Yıldızların giydiği en güzel 2017 gelinlik

 • Prenseslerin hikayelerinden esinlenerek nefes kesen tasarımlara bürünen elbiselerle parlayan birbirinden güzel ünlülerin düğününe 2017 yılı tanıklık etti..

  Ünlülerin düğününe genellikle lüks ve lüks bir dekor eşlik eder ve VIP misafir listesiyle karakterize edilirken, en önemli nokta gelinlik ve gelinin görünüşüdür. Ve bu yıl, ünlülerin rol aldığı en ünlü düğünlerden bazılarını uluslararası tasarımcıların çekici elbiseleriyle gördük.

  Yeni yıl başlarken, ünlülerin düğümü bağlamak için seçtikleri en güzel gelinliklerden bazılarına geri dönüyoruz.

 • Emmy Rossum

  Oyuncu Emmy Rossum yılın Mayıs ayında evlendi 2017, Mısır asıllı Amerikalı yönetmen ve yapımcı Sam Ismail tarafından Carolina Herrera elbisesiyle.

  Oyuncu, özel, taze ve modern bir dokunuşla beyaz omuzsuz bir elbiseyle rol aldı. Tasarım, geleneksel zarafetin genel görünümünü yansıtırken, biçim ve kumaşlarda modern bir zarafeti birleştirdi. Harika hikayeye gelince, uzun boynu ve güzel omuzları olduğu için gelin için uygundur.

 • Ally Hilfiger

  Uluslararası tasarımcı Tommy Hilfiger’ın kızı Haziran ayındaki düğünde tüm dikkatleri üzerine çekti 2017, tabii ki babası tarafından tasarlanan bir elbiseyle.

  Ali Hilfiger, ortağı Steve Hash ile V yakalı ve uzun işlemeli duvaklı özel yapım krem ​​renkli gelinlik ile altı yıl evlendi. Elbiseye bir zarafet unsuru ekleyen ayrıntılı işlemelerle ayırt edildiği için elbisenin temeli olarak peçe tutmak çok basitti.

 • Pippa Middleton

  Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın kız kardeşi Pippa Middleton, Giles Deacon Basit bir eşarp tasarımıyla Stephen Jones.

  Pippa Middleton, geçtiğimiz Mayıs ayında James Matthews ile evlendi ve göğüs kısmı dar ve aşağıdan yere doğru genişlerken omuzları saran, yüksek boyunlu ve kısa kollu, kendine özgü ve zarif bir elbise seçti. Aksesuarlara gelince, Maidenhair Fern’den bir taç giydi ve Manolo Blahnik imzalı inci detaylı ayakkabı seçti.

 • Kate Upton

  Ünlü süper model Kate Upton, evliliği sırasında muhteşem Valentino elbisesiyle herkesi büyüledi Justin Verlander Geçen Kasım.

  Kate Upton, Valentino’nun hayalindeki elbisesini aydınlattı. Bu eşsiz elbise beyaz dantelden yaratıldı ve arkadan çıkıntı yapan uzun kollu ve düğmelerle ayırt edildi. Zarif ve güzel dantel detaylarının yanı sıra genel tasarım ahlakı, House’un gerçek İtalyan mirasını ifade etti.

 • Miranda Kerr

  Model Miranda Kerr, Grace Kelly’nin 1956’da Monako Prensi René III’e düğününde yaptığı düğün görünümünden ilham aldı.

  Dior’un kreatif direktörü Maria Grazia Chiuri, Miranda Kerr’in çok mütevazı, uzun kollu ve yüksek yakalı elbisesini gizemli ve masum bir görünümü yansıtan tasarladı. Zemine kadar uzanan etek, vadideki zambak çiçekleriyle süslenmişti ve başında Stephen Jones incileriyle süslenmiş bir aksesuar vardı.