde ve kremlerde bulunan, cilt sorunlarının tedavisinde etkili olmasının yanı sıra ferahlatıcı aromatik kokusuyla başkalarını cezbeden, yaşlanmaya karşı savaşmaya ve yüz kırışıklıklarının görünümünü azaltmaya yardımcı olan kendine özgü ve harika hindistan cevizi yağıdır. Hindistan cevizi yağı ayrıca cildi nemlendirir, besler ve sivilce ve siyah noktalarla enfekte olmasını engeller.

Ayrıca Green Bar markalı ürünler ve kremler, cilde ihtiyaç duyduğu önemli vitaminlerin sağlanmasına katkı sağlayan Fas Argan Yağı içerir; Sağlıklı cildi teşvik edebilir, elastikiyetini artırabilir ve ciltteki toksinleri ve kirliliği giderebilir. Bu, Moroccan Argan Oil’in cildin yara izlerinden, lekelerden ve siyah pigmentasyondan kurtulmasındaki ve cildin rengini doğal ve etkili bir şekilde standardize etmedeki rolüne ek olarak.

Ayrıca cildin sağlığını geliştiren, nem, yumuşaklık ve yeterli elastikiyet sağlayan Sudan susam yağı da Green Bar ürünleri ve şişelerinin içerikleri arasında yer alıyor. Ve Sudan susam yağı, cilt kusurlarını gidermeye ve zararlı güneş ışınlarına maruz kalmadan kaynaklanan hasarlardan korumaya büyük ölçüde yardımcı olur. Ayrıca cildi nemlendirir, görünümünü iyileştirir, parlaklık ve ışıltı verir.

Bu, zihni, bedeni ve ruhu tatmin etmede rol oynayan birçok doğal tarifin üretiminde kullanılan lüks ve değerli organik içerik ve ilgi kaynaklarından elde edilen markanın ürünlerinin bileşenlerine ek olarak.