Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Yükselen güneşin ülkesi olan Japonya’ya yaptığım gezi ve en önemli turistik yerleri hakkında bir rapor

Japonya’ya yaptığım seyahat boyunca, önümüzdeki satırlarda size en ünlü turistik yerleri göstereceğim, çünkü çoğu kişi Japonya’nın sadece endüstriyel ve ticari ülkeler olduğuna inanıyor, ancak eğlenceli, arkeolojik veya kültürel, turistik yerler açısından zengin bir ülke ve şaşırtıcı gelişimi ve ilerlemesine rağmen, miras karakterini hala koruyor. Bu konu içerir … Japonya gezim Japonya, ışıltılı akan nehirlere ve […]

19 Aralık 2020 - 7:41 'de eklendi ve 46 kez görüntülendi. A+A-

Yükselen güneşin ülkesi olan Japonya’ya yaptığım gezi ve en önemli turistik yerleri hakkında bir rapor

Japonya’ya yaptığım seyahat boyunca, önümüzdeki satırlarda size en ünlü turistik yerleri göstereceğim, çünkü çoğu kişi Japonya’nın sadece endüstriyel ve ticari ülkeler olduğuna inanıyor, ancak eğlenceli, arkeolojik veya kültürel, turistik yerler açısından zengin bir ülke ve şaşırtıcı gelişimi ve ilerlemesine rağmen, miras karakterini hala koruyor.

Bu konu içerir …

Japonya gezim

Japonya, ışıltılı akan nehirlere ve dünyadaki en çok ziyaret sayısını ve aynı zamanda en harika gelişen bahçeleri temsil eden tapınakları, antikaları ve müzeleri içeren tarihsel olarak değerli bir gruba ek olarak, güzel mantık ve büyüleyici dağ yükseklikleriyle dolu bir ülkedir. Bilimsel, teknolojik ve ekonomik.

Japonya’daki en önemli turistik yerler

Himeji Kalesi

Bu ünlü kale, Japonya’nın en önemli turistik yerlerinden biri olarak kabul edilmiyor, aynı zamanda onu tarihi değerde bir şaheser yapan eşsiz bir mimari tasarıma sahip olduğu için dünyanın da en önemli turistik yerlerinden biri olarak kabul ediliyor. Yakından.

Japonya gezim

Asakusa

Japonya’nın en eski tarihi bölgelerinde sizi turizmin tadını çıkarmaya götüren kraliyet yolu Tokyo Asakusa, Nakameesi Caddesi’ni geçip genel olarak Japonya’nın en eski tapınaklarından biri olarak kabul edilen Sensu-ji Tapınağı çevresinde toplanan çok sayıda insanı izleyebileceğiniz etkileyici bir yer ve burası yiyecek, kıyafet ve hediyelik eşya çeşitliliği ile tanınır. Orada fotoğraf çekmeyi unutmayın.

Japonya gezim

Tokyo Kulesi

Tokyo Kulesi’ni ziyaret ettiğinizde kültürel mirası, modernliği ve gelişmişliği aynı anda birleştirdiğini ve ünlü Eyfel Kulesi’nin tasarımından ilham aldığını göreceksiniz.

Japonya gezim

Summerland Su Parkı

Tokyo’da bulunan Summer Land, genel olarak dünyanın ve özelde Doğu Asya’nın en harika su parklarından biri olarak biliniyor ve bu su parkının heyecan verici şeylerinden biri de, yıl boyunca her yaştan ziyaretçinin sıcak atmosferini deneyimlemesine izin vermesidir.

Japonya gezim

Summer Land, dış ve iç olmak üzere iki bölüme ayrılmıştır, bu da onu çocuklara ve refakatçi ailelere en uygun bahçelerden biri yapar, çünkü iç kısmı geniş ve uygun bir yüzme havuzuyla camdan yapılmış güzel bir kubbe, dış kısmı ise herkesi etkileyen ve hayranlık uyandıran Japonya bahçelerine taahhüt ettiğimiz gibi bir grup harika ve harika şelalelerle dekore edilmiştir Onu ziyaret eden.

Tokyo İmparatorluk Sarayı

Japonya İmparatoru’nun ikamet ettiği ve büyük bir lüks ve güzellikle tanınan, imparatorluk sarayının rolü sadece hükümetin koltuğu olmakla sınırlı kalmayıp, Japonya’nın büyüklüğünü ve tarihini anlatan mimari eserler müzesi olarak da bulunmasının nedeni, yapının yanı sıra yapıyı karakterize eden özgün üslubundan kaynaklanıyor. Harika tablolar ve eserler ile dekore edilmiş bir grup resepsiyon odası içerir.

Japonya gezim

Fuji Dağı

Bu dağ, Japonya seyahatimde gördüğüm en yüksek dağ zirvesi olarak kabul ediliyor ve özellikle zirvelere ve dağ yüksekliklerine tırmanma amatörleri için en ünlü ve en çekici turistik yerlerinden biri ve Fuji Dağı, bozulmamış doğası, etrafındaki büyüleyici ve büyüleyici manzaraları ile ayırt ediliyor.

