YSL Beauty Hotel: Güzellik severler için

YSL Güzellik Otel

Etkinlikle elde edilen başarıdan sonra YSL Güzellik KulübüMarka bunu tekrar yaşamaya karar verdi, ancak Paris’te 17 ve 18 Ocak olmak üzere iki gün boyunca her şey dahil bir otel sunarak. İstediğiniz zaman check-in yapabilirsiniz, ancak asla ayrılmak istemeyebilirsiniz. Her odasında güzellik sırları olan geçici bir otel, aynı zamanda bir güzellik salonu ve hiç bitmeyen bir eğlence için özel bir gece kulübüne ev sahipliği yapıyor.

İlerlemeyi işaretle YSL Güzellik severler için türünün ilk örneği olan özel bir otel. Markanın elçileri ile içeride buluşabilir, rahatlayabilir ve günün her saati tüm güzellik hizmetlerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca en son güzellik ürünlerini ve yenilikçi sürümlerini de deneyebilirsiniz. YSL Güzellik.

Zemin kat gerçek bir zevktir

Otelin zemin katındaki lobi, yıldız ve ünlü müşterilerin yanı sıra gazeteciler ve en son sürümleri kontrol etmeye gelen müşterilerle doludur. YSL Estetik. Vaktinin tadını çıkarabilirsin Le Drive – InMakyajın temellerinin öne çıktığı yer Sparkle anahtarı Arkadan bir dizi eski moda araba var. Yeni reklam kampanyası ise aynı sinemada olduğu gibi markayı büyük ekranda sergiliyor. Hepsi bu kadar değil, en son rujlar şu adresten temin edilebilir: YSL Bir bölmede Toz OdasıTabii ki deneyebileceğiniz klasik ürünlerin yanı sıra.

YSL Güzellik Odası

Birinci kat, farklı bir estetik deneyimdir

Zemin katı tamamladıktan sonra birinci katı ziyaret etmeyi kaçırmayın. Otelin bir süiti var ODA No1978 Canlı şovları birleştiren.

Marka elçisi Zoe Kravitz’e gelince, tüm gözleri odasına çekerek makyaj sırlarını ve en sevdiği ürünleri YSL. Süite de gitmenizi tavsiye ederiz. VOLUPTE SIVI RENKLİ BALM Odası Bu özel ürüne adanmıştır. Bu süit, ikonik renkli dudak kremini onurlandırmak için parlak pembe bir tonda dekore edilmiştir.

Gece kulübünde sabaha kadar

Gece kulübü otelin önemli bir parçası, bu nedenle YSL Beaute, Simi & Haze’in müziği ve müzik oyuncusu Sebastian’ın yanı sıra elektronik rock grubu Hyphen Hyphen’ın atmosferini dinlerken VIP’lerle sınırlı olan gece kulübünde özel bir akşam geçirmemize eşlik ediyor. Siyah Afyon koku şişesini somutlaştıran siyahın yanı sıra menekşe baskındır.