YouTube Müzik, dünya çapında en popüler şarkılar için Global Listeler ekler

Geçtiğimiz birkaç ay içinde YouTube Müzik, Keşfedin sekmesi gibi yararlı özellikler sunarak müzik keşfine daha fazla önem verdi. Şimdi, hizmet, belirli bir ülkedeki en popüler şarkıları görebilmeniz için küresel bir üst sıralar özelliği ekliyor.

Keşfedin sekmesi, küresel YouTube Listelerini içerecek ve abonelerin dünyanın 57 ülkesinden en popüler müziği görmelerine olanak tanıyacak. Akış hizmeti daha önce, platformdaki en iyi 100 şarkıyı ve müzik videosunu içeren ana akışta oynatma listelerini tanıttı.

Keşfedin içindeki Grafikler bölümü, her ülke için aşağıdakileri içerir:

En iyi şarkılar

YouTube’da en çok çalınan şarkılar

En iyi müzik videoları

En çok izlenen müzik videoları

En iyi sanatçılar

YouTube’daki en büyük sanatçılar

Türler

YouTube’daki başlıca türler arasından en iyi videolar

Trend olan

Şu anda müzikteki yenilikler ve sıcak

Fransa’da en popüler şarkıların neler olduğunu görmek ister misiniz? İspanya’da ne olacak? Yeni Global Charts özelliği ile en popüler şarkılara, müzik videolarına, sanatçılara ve trend içeriklere göz atmak her zamankinden daha kolay.

YouTube Music’in en son özelliği, Google’ın 99 dolara satın alabileceğiniz yeni Nest Audio akıllı hoparlörünü tanıtmasından sonraki hafta geliyor. Hizmette yakın zamanda kullanıma sunulan diğer özelliklerden bazıları, Google Asistan aracılığıyla kişisel oynatma listesi oynatma ve Android TV aracılığıyla kullanılabilirliği içerir.

Global Listeler artık iOS ve Android için YouTube Müzik’te kullanılabilir.

Bir cevap yazın