Japonya gezim

Altın Kanat Tapınağı

Bu tapınak, göz kamaştırıcı bir tasarıma sahip olduğu için Japonya’da turizmin sembolü, tasarımı MS 14. yüzyılın sonunda inşa edilmiş bir villa binası ve bu yapıyı bu geniş akşamda farklı kılan ve onu bu geniş akşamda güneş ışınlarını yansıtan altın yapraklarla kaplı olmasıdır. Aksine, onu çevreleyen bir dizi harika bahçeyi içerir.

Japonya gezim

Hokkaido adası

Hokkaido adası, dört ana Japon adasının en önde gelenlerinden biridir, çünkü harika parklarla dolu geniş bir alana sahiptir, bir grup pirinç tarlası ve bazı güzel klasik evler bakımından zengin olduğu için, büyük ölçüde sessiz bir Avrupa kırsalıymış gibi hissedeceksiniz, çünkü kar ve buzla karakterize soğuk bir atmosfere sahiptir. Kış, yılın bu döneminde kayak yapmayı seven ziyaretçiler için en önemli faktörlerden biri olmasını sağlıyor.

Japonya gezim

Ujimachi Köyü

Bu büyüleyici köy, Japonya gezimde gittiğim en ünlü turistik bölgelerden biri olan Gifu Eyaleti’nin Ono Bölgesi’nde yer almaktadır ve aynı zamanda UNESCO’nun dağlarla kucaklaştığı ve birçok çiftlik ve tasarlanmış evlerle dolu bir alan olduğu için UNESCO’nun Dünya Mirası Listesine dahil edilmesini sağlayan en büyük Japon Shiraku köylerinden biridir. Özellikle kışın ısıran soğuğa dayanmak için, ancak yazın yeşeren birçok yeşil alanla kaplıdır.

Japonya gezim

Goren Şelaleleri

Jorin Şelaleleri, Yogashima bölgesinde her yönden etrafını saran harika manzaraları nedeniyle yazın tadını çıkarabileceğiniz en iyi yerlerden biridir ve Japonya’daki en muhteşem yüz şelaleden biridir ve MS 1990 yılı için Japon Çevre Bakanlığı listesine giren Japonya’nın en muhteşem şelalelerinden biridir.

Japonya gezim

Sea Life Akvaryum

Japonya’da açılan ve içeriden deniz yosunları ile süslenmiş büyük kubbesi ve Pasifik Okyanusu, Arktik, Antarktika, Hint Okyanusu, Atlantik Okyanusu gibi çeşitli okyanuslardan toplanan bir dizi nadir deniz canlısı ile kendine özgü cam tasarımı ile ayırt edilen ilk akvaryumdur. Dünyanın en iyi akvaryum tasarımları.

Japonya gezim

Nikko Edo Mora Parkı

Sakin atmosferin, güzel manzaranın ve rahatlama hissinin tadını çıkarmak istiyorsanız, Japonya’nın en önemli tarihi parklarından biri olan Nikko Edo Mora Park’ı tavsiye ederim.Park ayrıca turistlerin ve yerlilerin mağazalar, müzeler ve bir dizi restoran ve mağaza arasında eğlenceli bir tur için küçük bir ücret karşılığında kiralanan kostüm ve elbiseleri giymelerine olanak tanır. Hediyelik eşyalar ve tahta baskılar, aynı zamanda bir dizi eğlenceli oyun sunar ve canlı tiyatro performanslarını izleyin.

Japonya gezim

Shikoku Adası

Bu ada, en büyük Japon adalarından biridir, özellikle bölge bakımından dördüncü adadır ve Japonya seyahatimde ziyaret ettiğim en harika adalardan biridir. Shikoku, bazı turunçgil türlerini ekmesiyle ünlüdür.Japonya’nın çoğu bölgesi gibi, tipik bir harcama yeri olduğu için turistik cazibe unsurları, özellikle sakinlik ve rekreasyon unsurlarından yoksun değildir. Yaz tatiliniz.

Japonya gezim

Shikoku Adası, ziyaretçilerin ulaşımını kolaylaştırmak için düşük maliyetli otobüsler sağlamanın yanı sıra, güzelliğin ve büyüleyici doğanın tadını çıkarmak için ziyaretçiler için adanın etrafında dolaşmak için bir grup yavaş tren sağlamasıyla bilinir ve dilerseniz yürüyerek de dolaşabilirsiniz.

Disney tema parkı

Bu park başkent Tokyo’nun doğusunda, Chiba bölgesinin Urayasu şehrinde yer almaktadır ve Disney tatil beldesinin en önemli özelliği geceleme dışında aktiviteler, oyunlar, Japon yemekleri yeme ve diğerlerini yapma imkanıdır.Karayolu üzerinden Narita Havaalanı üzerinden ulaşabilirsiniz ve benim için görmediğim tatil yerlerinden biriydi. Diğer herhangi bir ülkede olduğu gibi, Japonya gezim sırasında görülmeye değer bölgelerden biriydi.

