Zuhair Murad İlkbahar 2018 gelinlik


önceki
Sonraki

 • Zuhair Murad Gelinlik İlkbahar 2018

  Zuhair Murad’ın lüks ve sofistike tasarımları, lüks ve sofistike lüks ve sofistike kıyafetler, üst düzey elbiseler, günlük giyim ve gelinlikler arasında, kıyafetlerini ünlülerin bir numaralı tercihi haline getiriyor.

  Zuhair Murad’ın 2018 İlkbahar gelinlik koleksiyonu, yüksek moda koleksiyonlarının bazı özelliklerini taşıyan cesur ve alışılmadık kesimlerle öne çıkan zarafet ve sofistike çizgilerle parladı.

  Gelinliğin cesur tasarımlarından biri olan ve grubun en çok satan koleksiyonunda beyaz dantel tulum boy gösterdi. Kırık beyaz tonunun hakim olduğu İlkbahar 2017 koleksiyonunun aksine, şifon ve dantel gibi malzemelerle bu Zuhair Murad İlkbahar 2018 koleksiyonuna parlak beyaz renk hakim oldu. Asil karakteri ile fark yaratan koleksiyonda peplum trendi de ortaya çıktı ve grup sonunda farklılığı seven bir gelin için güçlü, cesur ve modern ortaya çıktı.

  Zuhair Murad 2018 İlkbahar gelinlik koleksiyonunun güzelliğini izleyin

 • Yumuşak gelinlik – Zuhair Murad İlkbahar 2018

  Zuhair Murad Gelinlik İlkbahar 2018

  Zuhair Murad’ın 2018 İlkbahar gelinlik koleksiyonunda yumuşaklık ve kadınlığın karışımı titreşiyor.

  Zuhair Murad’ın tasarımlarının ayırt edici özelliği karmaşık işlemeler ve birçok detay olmasına rağmen, bu grupta bu tasarımda olduğu gibi yumuşak karakterli ve sade işlemeli bir dizi elbise yer alıyordu. Zarif bel detayına sahip eteğinde şifon astar ve göğsünde V yaka, Zuhair Murad’ın elbiseye yumuşaklık ve feminen bir görünüm kazandırmak için benimsediği detaylar. Küçük dantel güllerle işlenmiş şifon sandık, zarif ve sade elbisenin tasarımıyla uyumlu.

 • Zuhair Murad’ın 2018 gelinliklerinde peplum haykırdı

  Zuhair Murad Gelinlik İlkbahar 2018

  En iyi moda tasarımcıları için gelinliklerin belirleyici bir özelliği haline gelen peplum trendinin temsil ettiği şey, lüks ile titreşen kraliyet görünümüdür.

  Çift etek veya peplum haykırışı, korse ve çift etek tasarımının modaya ve gelinliklere hakim olduğu 1950’lerden kalmadır. Peplum bağırması, vücudun alt yarısının daha orantılı olması için daha fazla hacim katması ve aynı zamanda belin daha ince gösterilmesine yardımcı olması nedeniyle geniş omuzlu kadınlar için uygundur. Zuhair Murad 2018 İlkbahar elbise koleksiyonunda, maksi eteğin yanı sıra bu tasarım ve kabarık etek ile peplum trendi ortaya çıktı. Göğüs ve peçe üzerindeki gül işlemeleri bu yıl güçlü bir geri dönüş yapıyor ve bu koleksiyonda bir dizi gelinlikte buluyoruz.

 • Zuhair Murad’ın 2018 gelinlik koleksiyonunun uzun duvağı

  Zuhair Murad Gelinlik İlkbahar 2018

  Gelin duvağınızı seçmekte tereddüt etmeyin … uzun duvak 2018’de trend oluyor.

  Birkaç sezon boyunca rolleri olan kısa duvağın popülaritesine rağmen, tek uzun duvak 2017 ve 2018 gelinine kraliyet görünümü vermek için geri döner. Uzun duvak, maksi, kabarık veya deniz kızı tasarımları gibi birçok gelinlik ile koordine edilebilir. 2017 gelinlik moda haftalarının merkezinde yer alan üstü açık bluz, 2018 geline cesaret ve kadınlık yayan zarif bir görünüm garanti etmek için çiçeklerle işlenmiş şeffaf kollarla gelecek sezon devam ediyor.

 • Transparan gelinlik – Zuhair Murad İlkbahar 2018

  Zuhair Murad Gelinlik 2018

  Cesaret ve kadınlık, Zuhair Murad’ın 2018 İlkbahar gelinlik koleksiyonunun ayırt edici özellikleridir.

  Jubeir, şifon, organze ve dantel bu grupta ortaya çıkan malzemelerdir … Belki de en büyük paya şeffaf elbiseler sahipti, cüretkar olmasına rağmen tasarımları canlı, modern ve zarifti. Düşük etek, kabarık gelinlik eteğinin geleneksel şeklinden uzak, Zuhair Murad’ın 2017 ve 2018 yıllarındaki tasarımlarında da büyük bir paya sahip olacak.

 • Zuhair Murad 2018 İlkbahar koleksiyonunun karmaşık işlemeleri

  Zuhair Murad Gelinlik 2018

  Zengin nakışlar ve ince detaylar, genel olarak gelinlik ve özelde Zuhair Murad’ın tasarımlarıyla ilişkilendirilmektedir.

  Zuhair Murad 2018 İlkbahar koleksiyonunda yumuşaklık ve sadelik bir araya gelse de, zengin ve karmaşık işlemeler, tasarımlarının ayırt edici özelliği ve baskın özelliği olmaya devam ediyor. Bu tasarımda, elbiseye zarafet ve ihtişam karışımı vermek için göğsündeki ağaç dallarının nakışları ve payetler ve kristallerle elbisenin uzunluğu geldi.