Yıldız Rita Hayek’in düğününden ilk fotoğraflar

Lübnanlı yıldız, dün Kıbrıs’ta düzenlenen düğün töreninde kardiyolog Abdullah Rubeiz ile düğününü büyülü bir atmosferde kutladı.

Lübnanlı yıldız Rita Hayek, Instagram hesabından kocası Doktor Abdullah Rabiz ile birlikte beyaz bir gelinlik içinde “Sen bensin” yorumuyla yer aldığı bir fotoğraf paylaştı.

Yıldız, yenilikçi tasarımlarıyla modern bir dokunuşla öne çıkan tasarımcı Natali Karam imzalı zarif beyaz bir elbise giydi. Elbise sade, kadınsı ve spontane idi ve bu da Rita Hayek’in kişiliğini yansıtmayı başardı.

Elbisenin sadeliğine rağmen pek çok nakış ve narin detaylarla geldi, bu yüzden V harfli çıplak göğüs ve dar bir bele sahip çiçekler ve ağaç dalları ile tasarlanmış işlemeleri, şeffaflık ve yumuşaklıkta düşük etek buluyoruz. Başarılı ve uyumlu bir görünümle harika görünmek için inci ve gümüş yapraklarla süslenmiş uzun bir saç tokasından oluşan yan aksesuarı ile gevşek saçları ve geniş dalgaları olan yarı ince bir saç modeli ile giydirdiği için duvak takmamış ve sade bir saç modeli tercih etmiş.

Kıbrıslı fotoğrafçı Christian Daskalo tarafından çekilen fotoğraflar spontane ve çekici görünüyor. Rita Hayek ve Abdullah Rubeiz’in düğünü, romantik ilişkileriyle ilgili bir gizlilik döneminin ardından yıldızın pek çok hayranını şaşırttı.

Aktris Rita Hayek’in son perdesinin geçtiğimiz Ramazan ayında oynadığı ve rol aldığı “Wayne Kent” dizisi olması dikkat çekiyor.