Japonya gezim

Tokyo Disney Resort, MS 1983’te açıldığı için Amerika’daki Disney Company’nin bir yan kuruluşu değildir ve tatil beldesi, Disney beldesinde bazı su oyunlarının bulunmasının yanı sıra hem yetişkinlerin hem de çocukların en güzel zamanlarını oyunlar ve eğlence etkinlikleriyle geçirebilmeleri için bir dizi bölüm içerir. Tokyo Disney Resort yakınlarında deniz Geceyi geçirmek isteyenler ise, huzurlu bir gece geçirmek için tesis içindeki otellerden birine başvurmak mümkün.

Akihabara şehri

Bu şehir, inanılmaz teknolojik gelişimi ve modern teknolojileriyle elektrik şehri adına ünlüdür ve birçok anime veya animasyon kafesinin yanı sıra, onu dünyanın tüm ülkelerinden anime severler için bir öpücük haline getiren birçok popüler kültürün simge yapıları vardır ve en önemlisi Akihabara şehri hakkında söylenir. İçinde bulunmayan bir elektrik teknolojisi olmadığı ve bu, bu ülkelerin ne kadar hızlı ve şaşırtıcı ilerlediğinin bir kanıtı.

Japonya gezim

Tsukiji Pazarı

Tokyo, taze gıda satmak için yaklaşık on bir merkezi pazar içerir ve bu pazarlar arasında, Tokyo Mutfağı olarak adlandırılan deniz ürünlerinde uzmanlaşmış Tsukiji Pazarı yer alır ve bu pazar, özellikle kırmızı ton balığı müzayedeleriyle ünlü olduğu için dünyanın en büyüğüdür ve son zamanlarda bu pazara yabancı ziyaretçi çekme artmıştır. Ancak, piyasa tüccarları ile herhangi bir sorun yaşamamak için belirli piyasa yasalarına uymaya dikkat etmelisiniz.

Japonya gezim

Itsukushima Adası

Bu ada, insanların uzun zamandan beri ibadet için ziyaret ettikleri bir tapınağı içeriyordu ve kökenleri, MS 953’te Japon İmparatoru Sukyo’nun hükümdarlığı dönemine kadar uzanıyor. Şu anki türbe ve tapınak, Tyra no Kyomori tarafından Heiban döneminin sonunda MS 1168’de inşa edildi ve benim gezimde bir ada hakkında duyduğum şeyler Japonya Itsukushima Amanohashidate ve Matsushima’yı içeren Japonya’nın üç harikasından biridir.

Japonya gezim

Bu ada, vahşi geyikleri görmenize ve yıl boyunca dört ritüel atmosferin tadını çıkarmanıza izin vererek, onu rekreasyon ve dinlenme için en iyi alanlardan biri haline getirir.

Kısacası, Japonya’ya yaptığım seyahatin sonunda, Japon turist destinasyonları, ister doğal adalar, ister arkeolojik alanlar veya kentsel yerler olsun, sizi daha fazla keyif almaya çeken bir çekicilik ve özel bir karaktere sahip. Ve güzellik, Japonya’nın seyahat ettiği diğer ülkelerden farklı bir şekilde, mükemmel bir seçimdir.

Ayrıca ilginizi çekebilir: Gülümsemeler ülkesiyle ünlü Tayland gezim ve en önemli turistik yerlerine ziyaretim

Ya da Çin gezim ve dünyanın en ünlü sanayi ülkesinin seçkin bir turu

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Özel bir gün geçirmek için ipuçları ve yapılabilecek en önemli şeyler Özel bir gün geçirmek için ipuçları ve y...

Kadının ya da erkeğin sürekli çalışması sonucunda ya da ders çalışmasının bir sonucu olarak tatil, ister haftalık ister yıllık tatil ol...

Seyahat çantanızı hazırlarken unutmamanız gereken önemli şeyler Seyahat çantanızı hazırlarken unutmamanı...

Geziye çıkıp valizleri mi hazırlıyorsunuz? Önemli ve gerekli şeyleri unutmamak ve kolay bulamayacağınız şeyleri satın almak zorunda kal...

Katar’ın en iyi turistik yerleri … Katar’da kaçırmamanız gereken turistik yerler Katar’ın en iyi turistik yerleri &...

Bu yıl Katar Devleti’nde bir yaz veya tatil geçirmeyi düşünüyorsanız, bugün ince bir dergide yayınlanan “Katar’daki Turisti...

Hyatt Regency Makkah ve Mekke’nin en güzel otelleri hakkında bilmeniz gereken her şey Hyatt Regency Makkah ve Mekke’nin ...

Mekke-i Mükerreme, hacılardan ve umre icracılarından her yıl milyonlarca turisti Kutsal Ev, Kutsal Kabe ve diğer birçok İslami anıtlara...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/